Wesley Sneijder - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder

Cevap: Wesley Sneijder

Ve tunc arkadasin ustteki yorumuna hitaben yaziyorum evet Ozer iyidir Topuz iyidir fakat Fenere gittiyse Fener bomba patlatmamis bomba Fener'in elinde patatmistir. Iyi bakin seneye 10 mactan fazla oynamayacaktir Ozer bi sakatlik olmassa .

O açıdan haklısın bencede öyle olma olasılıgı yüksek ama transfer oldumu oldu ne yazikki...

Renkdaşlar burası Galatasarayımızın transferleri ile ilgili konu başlığı... Diğer kulüplerinkini burada tartışamayız. Konuları karıştırmayalım derim. Ayrıca, transfer bütçemizin 10 miyon avru gibi komik bir rakam olduğunu hangi resmi ağızdan duydunuz? Öğrenmem mümkü mü acaba?

Bence fener çok iyi transferler yaptı. Takımı ateşleyen Tuncay Aurelio ikilisinden sonra benzer tarzda 2 adam transfer ettiler. Tempolu ve skora etki edebilen oyuncular. O yüzden kedinin uzanamadığı ciğere mundar demesi gibi bu futbolcuları kötülemeye gerek yok. Sonuçta Galatasaray kadrosuna baktığımızda çok üst düzey bir takım olduğunu görüyoruz. Yeter ki doğru şekilde yapılacak transferlerle desteklensin. Ondan sonra Fener'in Beşiktaş'ın kimi aldığı çok da önemli değil... Ama keşke geçen sezon Özer'i elimizden kaçırmasaydık.

Renkdaşlar burası Galatasarayımızın transferleri ile ilgili konu başlığı... Diğer kulüplerinkini burada tartışamayız. Konuları karıştırmayalım derim. Ayrıca, transfer bütçemizin 10 miyon avru gibi komik bir rakam olduğunu hangi resmi ağızdan duydunuz? Öğrenmem mümkü mü acaba?

Yok öyle bişey, teknik direktörüne 4 teknik ekibine ayrıetten 4 milyon EU veren takımın transfer bütçesinin 4 milyon EU olduğu nerede görülmüş...

Transfer sezonu sonunda Galatasaray'ın bütçesini hepimiz göreceğiz.

Yok öyle bişey, teknik direktörüne 4 teknik ekibine ayrıetten 4 milyon EU veren takımın transfer bütçesinin 4 milyon EU olduğu nerede görülmüş...

Transfer sezonu sonunda Galatasaray'ın bütçesini hepimiz göreceğiz.

Ben de öyle düşünüyorum da burada arkadaşların bazıları 10 milyon avru ile bu transferi nasıl yapacağız diyor... Sanırım muz kulüpleriyle karıştırılıyor GALATASARAY... Yanlış. Büyük camia olduğumuzu, vizyonumuzun geniş olduğunu, Frank Rijkaard'ı getirerek kanıtladık. Herhalde yapılacak transferlerden en azından 1-2 si Yıldız ve direk forma giyecek futbolcu ya da futbolcular olacaktır.

bu Sneijder transferi gerçekten imkansıza yakın bir transfer.İmkansız diye bir şeyin olduğuna ben inanmayan birisiyim dolayısı ile vizyonu daha da büyütmek için Sneijder gibi oyuncular getirmeliyiz ancak boşa hayal kurmanında alemi yok.Paramız olabilir ama oyuncunun istekleride transferi çok etkiliyor onun için Sneijder için avrupa yada Galatasaray tercihinde etken tarafın ne olduğu kestirmek ne yazkki zor olmasa gerek.Bu Galatasarayın küçük bir takım olmasından değil,ligimizin kalitesinin düşük olmasından kaynaklanır buda unutlmamalıdır.Yoksa Galatasaray Sneijderide getirir bir başkasınıda bunda tartışmaya gerek yoktur..

30 M falan diyorlardı

Bidiğim kadar, Türk Telekom ile yapılan anlaşmalar gereği 30 milyon Avru gibi bir gelir zaten oradan var... Bir de Aslantepe'de sarılan localardan gelen 20 milyon dolar gibi bir rakam... Belki daha fazla bile tam bilemiyorum. Yani elimizde yine de nereden bakarsak bakalım, 30-40 milyon avru gibi bir miktar vardır diye düşünüyorum, diğer giderler düşüldükten sonra...

Bidiğim kadar, Türk Telekom ile yapılan anlaşmalar gereği 30 milyon Avru gibi bir gelir zaten oradan var... Bir de Aslantepe'de sarılan localardan gelen 20 milyon dolar gibi bir rakam... Belki daha fazla bile tam bilemiyorum. Yani elimizde yine de nereden bakarsak bakalım, 30-40 milyon avru gibi bir miktar vardır diye düşünüyorum, diğer giderler düşüldükten sonra...

Yiğit Şardan açıklama yaptığında locaların ve vip koltukların yüzde 40 ının satıldığını ve buradan 40 milyon dolar elde edildiğini söyledi ama bu para Sportif aş-futbol aş sorununa harcanacakmış. Telekom anlaşmasıyla ilgili bir bilgim yok. Kesin birşey bilen var mı?

Fotospor'a göre Rijkaard Sneijder ile buluşup başbaşa görüşmüş. Uzun zamandır da telefonla görüşüyorlarmış. Sneijder Galatasaray'a transferine yeşil ışık yakmış :D

Üst Alt