Yasin Öztekin Affedildi İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin Affedildi İddiası!

Yasin 2 mac sonra yuzsuzluk yapip "bana zam yapin" derse yine tekrar kadro disi mi birakacaklar? Bu kadar aciz ve basi bos bir yonetim hayatimda gormedim.

Lol.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin : Evi üzerime yapıcan mı aşkım?

Dursun : Yapıcam aşkım az sabır.

Yasin : Hani bana yeni araba alacaktın?

Dursun : Söz gelecek ay alıcam.

Yasin : Sen bu gece kanepede yat..

Dursun : !

Yasin : ...

Dursun : Aşkııımm...

Levent Nazifoğlu, "Yasin'in affedilmesi gündemimizde. Yönetim kurulu, konuyla alakalı gerekli kararı verecek. Yasin bizim kontratlı oyuncumuz, kendisinden faydalanmak istiyoruz. Affedilmesi eli kulağında diyebiliriz"

NTV Spor

Levent Nazifoğlu: "Yasin bizim kontratlı oyuncumuz, kendisinden faydalanmak istiyoruz. Affedilmesi eli kulağında diyebiliriz." (NTV Spor)

İddaa'yı kaldıralım başlıktan

Bir an icin affedilmedigini ,yonetimin tukurdugunu yalamadigini dusunelim.

yasine kadro disi cezasi verince 1 kurus parasindan kesebiliyor musun ? yoksa kendi parasini odedigin odunu komurluge mi kilitliyorsun ?

o odun islak da olsa sobayi yakmak icin kullanmak zorundasin... burada hata kadro disi birakmakti , affetmek degil

kadro disi nedir ? elinde parasini odedigin maldan yararlanamamaktir .. klubun hangi acidan faydasina bu is ?

ayrica diger oyuncular bundan korkak mi saniyorsunuz , dunyada en guzel sey calismadan para kazanmaktir , bugun tercih sunsalar oyuncularin hepsi kadro disini secer , cunku hem isini yapmiyorsun hem parani eksiksiz kazaniyorsun , hata riskin yok.

calisan kesime soruyorum , ise gitmediginiz gunler aylar boyunca evde yatip paraniz takir takir hesabiniza yatsa hayir mi dersiniz

bence mudurlerinizden "kadro disi" kalmayi istemelisiniz .. bir deneyin

Bir an icin affedilmedigini ,yonetimin tukurdugunu yalamadigini dusunelim.

yasine kadro disi cezasi verince 1 kurus parasindan kesebiliyor musun ? yoksa kendi parasini odedigin odunu komurluge mi kilitliyorsun ?

o odun islak da olsa sobayi yakmak icin kullanmak zorundasin... burada hata kadro disi birakmakti , affetmek degil

kadro disi nedir ? elinde parasini odedigin maldan yararlanamamaktir .. klubun hangi acidan faydasina bu is ?

ayrica diger oyuncular bundan korkak mi saniyorsunuz , dunyada en guzel sey calismadan para kazanmaktir , bugun tercih sunsalar oyuncularin hepsi kadro disini secer , cunku hem isini yapmiyorsun hem parani eksiksiz kazaniyorsun , hata riskin yok.

calisan kesime soruyorum , ise gitmediginiz gunler aylar boyunca evde yatip paraniz takir takir hesabiniza yatsa hayir mi dersiniz

bence mudurlerinizden "kadro disi" kalmayi istemelisiniz .. bir deneyin
bilmediğimden soruyorum reis öğrenmek için. peki yediği gereksiz kırmızı kartın veya benzeri hareketlerin ya da oyundan çıkarken trip atması gbi hareketlerin son bulması için ne yapmak lazım

Üst Alt