Wolverhampton Cana'ya talip - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wolverhampton Cana'ya talip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Wolverhampton Cana'ya talip

Satılsın diyen arkadaşların kendilerince haklı sebebleri vardır ancak unutulmasınki Galatasaray kar amaçlı kurulan bir ticarethane değildir.

Bazı arakdaşlar iyi para teklif edilirse satılsın o paraya iki yönlü adam alırız diyorda yıllardır bir iki yönlü adam alamadık onu Cana yı satınca mı alıcaz.

Cana satılırsa yönetim işi gücü bıraksın gitsin.

çünkü eşşeğğin... neyse sen çok şey kaçırmışın.

Bu cümleye "çünkü eşşeğinn" diye başlanmaz çünkü sana yöneltilmiş "niçin"li "neden"li bir soru yok. Ha faraza öyle olmuş olsa bile, senin de farkında olacağın üzere eşşeğin üç noktasından öte verebileceğin bi cevabın yok...:D

Keita'ınn yerine Serdar Özkan alan yönetim Cana yerine Hürriyet'i alır.Cana dokunulmaz oyunculardan biri benim gözümde.

Bu cümleye "çünkü eşşeğinn" diye başlanmaz çünkü sana yöneltilmiş "niçin"li "neden"li bir soru yok. Ha faraza öyle olmuş olsa bile, senin de farkında olacağın üzere eşşeğin üç noktasından öte verebileceğin bi cevabın yok...:D

Çocuklara laf anlatılmaz bu zamana bir şey göremediysen sorun gözlerinde.

Çocuklara laf anlatılmaz bu zamana bir şey göremediysen sorun gözlerinde.

Benim gözlerinde sorun olduğu doğru 1.5 numara hiprmetropum ama senin de çok sağlıklı olduğun söylenemez açıkçası. Cana her maç orta sahayı silip süpüren, onlarca top kapan öldürücü paslar veren, arada bir de gölünü çakan bir oyuncu mu yoksa sıradanın belki olsa olsa bir adım ötesinde hepimizin bildiği standart bir önlibero mu? Ben hipermetrop gözlerle izleyince 2.sini görüyorum kusura bakma yav sen nerenle 1.sini algıladıysan artık bilemiyorum...:D

Bkz: Vazgeçilmez olmak*

Evet senin gibi zihniyetler yüzünden Keita gibi oyuncularımızı kaybettik. Bir şey diyeceğim ama acıyorum.

simdi sen cana ile keitayi bir tutuyorsun ?

keitaya 10m€ verseler yine gitmesini istemezdim

cana = her mac kart riski olan, takimini her an 10 kisi burakabilen, her ceza sahasinda rakible mücadelesinde gördügümde aha penalti yaptiracak diye icimi hoplatan bir oyuncu

simdi sen cana ile keitayi bir tutuyorsun ?

keitaya 10m€ verseler yine gitmesini istemezdim

cana = her mac kart riski olan, takimini her an 10 kisi burakabilen, her ceza sahasinda rakible mücadelesinde gördügümde aha penalti yaptiracak diye icimi hoplatan bir oyuncu

hoplayıver çekirge, zıplayıver çekirge

Benim gözlerinde sorun olduğu doğru 1.5 numara hiprmetropum ama senin de çok sağlıklı olduğun söylenemez açıkçası. Cana her maç orta sahayı silip süpüren, onlarca top kapan öldürücü paslar veren, arada bir de gölünü çakan bir oyuncu mu yoksa sıradanın belki olsa olsa bir adım ötesinde hepimizin bildiği standart bir önlibero mu? Ben hipermetrop gözlerle izleyince 2.sini görüyorum kusura bakma yav sen nerenle 1.sini algıladıysan artık bilemiyorum...:D

Bkz: Vazgeçilmez olmak*

sergen yalçın geçiniz.

canayı satarlarsa galatasaraylılığımı askıya alırım :D şaka bir yana cana şu takımda satılmayacak futbolcuların başında gelior,paranın pek önem arzetmediği durumlar vardır ya işte buda öyle bir durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt