Wesley Sneijder - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder

Cevap: Wesley Sneijder

Benim hatırladığım kadarıyla royston drenthe ile birlikte paket halinde 27 milyona gelmişti ajax ve feyenoord tan... 16 sneijder 11 drenthe.Ama böyle olsa bile sneijder biz gelmez zaten bizde alamayız...

paket halinde degil, ikiside ayri kulupten geliyor...

wesley sneijder anlasmasi 20 milyon garanti ardindan sampiyonlar liginde belirli bir tura yukseldikten sonra ve arti forma giydigi maclarin belirli bir sayiyi gecmesi ile maximum 27 milyona kadar cikabilirdi rakam, ama kac mac ve S. Liginde hangi tur diye aciklanmadi.

Çok ama çok zor bir transfer , sonuçta bahsettiğimiz kişi Avrupa'nın en iyi orta sahalarından biri.Bence ya Real de kalacak yada İnter'e gidecek.

ne mektup geliyor ne haber senden

söyle de bileyim bıktın mı benden

her akşam güneşin battığı yerden

gözlerin doğuyor gecelerime

çileli doğmuşum zaten ezelden

hasrete alıştım ne gelir elden

yaşlı gözlerime baktığın yerden

geçilmez gurbetin sokaklarından

içilmez suları pınarlarından

öptüğüm o ıslak dudaklarından

sözlerin doğuyor gecelerime

çileli doğmuşum zaten ezelden

hasrete alıştım ne gelir elden

yaşlı gözlerime baktığın yerden

Gına geldi yalan dolan transfer haberlerinden.Yapılsın artık şu transferler,haftaya toplanıyor takım.Zaman kısıtlı...

Fenerde bir bir patlatıyor bombaları biz bakıyoruz, umarım beklediğimize değerde saçma sapan adamlar gelmez.

Fenerin patlattigi patlamayan bombalar.

Orta Sahaya-->Özer ve Topuz! Bunlarin katkat üstü zaten bizde var.Kewell,Arda,Topal!Bizde zor oynarlardi!

Defansa---->Bilica ve Bekir! Bizde Servet var zaten ama dogrusunu söylemek gerekirse Bilicayi bende görmek isterdim bizde,gerci biz daha oraya alcaz birini!

Bir Gioyu aldimmi Fenerin tüm bombalarini gölgede birakir.

Atom bomba gibi patlar!

Zaten bizim Rijkaardimiz dahalen onlarin bombalarini gündemden düsüyürüyo!

Özer tsl de alınabilecek en iyi 3-4 oyuncudan biridir(bir diğeri mehmet topuz) ve bunların arasında potansiyeli en yüksek olanıdır(ayrıca ganç) . Kendimizi kandırmayalım yani. Ama bizim yabancı kontenjanımız çok, o paralarla işi kızıştırsaydık ya da çok inat edip alsaydık bizim için iyi olmazdı. Fenerin yerli futbolcusu yok adam gibi mecburen aldılar. Biz o paralara çok daha iyi yabancılar alabilirz aklıllı olursak. Yinede umarım fener hayrını göremez

Fenerin patlattigi patlamayan bombalar.

Orta Sahaya-->Özer ve Topuz! Bunlarin katkat üstü zaten bizde var.Kewell,Arda,Topal!Bizde zor oynarlardi!

Defansa---->Bilica ve Bekir! Bizde Servet var zaten ama dogrusunu söylemek gerekirse Bilicayi bende görmek isterdim bizde,gerci biz daha oraya alcaz birini!

Bir Gioyu aldimmi Fenerin tüm bombalarini gölgede birakir.

Atom bomba gibi patlar!

Zaten bizim Rijkaardimiz dahalen onlarin bombalarini gündemden düsüyürüyo!

Bu bahsettiğin Gio kim??

Fener Özer i alsa ne olacak.Özer in fenere gitmesi Türk futbolu için kötü olmuş olabilir,gelecek vaat eden bir isimdi 2,3 sene yedek bekler arık Deivid in arkasında

yahu şu kedi ciger meselsine döndürmeyelim f5 ok güzel transferler yaptı çirkefligin alemi yok bu 2 adam bize gelse eminim herkes çok sevinirdi.

Özer Hurmacı bana göre bomba transferdir, harika bir adam.

Zamanında elimizden kaçırdığımıza yanıyorum şu anda.

Ve tunc arkadasin ustteki yorumuna hitaben yaziyorum evet Ozer iyidir Topuz iyidir fakat Fenere gittiyse Fener bomba patlatmamis bomba Fener'in elinde patatmistir. Iyi bakin seneye 10 mactan fazla oynamayacaktir Ozer bi sakatlik olmassa .

Üst Alt