Yayın Rezaleti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yayın Rezaleti

Cevap: Yayın Rezaleti

maçtan önce yapılan yayını da bi 15 dk falan izledim hep fenerlilerle röportaj yapıldı onların 3D olarak derbiyi izlediği görüntüler ekrana verildi sürekli .. uğur boralla aykutla röportajlar semihin dianın skoçun tv izlediği görüntüler verildi ama bizim oyuncuları ısınırken bile göstermediler.. bu sadece 15 dakikalık bi bölüm onun dışında gösterdilerse bilmiyorum..

Barosun net bi pozisyonu kesildi bitanede golü verilmedi. Kutu almıyor millet deme bize lan SANSAR..

Amatörlük buysa TRT yayıncılık hayatına son versin o zaman. HD ve 3D yayıncılık yapmak amatörlük. Vay be.

Çünkü çoğu Galatasaray lı ya ligtv sini kapattırdı ya da maçları izlemiyor.Adamlar sezon başında rekor ücret ödediler yayın haklarına,fener şampiyonluğa giden tek büyük takım olduğu için mecburen onların taraftarlarına yalakalık yapacaklar.Başka tutunacak dalları kalmadı çünkü,eğer fener taraftarını kaybederlerse iflas ederler artık,bu yüzden taraflı yayın yapıyorlar.Bu yazımdan ligtv yi ya da diğer medyaları savunduğum anlaşılmasın,ticari yönden durum bu.

Bir yandan doğru söylüyorsunuz. Ancak medya her zaman tarafsız olmalı. Bu bizim ülkemiz için malesef geçerli değil. Birgün olacağını da sanmıyorum. Bizim futbol takımlarımız nasıl ki Avrupa maçlarında averaj takımı olacak kadar kötü bir lig de oynuyorsa ve buna rağmen ligimiz çağ atlamış gibi gösteriliyorsa, medyanın da malesef durumu bundan aşağı kalır değil. Ayrıca daha üyeliğini iptal ettirmeyen ve ciddi ciddi bunu düşünen ben de dahil olmak üzere pek çok Galatasaray'lı olduğu da unutulmamalı. Maç zaten bitmiş ve sonuç değişmeyecek. Tarafsız olursanız kimse sizi yarı yolda bırakmaz. Gelecek için ben asıl Türk Futbolun'dan çok endişeliyim. İnsanları bu güzel oyundan soğutur hale getirmeye başladılar.

İşin en komik tarafıda,Fenerbahçe'liler de medya hakkında bizim gibi düşünüyor.Gülermisin,ağlarmısın.

Biz daha çok konuşuruz bunları. Körler sağırlar birbirini ağırlar. Bir sonuç almak istiyorsak iptal ettireceksin. İptal sebebini de Yaptığınız yanlı yayın diyeceksin. fenerliler adamların kablolarını kesti, antu kendi çapında iptal kampanyası başlattı. Sonuçlerını hepimiz görüyoruz. Erman ı istemediler gitti , oğuz tongsir i istemediler gitti. Uğurlu spikerleri bile var kendi maçlarını anlattırdıkları. Bir çıkartın kim ne kadar gündüz maçı oynamış. Trabzona 3 hafta üst üste gündüz maçı oynattılar.

Ben kendi adıma 3 tane lig tv üyeliğimi kapattırdım. spider cam, 3d yayınmış falan geçsinler ne tv sini izlerim ne radyosunu dinlerim. PisLİG tv....

Üst Alt