Wesley Sneijder Satılmalı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder Satılmalı

Ahh ah ben bunlari yazdigimda 2015/2016 sezonuydu ,kredisi var dendi ,seneye boyle olmaz dendi

ama dur bakalim tam 1 sene sonra 2017/2018 sezonunun bu haftalarinda neler konusulacak merak ediyorum simdiden

Ya 6-7 hafta once tukurdugunu yalayip sacmalayan adamlar gelip yorun yapiyor ya cok guluyorum. Herkesi kendiniz gibi omurgasiz zannetmeyin

30 yaş üstü herkes satılmalı Muslera hariç.Bu adamları ederi varken satacaksın.3-5 demeyeceksin satacaksın yoksa elinde kalır,hiçbir verim de alamazsın bu yaştan sonra

Kongrede bir ona bir buna yanasirim diyebilecek kadar omurgasi olmayan adamlar kulupten dayak yiye yiye uzaklasacaksiniz.

Valla onu kongrede yapanlara soyleyeceksin ,ben gitmiyorum bile ,burda ben varim uye diye 15 bin uyeden bana saydirarak Gs yi kurtaramazsiniz

ben ilgisiz adamim ,sizle bildiklerimi konusurum ama cikip da orada bir getirisi olmadan sorumluluk ustlenmem

kimseden de maddi beklentim olmayacagi icin kongre isleri vs bana uzak

ilker canalp filan baya giydirir yonetime ama haftaya

GSCF ortalamasının dediğime gelmesi çok sürmedi...

''Her güzel şeyin sonlanması kaçınılmazdır. Bu sonu ötelemeye çalışmak, güzelliği çirkin sonla bitirmekten başka bir sonuç vermeyecektir'' minvalinde bir söz etmiştim Sneijder için. Mücadele gücü ve oyun yeterliliği daha yüksek bir takıma hala katkı verebilecek çapta bir futbolcudur ama bu kadro o tanıma uyabilecek hale gelinceye kadar faal futbolculuktan emekliliğini açıklayacak olması da kaçınılmaz bir gerçekliktir...

Sneijder, çok özel yeteneklere sahip olmakla birlikte takım formasyonu için zor bir oyuncudur; ne klasik '10' dur, ne tam anlamıyla B2B oynayabilir, ne de kanat. Son Dünya Kupasında Hollanda TD ''Sneijder' e yer verebilmek için 5 li defans oynatmaya mecburdum'' demişti. Yani uğruna takım formatında değişiklik yapacak kadar değerli bulduğunu söylemiş oluyor bu sözüyle...

Ya ''Sil baştan'' derecesinde revizyona ihtiyaç gösteren bir takım 33 yaşına gelmiş bu özelliklerde bir futbolcu üzerine kurulacak, yahut yollar en kısa yoldan ayrılacak; başka bir seçenek göremiyorum...

Valla onu kongrede yapanlara soyleyeceksin ,ben gitmiyorum bile ,burda ben varim uye diye 15 bin uyeden bana saydirarak Gs yi kurtaramazsiniz

ben ilgisiz adamim ,sizle bildiklerimi konusurum ama cikip da orada bir getirisi olmadan sorumluluk ustlenmem

kimseden de maddi beklentim olmayacagi icin kongre isleri vs bana uzak

ilker canalp filan baya giydirir yonetime ama haftaya
Sırf gscimbomu temsil için bile olsa kongreye gitmelisin.

Yanlış yapıyorsun.

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Sırf gscimbomu temsil için bile olsa kongreye gitmelisin.

Yanlış yapıyorsun.

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Boyle elestiriye can feda, hakli olabilirsin. Bu da benim hatam olsun. Fakat buradan cikan sonuc yonetime destek olarak algilanmamali

Bu sahsi bir tercih ,beterin beteri var. "Acaba bize bir seyler duser mi" beklentisinde degilim hic degilse

Ben hayatinda hemen hic bir konuda sorumluluk almayi sevmeyen yapida biriyim, herkesin bir yasam sekli var

Fakat elestirin hakli olabilir itirazim yok

Selçuk bile düzeldi sneijder yerin dibine girdi takım da 1 tane mi normal iş olmaz bir gün biri iyi diğer gün diğeri kötü ama gerçeklerde var selçuk son 3 maçtır form grafiği tudorla beraber git gide yükseldi sneijder de tam tersi git gide düştü

Podolski, De jong, Sneijder bu 3 lü çete kesinlikle gitmeli ayrıca bunlardan önce de Dursun Özbek ve yönetim gitmelidir

Ben sneijder in tudorla dustugune inanmiyorum ve inanmak istemiyorum

bu durumda iki sebep olabilir ,biri resmen antrenoru sevmeyip takim satmaktir , bu olamaz olmamali

ikincisi de zoru gorunce kendini salmak ,bu daha olasi

ama hangisi olursa olsun riko varken iyi tudorla yokum ben gibi bir sey olamaz

Ben sneijder in tudorla dustugune inanmiyorum ve inanmak istemiyorum

bu durumda iki sebep olabilir ,biri resmen antrenoru sevmeyip takim satmaktir , bu olamaz olmamali

ikincisi de zoru gorunce kendini salmak ,bu daha olasi

ama hangisi olursa olsun riko varken iyi tudorla yokum ben gibi bir sey olamaz

Oyunda kaldığı süre boyunca hiçbir şey yapamadı aksine şu takımın başına ne geldiyse podolski ve sneijderin ezbere oyun düzeninden geldi kolaya kaçıp kendi oyuncularımıza bakmadan pas atmaya çalışıyorlar ve %90 ı taç ve dışarıya gidiyor mesela josueyi de çok beğenmiyorum ama ikisini kıyaslamak gerekirse josue şu an şu durum da sneijdere forma vermemesi lazım oyuna girdikten sonra hareket kattı rakibe press yaptı elinden geleni yaptı ama sneijder de maalesef o ışık yok podolski ve sneijder takımda olduğu sürece 9 kişi oynamaya devam edicez çünkü iki futbolcunun da topla koşu yapacak ne fizik gücü var ne de o hırs var

Valla ozan josue ile sneijder verdikleri acisindan ayni ama aldiklari acisindan fark var

simdi dusunuyorum da , ara pasi josue de atti ,selcuk da atti sanirim podolskiye kirmizi kart pozisyonunda

sinanin kacirdiginda da yasine atti biri

yani sen sneijder sen ,baskalarinin yapamadigi game changer isler yapman lazim , ama sneijder de oyle bir adam degil belki

bir de ben suna karsiyim , diyelim sneijder 10 adami calimladi bos kaleye atsin diye cikardi ama bugun oldugu gibi sinan disari atti ..

bu bana hep fizik dersindeki "is" kavramini hatirlatiyor , elinde 300 kg kaldirabilecek bir makara var ama yuk 305 kilo , sonuc olarak onun sucu bunun sucu ama is basarilamiyor

o zaman bana faydasi olmayan adama 3 senede 15 milyon ne sebeple oduyorum ?

Td le alakası yok geçen senede bu senede bir kaç gözlerinizi boyadı. Bu adam 2 yıldır bitik kabullenin artık yazın satsaydık belki takımda yetenek sıkıntısı yaşardık lakin mücadele gücümüz kesinlikle artardı. Poldi sneijder selçuk eli belinde oynarken nasıl kazanmayı bekliyoruz. Ama şimdi geç kaldık kimse sneijdere 4.5 vermez artık çinde vermez. Bizde 1 sene daha eşek gibi 4.5 u veririz misler gibi.

Üst Alt