Volkan Yaman Es-Es Yolunda - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Yaman Es-Es Yolunda

Cevap: Volkan Yaman Es-Es Yolunda

Alparslan gitmedi, hala takimda. Volkan Yaman gidecek gibi. Alparslan'da giderse yeni sol bek alinir ama umarim Alparslan takimda kalir ki oyle olacak bence.

Caglar nasil bir oyuncu acaba? Bir kez falan milli takima alindi ama sonra bidaha alinmadi? Baska bir bilgim yok :D

Çağlar 'ın gelmesi demek 2.volkan yaman olayı olur.

Volkan gidiyor ama bana göre alparslan sol bek değil daha çok sol açık oynar! bu yüzden h.baltaya alternatif kalmadı! keşke ferhat öztorunu bedavaya geri alsaydık ts kaptı:(

çağlar , hakan balta stilinde bir solbekdir ama bu piyasada fiyatı en az 3 milyon eurodan acar denizli.. (bir ara kadro dışı bıraksada daha sözleşmesi var yanılmıyorsam)

Yolun Açık Olsun Volkan..

VolkanYaman8.jpg

Gideceği zaten çok önceden belliydi.. Geldiği ilk günden beri takıma girmek için çalıştı, ama oda birşeylerin farkındaydı. Önünde Hakan Balta gibi bir isim vardı ve formayı ondan almak çok zordu. Belki yetenekleri kısıtlıydı veya bazı şeyleri eksikti. Belki yapamıyordu, belkide gücü yetmiyordu. Ama sahaya her çıktığında Aslanlar gibi mücadele ediyor, sonuna kadar savaşıyordu. Geldiği ilk gün Florya'da imza töreninde heyecandan eli titriyor, ne kağıda imza atabiliyor; nede formasını tutabiliyordu.

Antalyaspor'dan Galatasaray'a geldiğinde kendisi için bir rüya başlamıştı. Ve bu rüya sadece 2 sezon boyunca sürdü. Antremanları izlemiş birisi olarak söylüyorum ki; Volkan hep çalıştı, çabaladı. Birşeyler yapabilmek için, bu formaya layık olmak için sonuna kadar savaştı. Ama olmadı.. Gücü, yetenekleri, şansı yetmedi..

Sarı-Kırmızı kutsal forma için terini akıtmaktan çekinmedi. Sempatik tavırları, sıcakkanlı oluşu ve samimi hareketleri ile bir anda taraftarında beğenisini topladı.

Galatasaray'dan ayrılan bir diğer isim şimdi Volkan Yaman.

Büyük ihtimalle gelecek sene Eskişehirspor'da forma giyecek..

Ve bizde şimdiden sempatik oyuncumuza başarılar diliyoruz..

Yolun açık olsun Volkan Yaman..

Şansın bol, Allah yar ve yardımcın olsun..

kaynak:fossacimbom

Yolun acik olsun Volkan..

Hizmetlerin icin tesekkürler...

Futbol hayatinda basarilar

Yolun Açık Olsun Volkan..

VolkanYaman8.jpg

Gideceği zaten çok önceden belliydi.. Geldiği ilk günden beri takıma girmek için çalıştı, ama oda birşeylerin farkındaydı. Önünde Hakan Balta gibi bir isim vardı ve formayı ondan almak çok zordu. Belki yetenekleri kısıtlıydı veya bazı şeyleri eksikti. Belki yapamıyordu, belkide gücü yetmiyordu. Ama sahaya her çıktığında Aslanlar gibi mücadele ediyor, sonuna kadar savaşıyordu. Geldiği ilk gün Florya'da imza töreninde heyecandan eli titriyor, ne kağıda imza atabiliyor; nede formasını tutabiliyordu.

Antalyaspor'dan Galatasaray'a geldiğinde kendisi için bir rüya başlamıştı. Ve bu rüya sadece 2 sezon boyunca sürdü. Antremanları izlemiş birisi olarak söylüyorum ki; Volkan hep çalıştı, çabaladı. Birşeyler yapabilmek için, bu formaya layık olmak için sonuna kadar savaştı. Ama olmadı.. Gücü, yetenekleri, şansı yetmedi..

Sarı-Kırmızı kutsal forma için terini akıtmaktan çekinmedi. Sempatik tavırları, sıcakkanlı oluşu ve samimi hareketleri ile bir anda taraftarında beğenisini topladı.

kaynak:fossacimbom

Fossa tam sahtekar bu haber icin demiyorum daha önce dediklerine kiziyorum milleti kandiriyor

Lucas Neill bitti = Balon

Lucas Biglia bitti Lincoln gönderilebilirse veya sponsor bulunursa alinacak = ikiside oldu ama biglia ortalikda yok

Babel geliyor = Balon

Volkan sen bitti mehmet güven + 1.5 Mio = Balon

Zurab Khizanishvili hayirli olsun = Balon

Schuster imza atmadi ama kesin anlasildi = Balon

Yani demek istedim bu fossacimbom tam Cacik ;)

Lucas Neill bitti = Balon Lucas Biglia bitti Lincoln gönderilebilirse veya sponsor bulunursa alinacak = ikiside oldu ama biglia ortalikda yok Babel geliyor = Balon Volkan sen bitti mehmet güven + 1.5 Mio = Balon Zurab Khizanishvili hayirli olsun = Balon Schuster imza atmadi ama kesin anlasildi = Balon Yani demek istedim bu fossacimbom tam Cacik ;)[/QUOTE' Alıntı:
Dos Santos'u unutmussun:)

Fossa tam sahtekar bu haber icin demiyorum daha önce dediklerine kiziyorum milleti kandiriyor

Lucas Neill bitti = Balon

Lucas Biglia bitti Lincoln gönderilebilirse veya sponsor bulunursa alinacak = ikiside oldu ama biglia ortalikda yok

Babel geliyor = Balon

Volkan sen bitti mehmet güven + 1.5 Mio = Balon

Zurab Khizanishvili hayirli olsun = Balon

Schuster imza atmadi ama kesin anlasildi = Balon

Yani demek istedim bu fossacimbom tam Cacik ;)

Dos Santos'u unutmussun:)

Oguz Serdar'in Turk Carlos'u idi bir ara. Bunun kadar fizigi yerinde ve ayagina hakim olupta, ayni zamanda orta acamayan bir bek gormedim.

Yolun Açık Olsun Volkan Yaman..

Volkan%20Yaman.jpg

FCN Blog'dan alintidir. Kesinlesmis heralde, yolu acik olsun. Rize macinda Frikikten tam koseye bir gol atmisti Lincoln'un de ilk maciydi sanirsam hep hatirlarim uzun suredir frikik golu gormeyince sonunda falan demistim. Insallah gidecegi klupte basarili olur.

Üst Alt