VVSL 16/17 Final M:2 | Fenerbahçe 3-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan | NTV Spor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

VVSL 16/17 Final M:2 | Fenerbahçe 3-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan | NTV Spor

Allah ıslah etsin hepinizi.Sayenizde fb en kolay şampiyonluğunu alacak ruhsuzlar. Güç olarak bizden çok üstünler kabul ama 5 6 sayı farkla önde olduğun setleri de alamıyorsan finalde işin ne?

Asıl küfürün en büyüğünü eczacı denen mal takım hak ediyor. Voleybol tarihinin en pahalı akdrosunu kurup 3-0 kazandığın ilk maçın devamında 4-1 kaybet. Eczacı finalde olsa şampiyon olacakken şimdi rezil oluyoruz. Cev kupasından kurtulamazsınız bir daha umarım.

Futbolda yensek umrumda olmazdi ama rezillik ustune rezillik. Aksamsa baskette yeniliriz. Boşuna ızleyip te sinirlerinizi bozmayin.

Finale çıkarttığı için Ataman'ı tebrik etmiştim ama böyle hocalık olmaz. Korkaklığın kitabını yazdı tüm maçlar boyunca. 24-20 önde olduğumuz sette tüm topları bilerek Centoni'ye attırdı. Orada bir tane başka oyuncuya pas ver dese iş bitmişti. Kusura bakamsında seneye Cl de rezil ederler kendisini.

Finale çıkarttığı için Ataman'ı tebrik etmiştim ama böyle hocalık olmaz. Korkaklığın kitabını yazdı tüm maçlar boyunca. 24-20 önde olduğumuz sette tüm topları bilerek Centoni'ye attırdı. Orada bir tane başka oyuncuya pas ver dese iş bitmişti. Kusura bakamsında seneye Cl de rezil ederler kendisini.

Avrupada 3-0'dan 4-0 maç verdiği anda kıçına tekme vurulcaktı ki yönetim yok.

Üst Alt