Wolverhampton Pepe'den Vazgeçmiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wolverhampton Pepe'den Vazgeçmiyor!

Pepe-Portugal-610x400.jpg

La Liga devi Real Madrid’teki 10 yıllık macerasının ardından geçen sezonun başında Siyah-Beyazlılar’a transfer olan Pepe, Beşiktaş’ta ortaya koyduğu üst düzey futbolla alkış toplamıştı.

Kara Kartal’da, 35 karşılaşmaya çıkıp 2 gol ve 1 asistlik performans sergileyen 35 yaşındaki stoper, Portekiz Milli Takımı’yla Dünya Kupası’nda da şov yapınca bir anda tekrar transfer döneminin gözdesi olmuştu.

Tecrübeli futbolcu için ilk olarak Çin ve Katar’dan teklifler alan Siyah-Beyazlılar, yıldız ismin bu 2 ülkede futbol hayatına devam etmeye sıcak bakmaması sonrasında astronomik önerileri geri çevirmişti.

Bu gelişmenin ardından Pepe için son olarak İngiltere Premier Lig ekibi Wolverhampton devreye girdi.

Resmi yollardan

Pepe için menajerler aracılığıyla ilk olarak 4 milyon Euro’luk öneride bulunan ve yapılan pazarlıklar sonrasında bu bedeli son olarak 7 milyon Euro’ya çıkaran Ada temsilcisi, yıldız futbolcuyu renklerine bağlamayı hedefliyor.

Teklifin 4 milyon Euro’dan 7 milyon Euro’ya çıkmasından memnun olan yönetimin, öneriyi getiren menajere Wolverhampton’ın resmi yollardan bildirimini yapması halinde gündemlerine alacaklarını ilettiği belirtildi.

Beşiktaş’la 1 yıllık sözleşmesi bulunan Pepe’den para kazanmaya sıcak bakan yönetim, Wolverhampton’dan gelecek resmi teklifi bekliyor.

Fanatik

Pepe kendisine İngiltere Premier League'den gelen tekliflerin değerlendirmesini yönetimden talep etti. Yeni sezonda İngiltere Premier Lig’de mücadele edecek Wolverhampton’ın kadrosuna katmak istediği Pepe, teklifi değerlendirmek istediğini yönetime aktardı.

35 yaşındaki futbolcunun talebini olumlu karşılayan siyah beyazlı yönetim, İngiliz ekibi ile bonservis bedeli pazarlığına başladı. Transferin gerçekleşmesi durumunda Pepe, Tosic ve Mitrovic’in ardından yeni sezon öncesi siyah beyazlı takıma veda eden 3. stoper olacak.

Beşiktas ta futbolcular yonetimden talep ediyor..

Bizde yonetim futbolcudan talep ediyor.. Hatta medyaya göre mobing uyguluyor. :(((

küçüle küçüle bir hal oldular. Şenör de kaçıp gitse enfes olacak.
O da seneye üstat...Boşuna yazmadık o kadar Beşiktaş battı diye...Hayır ben en azından pepeyi tutarlar vidayı gönderirler diyordum ama galiba şilili bir tandem izleyeceğiz :) Enzo-Medel...Yedekler de Fatih Aksoy (futbolcu olanı :) ) ve Alpay Çelebi var :asd:

Puan basilarla birlikte 5 milyon euroluk bir garanti ücreti var. Üstüne bonservis bedeli alirlarsa 7-8 milyon euroluk bir tasarruf olur.

35lik oyuncudan bile para kazanabiliyorlar. Normalde geri dönüsümü olmayan bir oyuncuya teklif geldi mi hemen göndereceksin.

Puan basilarla birlikte 5 milyon euroluk bir garanti ücreti var. Üstüne bonservis bedeli alirlarsa 7-8 milyon euroluk bir tasarruf olur.

35lik oyuncudan bile para kazanabiliyorlar. Normalde geri dönüsümü olmayan bir oyuncuya teklif geldi mi hemen göndereceksin.
Üstat yazdık beşiktaş en doğrusunu yapıyor başka bir çareleri yok 5 senelik yeni bir feda dönemi başlıyor;

BJK'nin Borca Batık Olarak Teknik İflasa Düşmesi ve Tasfiye Süreci

dogru ama amac para kazanmak yada satayımoyuncu alayım degil herifler kulüp calısanları dahil sporcu maasları dahil ödeyemiyorlar
biryerde okumustum zımbacı hocamın 4 aylık maaş alacagı varmış sporcular zaten alacaklı
ve sapık fikoda aziz gibi asıl borçlarını gizlemeye calısıyor

dogru ama amac para kazanmak yada satayımoyuncu alayım degil herifler kulüp calısanları dahil sporcu maasları dahil ödeyemiyorlar
biryerde okumustum zımbacı hocamın 4 aylık maaş alacagı varmış sporcular zaten alacaklı
2 katrilyona dayanmış üstat borç alacak farkı bejekede...Hala daha ilhan mansıza gutiye hoca parası veriyorlar...

Bizim net borcumuz 200 milyon euro, Besiktas'in net borcu ise 290 milyon euro. Vidalari falan satsalar da bizden daha fazla borclari var.

Bizim net borcumuz 200 milyon euro, Besiktas'in net borcu ise 290 milyon euro. Vidalari falan satsalar da bizden daha fazla borclari var.

yok yahu ne 290ı 2senelik sampiyonluk ve avrupa geliri dısında hicbirseyden geliri olmayan kulübün okadar az net borcu olurmu
fiko gitsin görün bakın net borc neymiş
290 olmasının imkanı yok adamların gelirler 0 sapık fikoyu divanda elestirdiler geldiginiz döneme göre borclar azalmadı arttı diye
en az fener kadar borclular ve gayrimenkul filanda yok stat zaten kendilerinin degil
mecburlar oyuncu satmaya

tinercilerin divan baskanımı ne boktur biri vardı adam bir cümle söyledi tiner tv yayını kesti o günde izliyeyim demistim

adam dediki rakiplerimizin gayrimenkulleri var bizim neymiz var galatasaray sırf adayı satsa istanbulu alır dedi fiko kudurdu istanbulu almak abartı tabi ama bizim ada dogru degerlense misal real chealsevs nin elinde olsa para basardı.

yok yahu ne 290ı 2senelik sampiyonluk ve avrupa geliri dısında hicbirseyden geliri olmayan kulübün okadar az net borcu olurmu
fiko gitsin görün bakın net borc neymiş
290 olmasının imkanı yok adamların gelirler 0 sapık fikoyu divanda elestirdiler geldiginiz döneme göre borclar azalmadı arttı diye
en az fener kadar borclular ve gayrimenkul filanda yok stat zaten kendilerinin degil
mecburlar oyuncu satmaya

Daha fazla üstat 1.7 katrilyon 2018 ilk çeyreğinin borcuydu...Divanlarında açıkladılar...

ben resmi rakamlar üzerinden yorumluyorum. fenerbahce'de resmi rakamlar verilmiyordu. ali koc'un dedigi 621 milyon eurodan daha alacaklari düsecegiz ama o da 200 küsür olsa yine 421 milyon euro net borc vardir. bu da bizim 2.5 katimiz sayilir. en kötü durumdaki fener gibi duruyor resmi rakamlara göre.

bunlarin haricinde antalyaspor'un 55 milyon euro, kayserispor'un borcu 28 milyon euro, bursaspor'un borcu 80 milyon euro, trabzonspor'un NET borcu ise 150 milyon euro seviyesinde.

sifir borcu veya neredeyse sifira yakin borcu olanlar (10 milyon euro alti): basaksehir, sivas, akhisar, malatya, rize, konya

durumunu bilmediklerim: alanya, kasimpasa, göztepe, erzurum, ankaragücü

zannediyorum ki ankaragücünün durumu hala ic acici degil, erzurum belediye takimi oldugundan borcu yoktur, göz-göz ve alanyada borc vardir kesin. kasimpasanin borcu olmayabilir.

ben resmi rakamlar üzerinden yorumluyorum. fenerbahce'de resmi rakamlar verilmiyordu. ali koc'un dedigi 621 milyon eurodan daha alacaklari düsecegiz ama o da 200 küsür olsa yine 421 milyon euro net borc vardir. bu da bizim 2.5 katimiz sayilir. en kötü durumdaki fener gibi duruyor resmi rakamlara göre.

bunlarin haricinde antalyaspor'un 55 milyon euro, kayserispor'un borcu 28 milyon euro, bursaspor'un borcu 80 milyon euro, trabzonspor'un NET borcu ise 150 milyon euro seviyesinde.

sifir borcu veya neredeyse sifira yakin borcu olanlar (10 milyon euro alti): basaksehir, sivas, akhisar, malatya, rize, konya

durumunu bilmediklerim: alanya, kasimpasa, göztepe, erzurum, ankaragücü

zannediyorum ki ankaragücünün durumu hala ic acici degil, erzurum belediye takimi oldugundan borcu yoktur, göz-göz ve alanyada borc vardir kesin. kasimpasanin borcu olmayabilir.
Bir kaç düzeltme üstat fenerin borç alacak farkını yazdım alacaklar düşünce bile 3 katrilyonun üstünde oluyor...335 trilyon da sermaye artışından gelecek ama 100 milyon dolar da kredi çekecekler yani sezon başlamadan spk onay verse buna borç-alacak net farkları 3.1 katrilyon civarı olur...

Beşiktaş da 1.9 katrilyon olur ama bu bonservis gelirlerini düşsek bile operasyonel maliyetleri de göz önünde bulundursak en iyi ihtimalle 1.8 katrilyondur...

Bizim eylül ayı içerisinde gelecek şampiyonlar ligi, kombine ve loca satışlarımızla bile sadece 600 trilyonun altına iniyoruz

Bir düzeltme Trabzon artık 130 milyon euro borçta...Başakşehir de 30 luk oldu üstat...Hürmetler...

Üst Alt