Yavru Köpek Hakkında - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yavru Köpek Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostlar beyin terk yorumlar yapmayalim . Uygulanabilir olmayan , hukukun normlarina aykiri onermelerde bulundugunuzu kendiniz de biliyorsunuz

Yok bunu yapanin bacagini kesin , yok izletin , yok 3 sene iceri tikin .. bunlar hic bir zaman olmayacak

Benim bu konudaki bir kac onceki mesajimin neler oldugunu tekrar alinti yapmak istemiyorum , elli kere soyledik bununla ilgili duzenleme gerekli diye

Ama uygulanabilir seyler yapmak lazim , ayni seyleri cocuk tecavuzculeri icin de soyledik , atip tuttu herkes idam su bu diye , olmaz dedik , olmadi

Mumkunati olan cezalari konusalim , cok ucarsak elimiz bos kaliyor
millete hakaret ediyorsun sonra herkese bana saygi duyun diyorsun.

butun kanunlara uyuluyorda sanki duzenleme gerekmis. elalemin akillisi sensin cunku

millete hakaret ediyorsun sonra herkese bana saygi duyun diyorsun.

butun kanunlara uyuluyorda sanki duzenleme gerekmis. elalemin akillisi sensin cunku

Mantiksiz taleplerin karsiligi bos oluyor , tek care minimum 3 sene hapis cezasi koymak , bunun da yapilacagini dusunmek hayal

Senelerdir farkindalik yaratilmaya calisiliyor ama kendimi bildim bileli 25-30 senedir buna cozum ureten iktidar cikmadi

Ne mevcut ne de gecmiste

Dostlar beyin terk yorumlar yapmayalim . Uygulanabilir olmayan , hukukun normlarina aykiri onermelerde bulundugunuzu kendiniz de biliyorsunuz

Yok bunu yapanin bacagini kesin , yok izletin , yok 3 sene iceri tikin .. bunlar hic bir zaman olmayacak

Benim bu konudaki bir kac onceki mesajimin neler oldugunu tekrar alinti yapmak istemiyorum , elli kere soyledik bununla ilgili duzenleme gerekli diye

Ama uygulanabilir seyler yapmak lazim , ayni seyleri cocuk tecavuzculeri icin de soyledik , atip tuttu herkes idam su bu diye , olmaz dedik , olmadi

Şurada forumda görevli olmasam sana diyeceğim çok farklı şeyler varda neyse diyorum.

Milletin aklı ile dalga geçmeyi kes insanların canını sıkma.

Bir hekim olarak çocuk tecavüzcüsünün medikal olarak hadım edilmesini , hayvanları tasarlayarak eziyet ederek vahşice öldürenlerin öncelikle akıl sağlığı testlerinden geçirilmesi ve psikopat/sosyopat emareleri mevcutsa heyet onayı ile özel bir klinikte süresi heyet onayı ile belirlenmek üzere tecrit edilmesi daha sonra tekrar testten geçirilmesi ve belirli bir süre boyunca gözetim altında kamu hizmetinde bulunması ve belirli yıl boyunca bölge karakoluna günlük/haftalık imza vermesini uygun görüyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir hekim olarak çocuk tecavüzcüsünün medikal olarak hadım edilmesini , hayvanları tasarlayarak eziyet ederek vahşice öldürenlerin öncelikle akıl sağlığı testlerinden geçirilmesi ve psikopat/sosyopat emareleri mevcutsa heyet onayı ile özel bir klinikte süresi heyet onayı ile belirlenmek üzere tecrit edilmesi daha sonra tekrar testten geçirilmesi ve belirli bir süre boyunca gözetim altında kamu hizmetinde bulunması ve belirli yıl boyunca bölge karakoluna günlük/haftalık imza vermesini uygun görüyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bak bu olur . Akli selim bir fikir geldi sonunda

Nesi uygulanamaz sana yasal prosedüre de anlattık; bir milletvekili söz ister, yasa teklifini genel kurula sunar, hazirunun çoğunluğu el kaldırırsa bir haftada özel kalemden çıkar 2-3 gün içinde de resmi gazetede yayınlanır iş biter gider...Hiç had cezası filan yazmadım algı oluşturma 50 defa yazdım yine yazayım; Kabahatler Kanunundan çıkartıp Türk Ceza Kanunu kapsamına sokacaksın...Bak ne kadar da basit :)

Yapanlar Allahından bulur inşallah çünkü başka türlü hak ettiği bir yaptırım olacağına zerre inanmıyorum.

sent via GSC

Nesi uygulanamaz sana yasal prosedüre de anlattık; bir milletvekili söz ister, yasa teklifini genel kurula sunar, hazirunun çoğunluğu el kaldırırsa bir haftada özel kalemden çıkar 2-3 gün içinde de resmi gazetede yayınlanır iş biter gider...Hiç had cezası filan yazmadım algı oluşturma 50 defa yazdım yine yazayım; Kabahatler Kanunundan çıkartıp Türk Ceza Kanunu kapsamına sokacaksın...Bak ne kadar da basit :)

Diger mesajimda zaten bu yazdiginin yontemini yazdim ama tonla suca uygulanmayan 3+ hapis cezasinin hayvana siddete de cikarilip yasalastirilmayacagini benden iyi sen biliyorsun

Yapmayacaklardir boyle bir sey , temenni olarak isterim

İs makinasıyla oldu diyolar olayı soğutmaya çalısıyolar
Ulan o kücücük yavruyu kendi haline bırakıp ölüme terkeden kim?

Hayvanlar ne çekti şu insanlardan
Kıyamet günü gelsede kurtulsa şu güzelim hayvanlar

Nefret soylemleri ile bir yere varilmaz , melih in onerisi guzel , uygulanabilir seyler konusalim

Gerisi luzumsuz laf kalabaligindan oteye gitmiyor

Diger mesajimda zaten bu yazdiginin yontemini yazdim ama tonla suca uygulanmayan 3+ hapis cezasinin hayvana siddete de cikarilip yasalastirilmayacagini benden iyi sen biliyorsun

Yapmayacaklardir boyle bir sey , temenni olarak isterim
Yapılacak olan tek şey bir milletvekili bulmak o kadar...Adam meclis basın toplantı odasında diyecek ki şimdi teklifte bulunacağım ikindi oturumunda bakalım hangi partiler insanlık dışı yaklaşım sergileyecek diye :) ya siyaseti bilmiyorsunuz yahut trollük yapıyorsunuz hiç bir siyasetçi toplumun mutabık olduğu bir mevzuya hele ki kendisine maddi bir zararı olmayacaksa asla karşı çıkmaz...Neden uygulanmasın...Kolaycılık çok güzel ama teknik çözümler kaka çünkü o zaman sorunlar kökünden hallolur değil mi :)

Olm bana bak. Senin paranı da sikerim aldığın o çoğu kişinin yanından geçemeyeceğin kültürünü de sikerim. Dangalak dangalak konuşma. Kendini farklı gösterecem diye aptallaşma. Benden büyüksün. Babamla da aynı işi yapıyorsun bunu söyleyim sana.
Katılıyorum sana üstat deminden beri atışıyoruz ama oyuna gelip de küfür etmeyelim sen yine söyleyeceğini söyle küfür etmek yakışmaz sana editle sokayım filan de olmadı...Hürmetler...

Bu meseleler senin yorum kapasiteni asiyor malesef ustat , tesbitim budur

Hukuka gerek yok , kes bacagini gorsun gununu gibi fakir yorumlara itibar etmemi bekleme

Millet burada vicdanını rahatlatmaya çalışıyor kimse kanun ne diyor bu konuda diye merak etmiyor!!O yüzden o değersiz fikirlerini ve bilgilerini al münasip bir yerde kendi zeka seviyendeki adamlara anlat.

Milletin burada ne yaşadığını ne anlatmaya çalıştığını anlaman için vicdan diye birşey olması lazım sende ama olmadığı kesin.O yüzden uygulanmayan kanunları ve kitapçıklarını münasip bir yerine iliştirmeden uza.

Yapılacak olan tek şey bir milletvekili bulmak o kadar...Adam meclis basın toplantı odasında diyecek ki şimdi teklifte bulunacağım ikindi oturumunda bakalım hangi partiler insanlık dışı yaklaşım sergileyecek diye :) ya siyaseti bilmiyorsunuz yahut trollük yapıyorsunuz hiç bir siyasetçi toplumun mutabık olduğu bir mevzuya hele ki kendisine maddi bir zararı olmayacaksa asla karşı çıkmaz...Neden uygulanmasın...Kolaycılık çok güzel ama teknik çözümler kaka çünkü o zaman sorunlar kökünden hallolur değil mi :)

Degil de , dilinden dokuldugu kadar kolay olsa dostlarin dedigi gibi 50 senede bir kisi cikar yapardi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt