Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season

Cevap: Fantasy Basket | Yahoo Fantasy

Yuh katılım tamamlanmış bile :D

Arkadaşlar draft saatini yarın 4-5 gibi ayarlıyorum ?

Keske autopick secilse idi draft turu.. Kurulu oyunlara baktim da herkes oyle yapmis.. Bide takim kadrosunu soyle yapmislar : PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, BN, BN, BN ve Divisions: no yapmislar..... Biz de oyle yapsaydik keske..

Bizimkisi ise boyle: PG, PG, SG, SG, G, SF, SF, PF, PF, F, F, C, C

Onu ben bilerek öyle yaptım. Çünkü öbür türlü alınması zorunluları aldıktan sonra takımın geri kalanını guard veya centerla doldurabiliyorsun. Benimkinde ise mecburen hepsinden almak zorunda kalıyorsun. Daha dengeli olur diye düşündüm. İstiyorsanız değiştiririm.

Kazanılacak puanları da böyle ayarladım beyler. Draft ederken bunlara dikkat edin. Sakat oyunculara, alacakları dakikalara falan da dikkat edin. Mesela top çalan oyuncular, 3lükçüler ve blokçular değerli şu durumda :)

Games Played (GP) 1

Games Started (GS) 1

Minutes Played (MIN) 1

Free Throws Made (FTM) 1

3-point Shots Made (3PTM) 3

Points Scored (PTS) 3

Total Rebounds (REB) 1

Assists (AST) 3

Steals (ST) 6

Blocked Shots (BLK) 4

Turnovers (TO) -3

Personal Fouls (PF) -1

Technical Fouls (TECH) -6

Flagrant Fouls (FF) -10

Kazanılacak puanları da böyle ayarladım beyler. Draft ederken bunlara dikkat edin. Sakat oyunculara, alacakları dakikalara falan da dikkat edin. Mesela top çalan oyuncular, 3lükçüler ve blokçular değerli şu durumda :)

Games Played (GP) 1

Games Started (GS) 1

Minutes Played (MIN) 1

Free Throws Made (FTM) 1

3-point Shots Made (3PTM) 3

Points Scored (PTS) 3

Total Rebounds (REB) 1

Assists (AST) 3

Steals (ST) 6

Blocked Shots (BLK) 4

Turnovers (TO) -3

Personal Fouls (PF) -1

Technical Fouls (TECH) -6

Flagrant Fouls (FF) -10

Steal çok puan olmuş. Diğer liglerdeki puan durumları nasılsa bence bizimki de öyle olsun. Bana her türlüsü uyar ama farketmez :D

Saat 4 uygundur.

Draft saatini ayarladım. Drafta 21 saat var şu anda. O saatte burada olmazsanız sıradaki oyuncu kimse onu otomatik olarak size verir.

Draftın nasıl yapıldığını merak edenler Mock Draftlara katılıp deneyebilir.

Ben de onu araştırıyordum. Son anda otomatik olarak belli olacak galiba sıralama. Şansımıza artık :eek:

İlk sıradan kimse Griffin'i seçmez merak etme :D

Griffin ortalama olarak 16. sıradan gidiyormuş :D

Durant 1. sırada bu arada.

:D

Arkadaşlar puanlamayla veya oyuncuların mevkileriyle sorunu/fikri olan var mı? Varsa değiştirebilirz?

Bu takım sayısı da değiştirilebiliyor sanırım. Katılmak isteyen varsa 20ye ayarlayabiliriz.

Draft yarın 4te. Draftta burada olursun takımını kurarsın ondan sonra ne kadar zaman ayıracağın sana kalmış.

1 kişilik boş yer varmış zaten. 15 kişiyiz şu an.

:D

Arkadaşlar puanlamayla veya oyuncuların mevkileriyle sorunu/fikri olan var mı? Varsa değiştirebilirz?

Bu takım sayısı da değiştirilebiliyor sanırım. Katılmak isteyen varsa 20ye ayarlayabiliriz.

Kadroyu soyle yapalim..

PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, Util, BN, BN, BN

util fayda saglar.. bn de takip icin iyi olur

Puanlama ise;

Flagrant Fouls (FF) -5

Technical Fouls (TECH) -3

Steals (ST) 4

olarak degistirir misin?

Katilim varsa 20 de yapariz..Katilmak siteyenler bildirsin bu konuya

Üst Alt