Wesley Sneijder Satılmalı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder Satılmalı

Td le alakası yok geçen senede bu senede bir kaç gözlerinizi boyadı. Bu adam 2 yıldır bitik kabullenin artık yazın satsaydık belki takımda yetenek sıkıntısı yaşardık lakin mücadele gücümüz kesinlikle artardı. Poldi sneijder selçuk eli belinde oynarken nasıl kazanmayı bekliyoruz. Ama şimdi geç kaldık kimse sneijdere 4.5 vermez artık çinde vermez. Bizde 1 sene daha eşek gibi 4.5 u veririz misler gibi.

peki engin sana bir soru . Biz bunlari (sanirim sen de dahildin soyleyenlere benim gibi) 1 senedir soylerken bize denmeyen birakilmadi ,haksiz miyim

bu sezonun basinda makul bir bonservisle gitseydi hem de kendisine odenecek iki seneden 10 milyondan kurtulunsaydi daha kotu ne olurdu bugunden ? Kume mi duserdik

Valla ozan josue ile sneijder verdikleri acisindan ayni ama aldiklari acisindan fark var

simdi dusunuyorum da , ara pasi josue de atti ,selcuk da atti sanirim podolskiye kirmizi kart pozisyonunda

sinanin kacirdiginda da yasine atti biri

yani sen sneijder sen ,baskalarinin yapamadigi game changer isler yapman lazim , ama sneijder de oyle bir adam degil belki

bir de ben suna karsiyim , diyelim sneijder 10 adami calimladi bos kaleye atsin diye cikardi ama bugun oldugu gibi sinan disari atti ..

bu bana hep fizik dersindeki "is" kavramini hatirlatiyor , elinde 300 kg kaldirabilecek bir makara var ama yuk 305 kilo , sonuc olarak onun sucu bunun sucu ama is basarilamiyor

o zaman bana faydasi olmayan adama 3 senede 15 milyon ne sebeple oduyorum ?

Yasin'in sinan'a o asist denebilecek pozisyonu yaratmadan önce o pozisyonu josue hazırladı tabağa sundu sinan kaçırabilir bana göre kaçırmaması gerekiyordu zaten dk 80 de girdi o dakika da giren futbolcu da umut yok ki hoca da oyuna sokmuyor o dakika ya kadar bekliyor ben tabi ki josue çok iyi futbolcu demiyorum ama daha cesaretli ve daha istekli görüntü içerisin de ben de mesela olaya terazi kavramında bakıyorum karşı da 11 oyuncu bizde 11 oyuncu var podolski ve sneijder'i tartıdan çıkarırsak trabzonspor daha ağır basacaktır böyle de bakmak lazım sneijder top kaybı sonrası reaksiyon gösteremiyor podolski ne yaptığı belli değil 9 kişi zaten böylesi form da olan Trabzon deplasmanın da kazanmak mümkün değildi

Mesela trabzon 10 kişi kaldığın da yüklenmeye başladık ama golü bulamadık çünkü biz de sahada 10 kişi oynuyorduk sneijder çıktı josue girdi teraziyi eşitledik 10 a 10 ayrıca gol atması gereken ve forvet oynayan podolski orta saha da gelip top almaya kalktığı zaman zaten gol atamıyoruz geçen haftalardan çok örnek var eren oynadığı zaman da farklı bir şekilde oynuyoruz çünkü eren ilerde çakılı oynuyor ve orta geldiği zaman kafa vurmaya meyilli ama podolskiyi biz sahte 9 olarak oynatıyoruz

Ben bu konular da hocayı eleştirmem elinde bu tür oyuncular var hangisinin sağlam hangisinin çürük olduğunu anlaması sezon sonunu bulacaktır sonuçta bu takımda prandelli, hamza, mustafa denizli, riekerink gibi 4 hoca gelip geçti eğer bugün tudor'un elinde eren olsaydı belki de galibiyet alacaktık ya da yedek kulübesinde podolski yerine oynayabilecek bir forvet ama ne yazık ki o da yoktu

Son düzenleme:
Gitmesi gerektiği kesin. Sezon sonu acilen satılmalı artık lakin satan yönetim kesinlikle bu yönetim olmamalı. Sağlam bir vizyonu olan ve çok iyi bir sportif direktöre emanet edilmiş Galatasaray satmalı Sneijder'i ve gelecek parayı da aynı şekilde çok olumlu kullanabilmeli...

peki engin sana bir soru . Biz bunlari (sanirim sen de dahildin soyleyenlere benim gibi) 1 senedir soylerken bize denmeyen birakilmadi ,haksiz miyim

bu sezonun basinda makul bir bonservisle gitseydi hem de kendisine odenecek iki seneden 10 milyondan kurtulunsaydi daha kotu ne olurdu bugunden ? Kume mi duserdik
Ben 2 senedir söylüyorum lakin fan ı çok forumda o yüzden gerçekleri gormek istemiyor forumdakiler ya da kabullenmek istemiyorlar.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Biz bu adamı 29 yaşında iken 7.5 milyona aldık, form durumu ne olursa olsun daha birkaç yıl öncesinde hit yapmış bir futbolcu idi ki çok büyük marifet de değildi doğrusu; ne kulübüne, ne kendisine bizden iyi teklif veren yoktu bildiğim kadarıyla; iyi ki de alınmış...

Şimdi bu formsuz haliyle, 33 yaşında iken kim 7.5 milyon serbest kalma bedelinin üzerine bizden aldığı yıllık ücreti verip de almak ister?. Artık akıllanan Çin kulüpleri mi olur, Arap Yarımadasından mı talep gelir, kendisi gitmek ister mi bilemem ama keşke öyle bir şey olsa...MLS takımlarından bir teklif gelmesini ve kendisinin bunu kabul etmesini daha kuvvetli ihtimal olarak görüyorum; serbest kalma bedeli mi alınır, sözleşme feshi için üste para mı ödenir bilemem, onu zaman gösterecek...

cenk sabri chedjou tolga semih balta Podolski tarık de jong lar dururken tek Sneijder batıyor size galiba

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Satis imkani kalmadigi durumda bu dedigime belki sasiracaksiniz ama bence sozlesme uzatmak akillica olabilir

genius business mantigiyle cost lowering yapilabilir, fakat kabul eder mi bilmem

sneijder astronomik para kazanmasa zaten kadroda bulunmasinin ne zarari olabilir

ben aldigi paraya takigim ,her sene kemiksiz 5 milyon euro verilir mi

cenk sabri chedjou tolga semih balta Podolski tarık de jong lar dururken tek Sneijder batıyor size galiba

Onların daha kötü olması Sneijder' e bayılmamızı gerektirmiyor. Kadrodaki en kaliteli ve kariyerli futbolcu olduğu tartışmaya kapalı bir konu zaten, zahmet edip okuduysan önceki mesajlarımda belirttim...

Kadroda 'Sil baştan' derecesinde revizyona ihtiyaç duyulduğunda herkes hemfikir ve imkanların kısıtlılığı da ortada iken; pekçok diziliş ve formata uyamayacak, 2 yıldır formsuz, 33 yaşında bir futbolcu üzerine mi kurgulanmalı böyle bir revizyon?...

Onların daha kötü olması Sneijder' e bayılmamızı gerektirmiyor. Kadrodaki en kaliteli ve kariyerli futbolcu olduğu tartışmaya kapalı bir konu zaten, zahmet edip okuduysan önceki mesajlarımda belirttim...

Kadroda 'Sil baştan' derecesinde revizyona ihtiyaç duyulduğunda herkes hemfikir ve imkanların kısıtlılığı da ortada iken; pekçok diziliş ve formata uyamayacak, 2 yıldır formsuz, 33 yaşında bir futbolcu üzerine mi kurgulanmalı böyle bir revizyon?...
Cavanda 875 bin Euro
Sabri 1.8 milyon Euro
Tarık 1.5 euro milyon Euro
Tolga 2 milyon Euro
Serdar aziz 2 milyon Euro
De jong 2.850 milyon Euro
Semih 1.7 milyon Euro

Diyorum başka bişey demiyorum

Cavanda 875 bin Euro
Sabri 1.8 milyon Euro
Tarık 1.5 euro milyon Euro
Tolga 2 milyon Euro
Serdar aziz 2 milyon Euro
De jong 2.850 milyon Euro
Semih 1.7 milyon Euro

Diyorum başka bişey demiyorum

Bunların hangisinin aldığı parayı hak ettiğini söylemişim de Sneijder' inki fazla diyorum peki?...

Bunlar boş ezber laflar Leo; tek tek başlıklarına bak bakalım; başta Tarık-Semih olmak üzere, alayına benden daha olumsuz yorum yapmış kimse bulamazsın. Aksini ispatlayamıyorsan cevap yazma, sessizce yutkun, otur oturduğun yerde!...

Bunların hangisinin aldığı parayı hak ettiğini söylemişim de Sneijder' inki fazla diyorum peki?...

Bunlar boş ezber laflar Leo; tek tek başlıklarına bak bakalım; başta Tarık-Semih olmak üzere, alayına benden daha olumsuz yorum yapmış kimse bulamazsın. Aksini ispatlayamıyorsan cevap yazma, sessizce yutkun, otur oturduğun yerde!...

Ben sana bişey demedim genel olarak Anti Sneijdercilere muhasebecilere dedim.
Bende Sneijder in bizdeki görevini tamamladığını düşünüyorum.

Önce şu oyuncuları yollasinlar sonra Sneijder ya gider yada kontratında indirim yapıp takımda kalabilir.
Biz boş konuşuyoruz Bunların hepsinden önce yönetim gitmeli

Ben sana bişey demedim genel olarak Anti Sneijdercilere muhasebecilere dedim.
Bende Sneijder in bizdeki görevini tamamladığını düşünüyorum.

Önce şu oyuncuları yollasinlar sonra Sneijder ya gider yada kontratında indirim yapıp takımda kalabilir.
Biz boş konuşuyoruz Bunların hepsinden önce yönetim gitmeli

Tamam bence de yönetim behemal gitmeli...

De...Benden alıntı yapıp yazdığın mesajda nasıl bana bir şey demediğini anlayamadım dostum!. Cumartesi gecesi sendromu olmalı, yine alkolü fazla kaçırdığın anlaşılıyor, ben de biraz biralandım ama dağılmadım henüz!;)...

Tamam bence de yönetim behemal gitmeli...

De...Benden alıntı yapıp yazdığın mesajda nasıl bana bir şey demediğini anlayamadım dostum!. Cumartesi gecesi sendromu olmalı, yine alkolü fazla kaçırdığın anlaşılıyor, ben de biraz biralandım ama dağılmadım henüz!;)...

İlk sen alıntılamadinmi ne uzatıyon işte dediğim oyuncuları yollayın sonra gelin Sneijderi günah keçisi edin.

İlk sen alıntılamadinmi ne uzatıyon işte dediğim oyuncuları yollayın sonra gelin Sneijderi günah keçisi edin.

İlk alıntılayanın borçlu kaldığını bilmiyordum, öğrenmiş oldum sayende!...Eski üye olsam da forum adabına pek hakim olmadığımı kabul ediyorum, fazla zamanım olmuyor...

Dediğin oyuncuların alınmasında, sözleşmelerinin uzatılmasında katkım yok ki yollanmalarını sağlayayım, keşke yapabilsem; ne yöneticiyim ne TD, sıradan bir taraftarım...

Onlar da gitsin, bu haliyle Sneijder' de gitsin...Dediğim bundan ibaretti...İyi forumlar...

Wesley Sneijder neden göze batiyor konusuna cevaplamaya calisayim kisaca. One dimensional bir oyuncu, geldiginden beri hep sistemi ona göre degistirmeye zorlanip, uzun vadeli bir cözüm üretemiyor olmamiz.

Her muhtemel transferde, yada yeni gelen hocada, dizilisleri, sistemleri düsünürken. Sneijder varken o olmaz, bu olmaz deniliyor. Simdiye kadar net bir yere koyup, pozisyonu bu dedigimiz, bir hoca da görmedik.

Ve tüm kadro yapisini, oynadigimiz oyunu, hep onun merkezine kuruyoruz ve istenileni uzun vadede hic alamadik.

Diger oyunculari, oynatirsin, oynatmazsin. Ama Sneijder´de sanki oynatilmak zorundaymis gibi, otomatikmen bir baski oluyor. Yani kötüyse de, bütün oyun planimizi kendisi üzerinden yürütmek zorunda oluyoruz.

Son düzenleme:
bakın sizi çok fena rencide ederim

zira

bu 1 murphy topici

murphy kanunları der ki

murhan 1 oyuncu satılmalı diyorsa satılsın diyenler rencide edilmelidir

bu nedenle fikir dışkılamayın

Üst Alt