Yasin Öztekin Affedildi İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin Affedildi İddiası!

Yönetim ve teknik heyetin kararı ile bu sene 2. kez kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin yeniden affedildi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Tuzlaspor maçında kasıtlı kart gördüğü gerekçesi ile süresiz kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin ikinci kez affedilirken, kararın gün içinde resmen duyurulması bekleniyor.

RİEKERINK ONA MECBUR DEĞİLİZ DEMİŞTİ

Galatasaray'da geleceği tartışılan başka bir isim olan Riekerink geçtiğimiz hafta içinde Yasin'e mecbur değiliz. Yaptığı affedilemez şeklinde konuşmuştu. Yönetim tarafından alınan bu karara Riekerink'in vereceği tepki merak ediliyor.

Bu yönetimle şampiyon olursak forum olarak kitap yazalım bence. Bu başarıyı gelecek nesillerde bilmeli. Bu kadar rezalet ve skandala rağmen kulüp nasıl bunu başardı, öğrenmeli herkes.

Hersey güllük gülistanlik olacak diye bekliyorlar herhalde.

Yasin simdi "ben ne yaparsam yapayim bunlar beni yine de affediyor" düsüncesiyle kendini bulunmayan hint kumasi saniyordur.

Hadi bunu gectim diger oyuncular icin de kötü bu durum, kötü örnek oluyor. Ahh bakin Yasin 2 defa kadro disi kaldi ama 2 defa direkt affedildi istedigimiz gibi fink atariz.

Sizin insanlığınızı aklınızı fikrinizi yapacağınız yöneticiliği varya

Ulan hiç mi olumlu bir bok yapmayacaksınız siz haysiyetsiz herifler

Hersey güllük gülistanlik olacak diye bekliyorlar herhalde.

Yasin simdi "ben ne yaparsam yapayim bunlar beni yine de affediyor" düsüncesiyle kendini bulunmayan hint kumasi saniyordur.

Hadi bunu gectim diger oyuncular icin de kötü bu durum, kötü örnek oluyor. Ahh bakin Yasin 2 defa kadro disi kaldi ama 2 defa direkt affedildi istedigimiz gibi fink atariz.

Aynen öyle varya reis

Üst Alt