YALANLANDI | Emir Preldzic: "Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum !" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YALANLANDI | Emir Preldzic: "Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum !"

Cevap: İddia | Emir Preldzic: "Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum !"

Bosnak asilli degil mi Emir? Insallah dogru degildir bu iddia.

Cevap: İddia | Emir Preldzic : Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum !

Dünya ikincisi olan takımdan Semih şu an yok. Sinan Güler yok gibi. Kerem Tunçeri olmasa daha iyi. İzzet boşuna gitti Litvanya'ya. Cenk Akyol oksijen tüketiyor sadece.

Ender - Onan - Hido (?) - Enes - Aşık - Oğuz (?) - Ersan - Emir şeklinde bir rotasyonumuz var. Emir ile Ersan şu takımın en önemli halkaları Aşık ile birlikte. Dünya ikincisi olan takımla alakamız yok şu an.

Ne yani Milli takımın amacı sadece madalya kazanmak mı?Bunlar yoksa transfer yapmak şart mı?Bence Emir'li şamiyon olmaktansa,Emir'siz sonuncu olmayı tercih ederim.

Yalan haber bence. Oyunda en istekli oynayanların başında geliyordu.

Cevap: İddia | Emir Preldzic : Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum !

Bosnak asilli degil mi Emir? Insallah dogru degildir bu iddia.

Hayır, Sloven asıllı.

Ne yani Milli takımın amacı sadece madalya kazanmak mı?Bunlar yoksa transfer yapmak şart mı?Bence Emir'li şamiyon olmaktansa,Emir'siz sonuncu olmayı tercih ederim.

Bana kalırsa çaycısından koçuna kadar her milli takım kendi vatandaşlarından oluşmalı. Ona bir itirazım yok. Hiddink'in, Tanjeviç'in, Aurelio'nun, Kazım'ın milli takımlarımızda görev yapmasını istemedim istemiyorum da. Pinpon takımımız bir turnuvaya tamamı devşirme oyunculardan gitmişti. Utanç verici bu. Sonuçta milli turnuvaların amacı milletlerin yarışması. Transfer dönemi gibi devşirme oyuncuların milli takımlarda oynatılması doğru değil.

Ama Emir şu anki takımın en önemli halkası. Devşirme ya da değil, ancak en önemli parçası bu takımın. Bunu kabul etmek gerek.

Yalan haber değil de çarpıtılmış gibi geldi bana biraz. "Türk pasaportum olunca çağırıldım, ben de oynamak zorunda kaldım." demiş olabilir.

ama durup dururken , şampiyonanın en önemli döneminde böyle bir açıklama yapması saçma geliyor

sloven basını kurnazlık yapıyor bence :D

Emir Preldzic Milli Takım'a Doğru! - haber365.com

Preldzic, ''Bosna'da doğdum, orada yaşadım. Üç vatanım da olsa ben Boşnakım. Türkiye'yi de Slovenya'yı da çok seviyorum ama birisi nerelisin diye sorsa 'Bosna' diyorum'' yanıtını verdi.

demiş kendileri

diyebilir, hata demeli böyle, sorun yok yani

ama su pasaport olayi falan, eger bu dogru ise, olmamis

Emir'in maçlardaki performansına bakılacak olursa gayet canla başla oynuyor. Bitse de gitsek havasında değil yani. Ben haberin doğru olduğuna inanmıyorum da ya inanmak istemiyorum. Ama doğruysa çok üzücü.

Emir şu an performans olarak belki de en istekli oyuncuların başında geliyor. Ben milli takım forması altında istekli olan her oyuncunun arkasındayım.

Türk asıllı değil diyoruz da zamanında(sakatlanmadan önce) milli takımla olmayı reddeden Mehmet Okur'a ne demeli ? Hiçbir turnuvada doğru dürüst yararlanamadığımız,zamanında All Star seçilmiş NBA patentli bir oyuncumuz varken, Emir'in şu performansını görünce çocuğa yüklenmek için fazla milliyetçiyiz.

Habere de inanmıyorum...

Burası Muz Cumhuriyeti değil. Yalan haber olduğunu düşünüyorum.

eyupyildizz EYÜP YILDIZ

Arkadaşlar ''Türk pasaportunu kaybetmemek için oynadım'' cümlesi sizce doğrumu???? Bu bile rahatsızlık verici bence.

Preldzic, takımın en iyi oyuncusu durumnda ama dedikleri doğruysa veya yalan söylüyorsa 50 bin sayı atıp 40 bin asist yapsa bile oynamamalı!

Hemen üstüne gitmemek lazım.Bakalım haber doğru mu?Eğer doğru çıkarsa bundan sonra Milli takım forması giymesi zor,giymemeli de...

Üst Alt