# Yasin Öztekin - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yasin Öztekin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beş para etmez bencil biridir..Fenerin Erciyesden 3 puanı almasıda malum şahsın 4 3 gittikleri pozisyonda pas verip öne geçme fırsatını tepip çalıma kaçıp kaptırarak 3 puanı fenerin almasına vesile olmuştur...Up uzak dursun

Ligde ilk haftalarda ki performansını görünce alınabilir diyordum ama şu son fb maçında nefret ettim heriften. Uzak olsun.

İzlediğim kadarıyla yetenekli görülen ama yetenekli olmayan,oyun görüşü de gs için yetersiz olan bir adam.Yine de umarım bizde bu performansının üzsüne çıkar gelirse.

4FwgKMj.png

Adam kac yildir oldugu yerde kaldi maalesef. Alman alt yapili olmasi arti ama sahsen cok umitli degilim zamaninda konuyu acan ben olmama ragmen.

$

Bazı futbolcuların yeniliğe ihtiyacı oluyor. Yasin ne kadar çabalarsam çabalayayım hep aynı yerde kalıyorum gibi bir psikoloji ile umursamaz oynuyordu. Bence bizde gelişimi devam edebilir. Bu tarz adamlar genelde iş yapar ligde ama CL için aynı şeyi söyleyemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt