Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü! 6 kişi de hayatını kaybetti! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü! 6 kişi de hayatını kaybetti!

Cevap: Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü! 6 Ceset Bulundu !

Bu işin içinde bit yenikleri var.

Allah rahmet eylesin.

Burası Galatasarayımızınm forumu olduğundan siyasete fazla girmek istemiyorum.

Biz alperenler olarak çok üzgünüz..allah rahmet eğlesin

Mod. edit: Bu topiğe taziye dışında yorum yazılması uygun değil. Çıkacak görüş ayrılıkları ve tartışmalar sonunda çok can yanabilir. Lütfen, anlayış rica ediyoruz.

IHA muhabiri de cansız olarak bulundu!

İçişleri Bakanı Beşir Atalay düzenlediği basın toplantısında düşen helikopterde bulunan 6 kişiden 5'inin cenazesinin bulunduğunu, İhlas Haber Ajansı muhabiri İsmail Güneş'in ise hala kayıp olduğunu açıkladı.

Cevap: Şok ! İHA Muhabiri hala bulunamadı!

Garip ...

Acaba kendini kurtarmak amacı ile enkazdan mı uzaklaştı ...

Eger öyleyse fazla uzaga gitmis olamaz bence, soguktan donmustur.

Aklıma gelen bir baska ihtimalde pkk tarafından kaçırılmıs olması, büyük ihtimalle o daglarda sıgınakları vardır pkk'nın.

Insallah kurtulur, dualarımız onunla...

Ben medyanın bu derece düşüncesizce haber yapabileceklerini hiç ama hiç tahmin edemezdim.Nedir şimdi bu anlamak mümkün mü?Medya akıllı ol akıllı insan hayatlarından söz ediliyor sizin haberlerin ne reating yaptığı değil...

Yalan yanlış bilgiler nasıl olurda bu kadar hovardaca yayınlanabilir anlamak mümkün değil...

Ayağı kırık değil miydi? Ki kazadan sağ kurtulsa bile soğuk öldürmüştür.

Çok saçma.Bu insanların ailesi var..Ne haldedir değildir diye düşünmüyormusunuz? Tek yetkili bir ağız oluşturup , bütün açıklamaları oradan yapmak varken..

Ayağı kırık olan adam gitse nereye kadar gidebilir...+Gidemez bile sen o soukta

2-3 saat sonra donarsın...-15 derecenin altındaki soğukta...

Pkk tarafından kaçırılcağını sanmıyorum,eğer öyle birşeyse pkk iyi yapmıs mı deriz acaba?Donmaktan kurtardığı için,ama Kahramanmaraş'ta Pkk olmaz zaten.

ALLAH RAHMET EYLESİN HEPSİNE..MUHSİN BAŞKAN MEKANIN CENNET OLSUN..

Üşüyoruz be Koca REİS!

Bugün bütün gazeteler kazadaki herkesin öldüğünü yazdı. Ayağı kırık birisi zaten bir yere sığınamaz ki sığınmış olsa haberimiz olurdu. Yüzdeyüz ölmüştür arkadaşlar.

Düşen helikopterden ilk görüntüler...

Düşen helikopterden ilk görüntüler...

Konu yarın diğer konu ile birleştirilecektir.

bulunduğuna dair bir haber yok.. Nasıl bir acizliktir yeri belli olan biri nasıl bulunmaz. Bu adamın anasına babasına çocuğuna Allah sabır versin.. Devlet sesine ilk ulaşılan kişiyi bulamıyor ya yazıklar olsun..

Üst Alt