Yavru Köpek Hakkında - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yavru Köpek Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cahillik yazanlar neyin kafasını yaşıyor ya ? Hastalık bu hastalık. Benim ebemde dedemde okumayı yazmayı bilmezler, hesap kitap bilmezler bildiğin cahiller. Ama karınca sürüsü geçerken bile dedem traktörünü durdurur ve gerekirse dakikalarca bekler karıncaların karşıdan karşıya geçmesini. Yanş lafın gelişi değil, gerçektende karıncayı bile inciltmezler.

Üstüne birde birileri hayvana ne yaptıysa aynısını ona yapıp idam etmek gerekir demiş. Bukadar mı zayıf sizin hayal gücünüz ?
Öncelikle ayaklarını ve ellerini kesersiniz. İnim inim inlettikten sonra ameliyat edip ölmesini engellersiniz o şerrefsizin. Ardından aylarca öyle yaşamanın nekadar zor ve acı olduğunu anladıktan sonra kollarınınve bacaklarını kesmeye gelir sıra. Yine aynı şekilde hayattan soğuyana dek acı çektikten sonra yine ölümünü engellemek şart ki yaptıklarının cezasını çeksin. Sonra kulaklarını kesmek lazım vs böyle devam eder bu liste.

Ölüm dediğin bunlar için kurtuluştur.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Gercekcilikten uzaklasirsak bu olaya cozum bulamayiz , yapana aynisini yapmak , idam , kisas .. bunlarla olmaz , bunu hepimiz biliyoruz

Aklima ulke sartlarina gore bir cozum de gelmiyor , insanin insana isledigi suclarin bile hafif yaralama ya da basit tibbi mudahale ile giderilebilecek kapsamina sokulan tum suclarda tutuklama ya da hapis cezasi uygulanmiyor

Hem kanunlar ve genel ictihat , hem de agzina kadar dolu ceza kurumlari

Fakat bir cozum de bulmak lazim , sahsen benim kilitlendigim nokta burasi , ne yapilabilir ? Duzenleme yaptin diyelim , ki senelerdir , 10 senelerdir konusulur , ama ne yazacaksin degistirdigin kanuna ?

Kufurleri editledigime pisman oldum.
Bu oruspu cocuklarini toplayacaksin bir odaya sirayla digerlerinin gorecegi sekilde iskence edeceksin zir zir aglayip aci cekmek icin siralarini bekleyecekler.

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde, bacakları ve kuyruğu kesilmiş halde bulunun ve tedavi altına alındıktan sonra ölen yavru köpek hakkında Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, açıklama yaptı:

"Olayın jandarma bölgesinde olduğunu öğrendik. Tabii orada yol çalışması olduğu için iş makineleri çalışıyor. İlk bulgular bir iş makinesinin köpeğin bacaklarını kopardığı yönünde. Çok yönlü araştırılıyor. İş makinesi operatöründen kaynaklıysa burada kasıt var mı yok mu hepsine bakılıyor. İş makinesi de olsa gereğini yapacağız çünkü orada bir canlı var mı yok mu, buna dikkat edilmesi gerekiyor. Bu iş birileri tarafından mı yapıldı, buna da çok yönlü bakıyoruz" ifadelerini kullandı.

Yavru köpeği o halde görünce çok üzüldüğünü, kendisinin de hayvan beslediğini dile getiren Balkanlıoğlu, "Şiddetle kınıyorum. Gerek adli gerek idari ne işlem varsa bu işin sorumluları hakkında her türlü cezayı uygulayacağız. İş makinesi operatörü de olsa gerekli cezayı uygulayacağız" dedi.

r4Jsxp.jpg

Bu saatten sonra eksik olan tek konu; Tespit edilip, Yakalanması....

Gerisinii Önce Adli ve cezai SORUŞTURMA ve Tutuklu yargılama ile aynı saatte Cezaevinin kapısından girdiği andan itibaren başlayan;
MAHKUMLARIN BİRGÜN DIŞARI ÇIKIP SİMİDİNDEN BİR PARÇA VEREBİLMEYİ HAYAL ETTİĞİ, HAYVAN ve YAVRULARINA BUNU YAPANA KARŞILAMA VE AĞIRLAMA MERASİMLERİ halleder.

İÇİNİZ RAAD OLSUN....

maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg

Son düzenleme:
Ellerini, ayaklarını kesicen bunun ibret olsun diye ölüme terkedeceksin gerçi bu kansıza birşey de olmaz bilmemne evladı

Bu saatten sonra eksik olan tek konu; Tespit edilip, Yakalanması....

Gerisinii Önce Adli ve cezai SORUŞTURMA ve Tutuklu yargılama ile aynı saatte Cezaevinin kapısından girdiği andan itibaren başlayan;
MAHKUMLARIN BİRGÜN DIŞARI ÇIKIP SİMİDİNDEN BİR PARÇA VEREBİLMEYİ HAYAL ETTİĞİ, HAYVAN ve YAVRULARINA BUNU YAPANA KARŞILAMA VE AĞIRLAMA MERASİMLERİ halleder.

İÇİNİZ RAAD OLSUN....

maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg
En Karizmatik Alfa Karakterler

Sorusturma sonrasi ne yapacaklarmis merak etim dogrusu. Muebbet mi vereceklermis yoksa suructaki gibi bir ailenin katliyaminin gormezden gelinmesi gibi mi davranacaklar gorecegiz.
Suphesiz ki bulunamayacak bulunmasi durumunda sahipsiz hayvan oldugu icin 600 lira ceza verip ustu ortulecek sonra kanuna bok atilacak 16 yilsir iktidar olup khk ile bir gecede inlarca madde gecirebilen adamlar gidip yasaya bok atip ne yapalim yha diyecekler.

Neyse daha birsey demiyorum bu ulkede ne insana ne hayvana saygi sevgi tahammul kalmis vaziyette.
Kosarak hizlica suriye oluyoruz

Twitter'da gördüm, maalesef çok acı ama gerçek.

'' Bu görüntü bu toplumun ve bu halkın ne kadar vahşi ve ne kadar Müslüman görünümlü münafık ve yamyam olduğununun kanıtı... Gelin gizlemeyelim, içinde yaşadığımız toplum bu işte. En tepedekiden en diptekine kadar... Herkes kendine Müslüman ve kendine adil, merhametli.... ''

-ALINTI-

fransada buna benzer bir vahşeti yapan birine 2 yıl hapis vermişlerdi cünkü adamlarda kanunn var adalet var her canlıya adalet var
Suçluya aynısını yapmamışlar yani,.
Yarın bu adam yakalanıp 2 yıl değil 3 yıl yerse, adalet yerine gelip yürekler soğuyacak mı yoksa;
adaleti olmayan ülke demeye devam mı olacak merak ediyorm gerçekten...

Daha önce 39 ve 58. postlarda dediğimi ilk dillendiren yine galatasaray oldu hakikaten gururlandırıyorsunuz :) Boş konuşmaktansa öncülük edip gerekli yasal düzenlemeyi güzel bir görselle aktarmışlar; Kabahatler Kanunu yerine Türk Ceza Kanunu kapsamına alınsın bu tip suçlar bakın bakalım bir daha böyle bir şey olabiliyor mu? Aslında hayat basit insanlar zorlaştırıyor ki bunu hiçbir politik parti reddedemez...Sivil toplum bunun için var ama bütün o hayvan hakları derneğinden önce biz galatasaray olarak bayram gününde gerekli açıklamayı yapıyoruz zira geri kalan tüm açıklamalar duyar kasma amaçlı çözüm odaklı değil...Sen hele önce bir bir insan ayağı kesmekle kanun karşısında bu suçu bir tut bak bakalım eğitim seviyesinin bir önemi kalıyor mu :)

Ceza kanununa alinsa bile hapis cezasi filan olmaz da en azindan siciline islenir , paraya cevrilir sudur budur

Insana karsi islenen cogu sucta bile duyu uzuv kaybi , agir yaralanma filan yok ise tutuklama olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt