Yayın Rezaleti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yayın Rezaleti

Cevap: Yayın Rezaleti

bu sene şampiyon zaten sene başında belli olmuştu.. Galatasaray da kendi ipini çekince, bu kokuşmuş camianın önüne geçebilecek başka bir güç zaten yok..

Allah hepsini bildigi gibi yapsin, su Polat'tan bi kurtulup adam gibi lobisi guclu bir baskan gelirse hersey tersine donecektir. Iste ozaman gorecekler gunlerini. Seref yoksunu fenerasyon, insan Allah'tan korkar be!

Bende bir dusuncemi ekliyem : maç oncesi yaptigimiz tifo'lar, koregrafi, rekor vs vs niye hiç birisi basin mensutlari tarafinda illetilmiyo ? halbuki fb sevgili gunu maçinda iki uç kalp gosterdiller diye, 10 gun mansetlerde yansiyordu

Anlamis degilim,birisi bu konuyu aydinlatabilirmi

Bende bir dusuncemi ekliyem : maç oncesi yaptigimiz tifo'lar, koregrafi, rekor vs vs niye hiç birisi basin mensutlari tarafinda illetilmiyo ? halbuki fb sevgili gunu maçinda iki uç kalp gosterdiller diye, 10 gun mansetlerde yansiyordu

Anlamis degilim,birisi bu konuyu aydinlatabilirmi

Anlayamayız,anlatamayız.

hakemler , hagi,aziz yıldırım,adnan polat,alex, bizim balta ve tayfasına rağmen biz bu maçı son dakikada yediğimiz golle 2-1 kaybediyorsak normal şartlarda oynanacak olsaydı bu maç skoru düşünemiyorum bile,ligtv nin şebekliğinide gözardı etmiyoruz tabiki

Bide Beşiktaş : Fenerbahçe maçı...

Hatırlayın, maç 2:1 Beşiktaş önde.. Almeida Kaleci ile karşı karşıya. 1000000 % gol pozisyonu atsa Beşiktaş 3:1 yapacak.. Ardından hemen Fener 2:2 yaptı maçı....

Işte o Almeida'nın pozisyonunu babam kaçırdı bende anlata anlata bitiremedim... O pozisyonu babam görmek istedi ama ne hikmetse Lig Tv o pozisyonu unuttu....

Bursa-A.Gücü maçı öncesi yayını var şu an. Yorumcu biri var Ümit Davala ile birlikte. Bir de sunucu. Ümit ekranda olmadığını sanıp silahın! altından kitapçığı çıkarıp karıştırıyor, göz gezdirdikten sonra tekrar yerine sürüyor ve ellerini kavuşturup gizliyor :) :) :)

Benim ise kafama takılan pozisyon çok ayrı kimse bahsetmedi bile, orda maçın kararını verdim ilk yarı 36. dakikada gökhan gönül culio ya sağ arka tarafından sol koluyla omuzuna basarak ve ayakları ile darbe yaparak düşürüyor, hıyar hayvanus bir şey vermiyor, top oradan dönüp alexe atılıyor bu kez yekta 5 sn önce ama tam 5 saniye culıoya yapılanı alexe yapıyor hayvanus hemen faulu veriyor. Burası sözün bittiği gerçek yerdi işte.

Ayni dakika icinde Culio'ya yapilan bariz faul'da oyunu devam ettirip, Alex'in kendisini yere atmasina faul calmasi..

Benim en cok aklimda kalan olay

maç öncesi fener taraftarı baya bi gösterildi. bizim taraftarın kadıköyde bu kadar gösterildiğini hatırlmaıyorum

Adnan Polat gibi, vasıfsız, hiç bir özelliği olmayan ve sürekli rakip takımlara karşı kendini küçük düşüren bir başkan olursa başında, böyle şeyler normaldir. Bundan 10 sene önce, Galatasaray dedin mi, herkes 15 dakika düşünüyordu, şimdi it köpek, Anandolu kulüpleri seninle dalga geçiyor. Adnan Polat, Galatasaray adına büyük leke düşürmüştür. Bunu basında biliyor.

Ayni dakika icinde Culio'ya yapilan bariz faul'da oyunu devam ettirip, Alex'in kendisini yere atmasina faul calmasi..

Benim en cok aklimda kalan olay

aynen. culio orta alandan topla ileri fırladı indirdiler hemen, aydınus kalk kalk diyor, sonra alex aldı sürmeye başladı, baktı etrafı kapandı götüremeyecek, hemen bıraktı kendini faul verdi anında.

sabah fenerli arkadaşımla futbol muhabbeti yapıyorduk.. sizinde belirttiniz gibi çoğu alehimize olan görüntülerden konuştum.o da bana balon'inin kafasına maç içinde yumruk büyüklüğünde bir taşın atıldığı ve bunun ligtv tarafından ne tekrarı yayınlanmadığı ne de spikerin söylediğini söyledi. ne kadar doğrudur? yoksa sıkıyo mu?

sabah fenerli arkadaşımla futbol muhabbeti yapıyorduk.. sizinde belirttiniz gibi çoğu alehimize olan görüntülerden konuştum.o da bana balon'inin kafasına maç içinde yumruk büyüklüğünde bir taşın atıldığı ve bunun ligtv tarafından ne tekrarı yayınlanmadığı ne de spikerin söylediğini söyledi. ne kadar doğrudur? yoksa sıkıyo mu?

sıkmak tanımı biraz hafif kalmış.

Sallıyor bir tarafından...

Üst Alt