Wesley Sneijder'den Mesaj Var - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder'den Mesaj Var

Sneijder belhanda dan daha büyük futbolcu ama bu sene belhanda yerine wesley olsaydı şampiyon olamazdık eminim

Belhanda gol ve asist istatistiklerini yukarıya taşımamış olabilir ama her zaman oyunun içinde kaldı..

farzedelim ki sneijder geldi.. her maç 11 oynayamaz belki ama oynadığında, aynen şu şekilde bir yapıya bürünürüz.

_________Muslera
Mariano _ Serdar _ Maicon _ Nagamoto
______Donk - Fernando
_________Transfer
___Belhanda____ Sneijder
_________Gomis

Belhandanın oyun stili takımını 2 tane 10 numara ile oynamasına müsaade ediyor. Yani beğenmediğimiz belhanda mücadelesi sayesinde sneijderin açığını kapatabilir ve geriye destek olur.

8'e Benzeyen 10 Numara: Younes Belhanda - FCN Blog

Mali şartlar ortadayken, bedelsiz gelecek ve uygun yıllık ücretle oynayacak Sneijder'e kesinlikle karşı çıkmam. Hem lig hem CL için mükemmel bir joker olur. Sürekli TD değiştirilen, herkesin saldığı bir ortam olmayacağından ciddi katkı da alabiliriz. Kaldı ki hem kulüpte hem dünya çapında itibarı olan bir oyuncu. Yarın gelsin başlasın. :D

Aynisini ben de diyorum zaten . Max 800k 1+1 yedegi hor görmeyecek. Bir cok deplasmani bu sezon kazanirdik Sino ile. Iyi sut imkanlari sacma sapan kullandik

Getirmek mesele değil Nice'de olduğu gibi ben dünya yıldızıyım buraya oynamak için geldim derse yarardan çok zarar getirir

Yine saçma sapan ego kavgaları görürüz ne gerek var

Demba Ba-BJK örneğindeki gibi çok cuzi bir miktara 1 seneliğine gelecekse gelsin. Aksi durumda denemeye değmez bence. Ne kadar sevsem de zamanı geçti.

Oyuncu olarak gelmesin istemem, yine ne idüğü berlirsiz adamların boş iftiralarına ve saçmasapan ithamlarına maruz kalmasını istemem Sneijder'in.

sent via GSC

Gerek yok

Bizim sevgimizi kazandi öyle de kalsin,iyi hatirlansin

Dönecek olursa kötü performansi ile hatirlanir yazik olur

Başlıkta yazılanları büyük bir titizle okudum. Şunu fark ettim.

Bütün sene biz Belhanda'yı eleştirirken daima Sneijder'den dolayı eleştirdiğimiz iddia edilmişti. Halbuki öyle olmadığını eleştiri yapan herkes defalarca söyledi. Ama bugün bu başlıkta anlamsızca Sneijder'i eleştirenleri; eleştiri boyutunu aşıp hakaret edenleri gördükçe Belhanda'dan dolayı eleştirdiğine çok eminim. Çünkü olası Sneijder transferiyle gerçekleşecek ihtimaller Belhanda aşıklarının rüyalarını kaçırıyor. Elde Sneijder olunca "Belhanda asistin asistini yaptı" diye övgüler düzenler derin bir sessizliğe bürünecek. "Kralhanda" diye her pozisyondan 2 saniyelik alıntılarla hazırlanan 2 dakikalık videolar anlamsız olacak.

Hiç gerek yok. Geçmiş’in güzel hatıraları ile anmak isterim. Yeni bir defter açılacaksa idari bir pozisyonda olmalı.

Daha önce Fatih hoca örnegi ortada

Adam 4 yil üst üste sampiyon oldu UEFA kupasini kazandi,2. Döneminde edilmeyen laf kalmadi

Hemen Gecmisi unutuyor taraftar

ne gerek var ya
zaten hoca da 2013te cok istekli degildi transferinde
ilk schalke macinda sol kanat fln oynatmisti
simdi 34 yasindayken alacak hali yok

Boş sözleşmeye yazılması gereken bence;

1 - Bonservisini getir, ve imza şartı koşma
2 - A - 1M peşin yıllık + 2 misline kadar yüksek maçbaşı ücreti; veya
- - B - 1M peşin yıllık + Normal maçbaşı ücreti + Yıl sonu TD takdiri performans ve imza(Sadece ilk yıl) bonusu
3 - İmzadan itibaren sezon başlayana kadar herhafta kaybettiği min 3 olmak üzere kilo başına 100€;D teşvik .. Min 3 kilo Veremezse her tartıda 300€ geri ödeme yapacak

Son düzenleme:
Bence gelmesin ama yedekte iyi bi alternatif olabilir. Sıkışan maçlarda sür sahaya, bombalasın.

Gelirse formasını alırım %100.

Üst Alt