Wolverhampton Cana'ya talip - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wolverhampton Cana'ya talip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Wolverhampton Cana'ya talip

5 mn paund iyi para, Canada bulunmaz hint kumaşı değil sonuçta.Cana iyi futbolcu tabiki, ama ben Ernst gibi ön liberoları daha çok benimsiyorum o yüzden satılabilir.

herŞeyİ İÇİme atarim ama bunu asla!!!! Sakin akillarindan bİle geÇİrmesİnler akillarini alirim!!!

Elano topcu muydu? Yoksa oynadı da biz mi görmedik. Geldiği ilk günden beri söylemişimdir. Düz bir oyuncu, çok basit oynuyor.

Meira, Lincoln, Keita, Elano gibi adamlar satılmışsa (futbolcu özelinde söylemiyorum, yönetimin yapabilitesi açısından), Cana'yı da satarlar mı satarlar hani. Üstüne birde: ''Hagi, sisteminde kendisine yer olmadığını söyledi'' diye eklediler mi, tadından yenmez.

...

Ayrıca orta saha oyuncusu denen adam basit oynamak zorunda değil mi zaten? 3 metreye top atmak için 20 saniyesini harcayan, topu eveleyip geveleyen adamları göre göre algı değişmiş bizde.. Geldiğinden gidenene kadar olan süreçte Lincoln olması beklenirse heriften, topçu falan değil denmesi çok normal.

Yemin ederim canayi yollarsa yonetim galatasarayliligimi askiya alirim yemin eder birtek maçi izlemem taaaa adnan sezgin ve kurmaylari gidesiye kadar, kaziklamasinlar tarafatarlari, yine kar yaptik derler, ama gel gor ki takimin geberiyor,

Haa cana gibi oyuncuyu bu fiyata bulabilen varsa bana isimlerini yazsinlar, xavi yada iniesta galatasaraya gelsin yaninda ayhan ve baris oldugu surece bi b.k yiyemez, hasta etmeyin adami, yorum yazicaksaniz adam akilli yazin,

Arda falan halt yemis, kaptan dedigin cana gibi olmali

Lorik Cana: "babam Türkiye'de oynarken, Galatasarayı izlerken imrenirdim o Avrupa'yı dize getiren hırcın karakterini".

Hade dagılın beyler.

:asd:

Yemin ederim canayi yollarsa yonetim galatasarayliligimi askiya alirim yemin eder birtek maçi izlemem taaaa adnan sezgin ve kurmaylari gidesiye kadar, kaziklamasinlar tarafatarlari, yine kar yaptik derler, ama gel gor ki takimin geberiyor,

Haa cana gibi oyuncuyu bu fiyata bulabilen varsa bana isimlerini yazsinlar, xavi yada iniesta galatasaraya gelsin yaninda ayhan ve baris oldugu surece bi b.k yiyemez, hasta etmeyin adami, yorum yazicaksaniz adam akilli yazin,

Arda falan halt yemis, kaptan dedigin cana gibi olmali

galatasaraylılığımı askıya almam ama diğer söylediklerine katılıyorum.

A.Sezgin: Başkanım satarsak hem bonservisinden kar yapıcaz + yıllık ücreti ve bonservisi daha ucuz olan bicfalvi yi Hagi çok istiyor en az cana kadar kaliteli!Kaçırmayalım fırsatı.

Adnan Polat beyefendi böyle bir durumda der ki :

'' Takımda satılık oyuncumuz yok. Ama Dünya'da satılmayacak oyuncuda yok . ''

:D

Lorik maç kurtarır , Lorik'in satılmasından önce bu takımda gitmesi gereken okadar oyuncu var. Lorik satılabiletesi en sonlarda olan oyuncudur . Lorik Can'dır . Ruhtur. Bunu göremeyecek kadar gözleriniz bozuk ise gözlüğünüzü değiştiriniz.

cana'ya kadar adam mı kalmadı yollayacak.teklif olabilir eyvallahta satılacak adam var satılmayacak adam var.

extrem bişeyini görmedik cananın gol atmaz asist yapmaz belki ama yüregini ortaya koyarak oyun oynar yeri geldiginde.

bize böyle adamlar lazım yüregiyle 2 kişilik oyun oynayacak adamlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt