Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Kiymali-Manti-Hingel.jpeg

Orucluyuz lan!

1 senedir fitness uyeligim var. Sadece ilk sefer bir ugradim nerede ne varmış diye. Ha ilk sefer bedava çanta veriyorlardi birde. Ondan gitmistim galiba.

Baslamak gerek ama motivasyon zero
Ben dolar 3-4ken salonu bıraktım fiyatlar arttı diye eve spor aletleri aldım halterdi diğer aletlerdi falan.Şimdi en ucuz spor salonunun fiyatı 300 lira.Önceden iyi almışım bu spor aletlerini..

1 senedir fitness uyeligim var. Sadece ilk sefer bir ugradim nerede ne varmış diye. Ha ilk sefer bedava çanta veriyorlardi birde. Ondan gitmistim galiba.

Baslamak gerek ama motivasyon zero
Benim üyeliğim o kadar eski ki geçen biriyle konuşuyordum aylık fiyatı 24€ olmuş bayağı şaşırdım. Benim üyelik aylık 15 €'dan hâlâ.

Gidiyor musun dersen ayda 2-3 kere ancak. Benim de sıfır motivasyonum var. Ama bu hafta başladım tekardan bu sene kardeşimin düğünü var oraya kadar vücudu biraz toparlamak lazım göt göbeği saldık iyice. Biraz sıkı çalışmam lazım.

Şu başlığı spor aktiviteleri diye değiştirelim

Spor yapnamak aptallık kimse kusura bakmasın

En kötü 10 bin adım yürüyün her gün, her şey spor salonu değil
Ben bir kere bu on bin adımı abarttım gün içindeki yürüyüşler dahil 24 bin adım atmıştım. Üç ay boyunca 10 bin adım sonrası menisküsüm arttı. Bıraktım. Şimdi 5 bin ile başlayacağım yeniden.

Şu başlığı spor aktiviteleri diye değiştirelim

Spor yapnamak aptallık kimse kusura bakmasın

En kötü 10 bin adım yürüyün her gün, her şey spor salonu değil
Yürümek zaten sorun değil her gün 10 bin adıma rahatlıkla ulaşıyorum. Bugünün rakamı düşük telefon ile akıllı saati evde bıraktığım için.

Biraz motivasyon eksikliği biraz da dizimin sorun olması ile koşuyu fazla yapamıyorum artık, eskiden haftada en az 2 kere koşardım.

Screenshot_2022-04-03-18-55-39-713_com.sec.android.app.shealth.jpg

Yürümek zaten sorun değil her gün 10 bin adıma rahatlıkla ulaşıyorum. Bugünün rakamı düşük telefon ile akıllı saati evde bıraktığım için.

Biraz motivasyon eksikliği biraz da dizimin sorun olması ile koşuyu fazla yapamıyorum artık, eskiden haftada en az 2 kere koşardım.

Ekli dosyayı görüntüle 155169
Ne dizmiş ya hepimizde diz problemi var sksksk

daha 1,5 ay oldu ikinci ölçüme 5 antrenman var

boy 1,75
kilo 78>79
kol 34>36,5
göğüs 98>101
omuz 118>121
bel 92>93

abi sana da atacaktım bakarsın @Alper Yılmazlar
Pt ile mi çalışıyorsun.

34ten 36ya hızlı çıkar ama sonrası zorlu kısım kolda

Göğüsle omuz vücut tipine bağlı

Bel de öyle

Kimisi naparsa yapsın baklava çıkaramaz mesela ya da omuzları genişletemez.

Üst Alt