Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season

Cevap: Fantasy Basket | Yahoo Fantasy

Birisi daha çıktı 14 olduk heh :)

Bu arada ilk hafta maçları belli olmuş. Ben Hayri Başkanla oynuyorum :)

Kadroyu soyle yapalim..

PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, Util, BN, BN, BN

util fayda saglar.. bn de takip icin iyi olur

Puanlama ise;

Flagrant Fouls (FF) -5

Technical Fouls (TECH) -3

Steals (ST) 4

olarak degistirir misin?

Katilim varsa 20 de yapariz..Katilmak siteyenler bildirsin bu konuya

Yaptım değişiklikleri. Top kaybını da -2 yaptım, ofansif ribaunta da +1 verdim.

Takım sayısını da 20 yaptım. Katılan olursa katılır olmazsa eldekilerle başlarız.

Yaptım değişiklikleri. Top kaybını da -2 yaptım, ofansif ribaunta da +1 verdim.

Takım sayısını da 20 yaptım. Katılan olursa katılır olmazsa eldekilerle başlarız.

Tesekkurler.. yarin 4 de kadar dolar belki 20 kisi.. DOlmazsa bile basliyor mu? erteleme yapmaz ins..?

----------------------

Onemli:

Bi de arkadaslar o saatte aktif olamayan varsa.. draft centerdan/ Pre-Draft Rankings / edit my ranking e tiklayin top 250 den istediginiz 20-25 oyuncuyu ekleyin my players'a.. o zaman sen olmasan bile eger o oyuncu secilmezse otomatik olarak ust siradan oyuncunu secer..

Ornek vereyim :D

my players listen

1 . kobe

2. durant

3. griffin

4,5,6,7,8,9.... diye sirala altta save de.. sen draftta olmasan bile sira sana gelince o oyuncular secilmemisse sira ile otomatik seciliyormus..

Cevap: Fantasy Basket | Yahoo Fantasy | Draft 25 Aralık 16:00

Başlar herhalde sanmam erteleyeceğini. Maksimum takım sayısı diyor çünkü. Olmazsa draft zamanındaki takım sayısına göre bir ayar çekeriz.

Boş yer var arkadaşlar. Yok mu katılan ? :)

Başlar herhalde sanmam erteleyeceğini. Maksimum takım sayısı diyor çünkü. Olmazsa draft zamanındaki takım sayısına göre bir ayar çekeriz.

Boş yer var arkadaşlar. Yok mu katılan ? :)

Yarin draft baslamadan 20 kisi dolmazsa, kac kisi varsa onu ayarlariz.. Ama dolar heralde.. 6 kisilik bos yer var...

Mock draft deneme heralde, oylesine de mi?

Bir de ayni hesapla baska liglere de katilabiliyor muyuz acaba? Ben denedim ama kabul etmedi.. Sanirim olmuyor..

İyi de sıra bana geldiğinde seçiyorum alıyorum zaten. İlla oraya adam seçmeye gerek yok bence :)

My Queue dedigin yeri bilmiyorum.. simdi gireyim bi quik startan Mock drafta bakayim.. Deneme icin bu de mi zevkine.

Edit: sana sira gelirken almak istedigin isimleri oraya aktar ordan direk katarsin takimina kolaylik olsun diye

Sağolun :tiphat:

Bu arada yandaki chat de draft sırasında zevkli olur. Adamlara Türkiye basketbolu hakkında ne düşünüyorsunuz dedim. Milli takımları iyi ama ligleri kötü diyor hıyar :)

Üst Alt