VVSL 16/17 Final M:2 | Fenerbahçe 3-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan | NTV Spor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

VVSL 16/17 Final M:2 | Fenerbahçe 3-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan | NTV Spor

abdurrahim-albayraktan-unutulmayan-hagi-tepkisi_7853730-0215_600x315.jpg

Fenere en ters gelen takim Vakifbank'i eleyerek fenerin sampiyonlugunun onunu acmak gayesindeyiz anlasilan.

Ta Fb ilk macta 3-0 yenildikten sonra dedim fbyi sampiyon yapma gayesindeyiz diye.Ben bizim kulubun cigerini bilirim.Fb'den 2 macta 2 set alamayiz.Izleyin gorun.

3-0'lik temiz bir maglubiyet alacagimiz 2 mactan ilki.

Yine 3-0 olur.Bu sefer setlerde bu kadar zorlanmazlar ama.

p1010005.jpg

Seneye bu takımda as oynayan çoğu oyuncu yedek olmazsa, nasılsa bu akdroyla final oynuyoruz derlerse Cl de çok kötü şeyler olur, şimdiden hatırlatmak lazım.

Dursun inşallah helak olursun.Ömrü hayatımda bütün branşlarda bu kadar rezil olduğumuzu hatırlamıyorum.İstifa et Allahın cezası.

Yenilmemize rağmen şunu da söyleyeyim. Son iki yıldır doğru adımlar atılan tek şube de burası. Dursun'un ekbindeki Ali Yüce gerçekten emek veriyor, takımla sürekli ilgileniyor. Transferleri önceden hallediyor, twitterda taraftarlarla tek tek konuşuyor. Umarım eksikleri görüp seneye daha ileriye taşıyacak transferler yapabilir.

Bu hangi maçtı ya.
Ben bugün maçlardan birine koyacaklar diye yorum yapmıştım ama bu değildi. Bunu da ayrı koymuşlar, yetişemiyoruz.

Üst Alt