Volkan Yaman Resmen Eskişehirspor'da! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Yaman Resmen Eskişehirspor'da!

Cevap: Volkan Yaman Resmen Eskişehirspor'da!

Hakan baltadan başka gerçek anlamda Türkiyede sol bek yok.Buna alpaslan da ismail de r.carlos da dahil

Volkan'a bize verdikleri/kazandırdıkları için teşekkür eder, Eskişehirspor'da başarılar dilerim..

Bu transferin resmen kısmını göremedim ben, kaynağımız nedir?

galatasaray'a bir gömlek küçük geliyordu ama anadolu takımları için gayet iyi oyuncu.

eskişehir'de başarılar diliyorum, hem galatasaray hem de volkan açısından hayırlı olur bu transfer umarım.

Kurtulduk vallahiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Eskisehirde maclarinda dusunun Keita vs Volkan Yaman :D

Volkan Yaman imzayı Attı !

Eskişehirspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Turkcell Süper Lig'de birçok takımın transferlerle takımlarını güçlendirdiğini söyledi.

Her takımın kendi eksiğini gidermeye çalıştığını ifade eden Ünal, şöyle konuştu:

''Eskişehirspor'da takımın iskeletini bozmadan ihtiyaç olan mevkilere transferler yaptık. Bugünden itibaren Volkan Yaman Eskişehirspor'a hizmet edecek. Yapılan transfer, büyük Eskişehirspor camiasına, kent halkına ve taraftarımıza hayırlı olsun.''

Volkan Yaman da doğum gününde Eskişehirspor'la 3 yıllık sözleşmeye imza attığını belirterek, hedefinin Turkcell Süper Lig'de takımının başarısı için çalışmak olduğunu kaydetti.

Terinin son damlasına kadar Eskişehirspor'a hizmet etmeye gayret göstereceğini anlatan Yaman, ''Eskişehirspor büyük bir camia ve çok büyük bir taraftara sahip. Ben de Eskişehirspor'un ligde başarılı olması için elimden gelen tüm çabayı sarf edeceğim'' dedi.

Üst Alt