Yabancı Sınırı 8+6'ya Düşürüldü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yabancı Sınırı 8+6'ya Düşürüldü

7 ve 6'ya düşmemesi lazım 8+3 şeklinde falan devam etmeli 8'den aşağısı kurtarmaz bence buna itiraz edilecektir.

2013-14 sezonu basında biz 2 sene üst üste şampiyon olup gazi almış giderken 5+0+3 kuralını uygulayıp bizi o sene kitlediler..Fenerin elinde ilk 11 de kullanabileceği çok fazla yerli vardı çünkü hem ligde avantaj sağladılar hem de bizim daha fazla yabanci transferi yapmamızı ve şampiyonlar liginde ilerlememizi engellediler..

Bu 8+3 kuralı da şu an en çok fenere yarıyor.. Emin olun bu sezon şampiyon olurlarsa bu kural ertesi sezon kalkar..

Türk futbolunun bitişinin belgesidir bu. Bugün itibariyle bir Galatasaray taraftarı olarak futbol izleyiciliğime son veriyorum. Zaten şike, fitne fesat dolu b*ktan bir liginiz vardı tepe tepe kullanın. Artık bu işin parçası olamayacağım. Bu sene bile ertelenmesinin hatrına takip etmiştim iptal edileceğini umarak.
Bu ülkede artık sabit politikalar görmek istiyorum. Her sene değişen kurallardan, yasalardan, politikalardan o kadar bezdim ki ; varlığımı sorgular hale geldim. Umarım bir gün yurtdışında yaşama şansım olur da biraz insan olduğumu hatırlarım...

Bu arada o +’ı alsınlar malum bi yerlerine soksunlar

Bakalım tjk liler bu duruma ne diyecek kesin koç’u yalamaya devam mı etcekler yoksa şaşırtcaklar mı

Üst Alt