Volkan Yaman Resmen Eskişehirspor'da! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Yaman Resmen Eskişehirspor'da!

Cevap: Volkan Yaman Resmen Eskişehirspor'da!

Geldigi ilksezon birseyler yapmaya çalıştı fakat daha sonra uç üstüne koyamadi kendide bunun bilince heralde bize göre değilmiş demek .yolu Acik olsun

caer daha açıklanmaz bence sercanı bekliyorlar ama yinede nöbetteyiz bugece

Caner'i açıklayacaklar diye biliyorum bugün. Zaten imzalar atılmıştı onun için Volkan Yaman'ı bekliyorlardı.

büyük ihtimal caner açıklanacak bana kalırsa ama sercanında transferi bana kalırsa gerçekleştirilecek öyle bir his var içimde pazar gününe kadar ,beklemedeyiz.

ribery, ferhat, mehmet yozgatlı, petre... bunları da unutma derim...;)
Mehmet Yozgatlı patlama mı yaptı. Fenerbahçe'ye gitti yedek oturdu, Beşiktaş'a gitti yedek oturdu şimdide Anadolu'yu diyar diyar dolaşıyor. Ferhat'ta aynı şekil yedek oturuyor. Ferhat Öztorun kalsaydı Hakan Balta'dan daha iyi oyuncu olmayacaktı.

Caner bugün yada en kötü yarın açıklanır,Sercan yada diğer 2. isim diyelim,o da transferin son günlerine doğru açıklanır diye tahmin ediyorum :)

Başarılı olması tabiiki sevindirir hepimizi . Sonuçta Galatasaray formasını giymiş, Galatasaraylı bir futbolcu başarılı olacak. Bu arada; İbrahim Üzülmez de milli takım oyuncusu hatırlatırım :) .

Üst Alt