# Wilfried Bony - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Bony Wilfried

Alacaksın Emenikeyle bunu canından bezdirirler defansları:)ama bu adamların arkasını teknik 2 kişiyle doldurmak lazım arda ve misimovic olabilirdi ancak ikisinden de hayır yok bu sene.

Ertuğral Sağlam : "Çek Cumhuriyet'inden bir futbolcu ile ilgileniyoruz, bir forvet alıp transferi kapatacağız."

Ciddi ciddi ilgileniyorlar anlaşılan.

Bony Wilfried Timsah oluyor

Başkan İbrahim Yazıcı, "Avrupa'da 3 oyuncu ile görüşüyoruz. Birini almak istiyoruz" dedi. FANATİK, Yeşil-Beyazlılar'ın anlaşma sağladığı ismi öğrendi. Bursaspor, Fildişili oyuncuyla söz kest
i.

Kenny Miller, Raul Bobadilla ve Bony Wilfried ile uzun süredir temasta olan Bursaspor üç oyuncu arasında tercihini yaptı. Başkan İbrahim Yazıcı’nın da, “Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Avrupa’da üç oyuncu ile görüşüyor. Bunlardan birini almak istiyoruz” sözlerinin ardından FANATİK, Timsah’ın söz kestiği ismi ortaya çıkardı. Miller ve Bobadilla’dan vazgeçen Yeşil-Beyazlılar’ın Wilfried ile büyük ölçüde anlaştığı öğrenildi. 22 yaşındaki oyuncunun kulübü Sparta Prag ile her konuda anlaştığı belirtilen Bursaspor’un, 6 Ocak’ta yapılacak olağanüstü genel kurulun ardından Wilfried’e imza attırması bekleniyor.

Taraftarların sevgilisi!

2008 sezonundan bu yana Sparta Prag forması giyen golcü futbolcu, oynadığı 58 karşılaşmada rakip fileleri 22 kez havalandırmayı başarırken, bu oyuncu Çek temsilcisinin taraftarlarının büyük ilgi gösterdiği isimler arasında başı çekiyor.

Wilfried kimdir?

Tam adı: Bony Wilfried

Doğum tarihi: 10.12.1988

Doğum yeri: Bingerville (Fildişi)

Ülkesi: Fildişi Sahilleri

Yaşı: 22

Boyu: 1.82

Mevkii: Forvet

Kulübü: Sparta Prag

Bony Wilfried Timsah oluyor - www.fanatik.com.tr

Büyük ihtimal Bursaspor'a gidecek. Biz de avcumuz yalayıp, Kazım-Kazım ve Hürriyet'den medet umacağız. :bansign:

Cek Cumhuriyetinden abuk bir adam almadik diye Kazim'i kotulemenin alemi yok, Kazim buyuk ihtimalle 8 tane Wilfried eder.

bursanın gündeminde olan bir futbolcunun peşinde olmamamız lazım, kişisel görüşüm :)

bundan çok daha iyileri var

bursayla bir tutmayalım kendimizi diyorum

Oyuncuyu daha önceden izlemedim fakat istatistiklere bakınca iyi bir oyuncu olduğu kanısına vardım. Eğer gündemdekilerden biri gelecekse forvete bu adam gelmelidir.

[attachment=8155:upload_2014-2-25_22-2-38.jpeg]

Tam Adı: Bony Guemiand Wilfried

Uyruk: Fildişi Sahilleri

Aradım ama başlığını bulamadım. Evet, herkes az çok tanıyordur zaten. FM serilerinin efsane isimlerinden biri, bu sene başında Swansea'ye transfer olarak İngiltere Ligi'ne kapak attı.

Sene başından beri kendisini özel olarak takip ediyorum. İngiltere de muazzam bir gelişme gösterdi ve büyük takımlara karşı çok iyi maçlar çıkardı (M.City, Liverpool vs...)

Drogba'nın malum ayrılığı sonrası için yerine dolduracak adayı yine aynı memleketten bulmak mümkün diye düşünüyorum. Bilmiyorum Mancini'nin uzun boylu santrafor ısrarı da olur mu zira kendisi 1.82 boyunda ama, yine de fiziği ve gücü ile bizim takımda çok iş yapabilecek tarz bir isim olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu.

Son olarak eğer Balotelli gibi üst düzey ve marka isimler alınamazsa alınabilecek isimlerden olduğunu hatırlatarak, sözü sizlere bırakıyorum.

Ekli dosyalar

• upload_2014-2-25_22-2-38.jpeg
    upload_2014-2-25_22-2-38.jpeg
    6.2 KB · Görüntüleme: 284
Üst Alt