Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Protein tozu kullanıp sonra spora devam etmeyen arkadaşlar,göğsü sarkık,Antalya,Muğla sahillerin de dolaşan Rus,İngiliz teyzelere benzersiniz.Haberiniz olsun.

herkese tavsi ederim

mutantmass_mutant_ironargument_enl.jpg

Alex panpa 2 dk gel hele salonda hocaya sordum protein tozsuz olurmu sağlam vücut diye yok dedi alman lazım dedi alıyorum bende sen ne diyorsun bu duruma spor yaptığın günler 2 kere yapmadığın günler 1 kere kullan diyor tavsiyesi o kilo almazsın kasları besler dedi ama benim kiloda vermem lazım nasıl olacak hem cardio hem fitness programı ? 3 aydır düzenli olmasada gidiyorum baya topladı vücut kendini 94 kilodan 87 ye düştüm göğüs kası felan şişmeye başladı ama şekilsiz hala nasıl parçalarım ? kollarda keza öyle hala şekilsiz biraz sıkıntı şekilli birşey çıkıyorda sıkmadan çıkması lazım asıl mesele o birde 80'e düşmem lazım onun için ne tavsiye ediyorsun hem cardio hemde ağırlık programı ile hem 80'e düşüp hemde vücudu çıkartabilirmiyim ? yalnız sendeki gibi vücudu şişirmek istemiyorum sadece kasları şişirmek parçalamak istiyorum :D

Alex'e sormuşsun ama bende cevap verebilirim uygun görürsen.

Protein tozu alabilirsin kilo almak istemiyorsan Proteini yüksek olandan al.

Sütle içme suyla iç miden kaldiriyorsa.

Az ağırlık çok tekrar yap.

Mesela 70 kilo basabiliyorsan 50 kilo al 20 tekrar yap.

1 buçuk saat ağırlıktan sonra en az yarım saat yavaş tempoda koşu bandı.

İnşallah tığ gibi olursun.

Hadi kolay gelsin.

BlueTapa

Bende persembe den itibaren spordan önce gainer spordan sonra protein tozu kullanacağım bi zararı olur mu diye dusunmuyo değilim

Kardes bence ilk baslarda kullanma, o aldigin kalorileri yakman gerek. Bence böyle 1 Ay veya 1,5 Ay git sonra biraz kas gelismis olur ve sende daha uzun calisabilirsin, iste o zaman kullan. Ilk baslarda uzak dur, düsün ilk baslarda aliyorsun kalorileri sonra sporu birakiyorsun. Bitersin yani o zaman dahada cok is cikar basina

Kardes bence ilk baslarda kullanma, o aldigin kalorileri yakman gerek. Bence böyle 1 Ay veya 1,5 Ay git sonra biraz kas gelismis olur ve sende daha uzun calisabilirsin, iste o zaman kullan. Ilk baslarda uzak dur, düsün ilk baslarda aliyorsun kalorileri sonra sporu birakiyorsun. Bitersin yani o zaman dahada cok is cikar basina

sen ne zaman netleşiyon renktaş :D

sen ne zaman netleşiyon renktaş :D

:D Bayramin mübarek olsun bu arada

Arkadaslar ben 1,92 boyum var ve 69-70 Kilodayim, su anlarda bende basladim spor yapmaya salonda, biraz daha kilo vermek icin.

Ben öneri: Runtastic Six Pack Uygulamasi arkadaslar. Yani bir hafta icerisinde 2 Pack görünmeye basladi. Günde 8-10DK Antreman yapiyorsunuz evde sonrada cogaliyor. Müthis bir uygulama herkese öneririm :) Antreman falan sonrada Sit-Ups yapin Arkadaslar, zamaniniz oldukca yapin.

:D Bayramin mübarek olsun bu arada

Arkadaslar ben 1,92 boyum var ve 69-70 Kilodayim, su anlarda bende basladim spor yapmaya salonda, biraz daha kilo vermek icin.

Ben öneri: Runtastic Six Pack Uygulamasi arkadaslar. Yani bir hafta icerisinde 2 Pack görünmeye basladi. Günde 8-10DK Antreman yapiyorsunuz evde sonrada cogaliyor. Müthis bir uygulama herkese öneririm :)

seninde mübarek olsun renktaş :) ve diğer forum ahalisinin de :) bura farklı oldu biraz ama olsun :D

Bu konuyu gördüğüm iyi oldu. Clayı nasıl kullanmalı kimisi diyor antreman öncesi daha faydalı kimi diyor antreman sonrası yatarken alabilirsin.Çeşit çeşit tavsiyeler var.

Renktaş nasıl bir iş çıkar ? Zaten 55 gündür gidiyorum

Renktaş nasıl bir iş çıkar ? Zaten 55 gündür gidiyorum

Şimdi bu booster fan filan hep Kalori, bunları yakmayınca kilo alırsın. Hemde çok kalori yukardaki resimde diğelim 1006 kalori. Bir normal insan günde 2000 kalori alıyor ve bu kalorileri yakan vücutta var tabi, ama bir yerden sonra kilo almaya başlarsın. Yani dikkatlı kullan boister falanlara hiç güvenmiyorum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1-) Düzensiz besleniyorsanız eğer iki seçeneğiniz var. Ya beslenmeyi düzene koyacak ve protein ağırlıklı besleneceksiniz. ya da protein tozu kullanacaksınız.

2-) Protein tozu kullansanız da kullanmasanız da Vücut geliştirmeyi bıraktığınız an hacim kaybetmeye başlayacaksınız. Tabi Vücut geliştirme ile uğraşanların beslenmeleri de normal bir insana göre daha fazla olduğu için, (Kas fazlalaştıkça vücut daha fazla enerji harcamaya başlar. daha fazla enerji daha fazla besin demek) bu sporu bıraktıktan sonra beslenme düzeninizi normale çevirmezseniz kilo alırsınız ve sarkmalar kaçınılmazdır.

3-) Spor öncesi mümkünse doğal besinlerden protein almak ve spor sonrası 1 ölçek protein tozunu soğuk suyla karıştırıp içmek daha makbuldür.

4-) Kilo problemi olan arkadaşlar bir yandan kas inşa etmek diğer yandan yağ oranını azaltmak istiyorlarsa, bir nevi light protein tozu kullanmalılar. (Yağ oranı düşük tozlar) ve asla sütle karıştırmayın. Soğuk suyla içilecek.

5-) Vücut işi sabır işidir. Bu spora başlıyorsanız eğer, sabredeceksiniz ve sıkı çalışacaksınız.

Son olarak, ilk 2 ay protein kullanmayın. iki ay sonunda bölgesel programa geçiş yapılır. bu programa geçtikten sonra protein tozunun etkisini görmeye başlarsınız.

kilo almak için protein tozu kullanmayın.ya da gainerlere para vermeyin.büyümek istiyorsanız daha fazla yiyin kusana kadar yiyin bayılana kadar sert antreman yapın.bu işin sırrı bu.5 öğünü dene yetmiyorsa 6 yı dene oda olmuyor 7 öğün.gözün korkuyorsa da senden birşey olmaz zaten.hiç bir takviye ürün yani supplement kırmızı etin tavugun yulafın bulgurun ya da yumurtanın yerini tutmaz.bu iş zor iş.mutantın mass gainerı önerilmiş.onun yerine günde 4 paket snickers ye daha iyi.

Protein tozu kullanıp sonra spora devam etmeyen arkadaşlar,göğsü sarkık,Antalya,Muğla sahillerin de dolaşan Rus,İngiliz teyzelere benzersiniz.Haberiniz olsun.

halit çok leş bi mesaj.protein tozu bu işin kulak damlası.g.tü boklu 2.5 kiloluk paket.neden bu kadar büyütürsün anlamıyorum.ayrıca neden insanların spor yapma şevkini kırıyorsun.sen ne yapıyorsun acaba.senin fiziki durumun nasıl

Hiçbirşey bir anda olmaz. Uzun ve sabırlı bir süreç gerektir. Kilo alacağım diye bir anda yemeğe yüklenme sakın, sonra eski halinden bile daha beter duruma düşebilirsin. Herşey uzun ve düzenli bir programla gelir. Kendi kafana göre yemek programı yapıpta yeme sakın, vücudunun hangi yiyeceğe nasıl reaksiyon vereceği belli olmaz. Yardım iste bilgili kişilerden. @Berat YESİR

Üst Alt