Yaptığınız En Akılsız İş - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yaptığınız En Akılsız İş

Cevap: Yaptığınız En Akılsız İş

Lisede gaza gelip çok şımarık bir kızla konuşmaya çalışmak.Belki hayatımda yaptığım en akılsızca iş.Hala hatırladığımda kendimden utanıyorum valla.Belki düşünüldüğün de o kadar abartılacak birşey değil ama kız şımarık olunca çok kötü bir anı olarak hatırlıyor insan.

Dershanedeki genç Türkçe hocama aşık olmuştum herhalde en akılsız işim odur.Gerçi aşk işte insanın elinde olan bir şey de değil.Ama özellikle o karıya nasıl aşık olmuşum hala inanamıyorum.Bir de gidip yüzüne söylemez misin...Kızın tampon bölgesi göğe erdi.Hatta ne göğü şu anda güneş sisteminden çıkmıştır muhtemelen.

4. Sınıfta Kamu Yönetimi bölümünü bırakmak.

Bugün eşimin ısrarıyla aftan yararlanıp tekrar kayıt oldum. Bu yaştan sonra ders çalışmak çok zor yahu. Bakalım bitirebilecek miyim? Sanırım bitiricem :)

7 sene :asd:

Ben iki senede harcadigim parayla altima 0 BMW 525i cekmistim renkdas.

Benim bir arkadas benimle ayni meslekde, ama evli degil. Altinda 520d var :)

Ben 3 senede harcayamadığım parayla ev ve 2 tane araba aldım şükürler olsun. Evlenmeseydim bi b.k alamazdım. Eşim sağolsun.

Her evlilikte sıkıntılar olur. Zamanla geçer

Izmir'de Kordan mudur Alsancak midir tam bilmiyorum fazla icip daha sonra denizin ordaki beton uzerinde duz bir sekilde yurumeye calismak. Guzel oluyor yaz gunu serinliyor insan.

popoma laser epilasyon yaptırmak. simdi ne kadar istesem de kıl cıkmıyor. cıkmıyor, cıkmıyor, cıkmıyor, cıkmıyor!!! :( ne kadar akılsızmısım.

Üst Alt