Yekta Bursaspor Yolcusu mu? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Bursaspor Yolcusu mu?

Cevap: Yekta Bursaspor Yolcusu mu?

Fatih Terim,Real Madrid maçından sonra bazı oyuncularımızı daha fazla forma şansı bulması için kiralıyabiliriz demişti.O isimlerden biride Yekta o zaman.

Maalesef doğruysa Ayhan işkencesine katlanmak zorundayız. :sopa:

Fatih Terim büyük ihtimal takımı 4-3-3 oynatacak. Peki bu sistemde ilk 11'de Sabri yerine Yekta'yı kim istemez? Herkez ister bence, ilk 11'de olmasa bile Fatih Terim Yekta'yı mutlaka duşunuyordur. Çunku orta sahada Selçuk, Melo, Eboue, Yekta'dan başka doğru düzgün adamımız yok. Fatih hoca Yekta'yı gödnerecek kadar saçma hareketler yapmaz.

Ben Arda bile gitmeden üzerine Volkan, Sercan, Cenk Tosun gibi birileri gelsin yerli kalitesi kat ve kat artsın diye düşünürken gelen yok bir de Arda, Yekta gibi adamlar sağa sola gidiyor. Sahaya 11 yabancı çıkacağız herhalde.

Yekta"nın gideceğine inanmak istemiyorum.Hele ortasahada Sabri"nin oynatılacağına...:eek:

Culio'yu gönderdiler,pino gibi genç ve yetenekli birini yolladık şimdi sıra yektadamı?

Yekta istenilen formunu yakalasın selcuk inan ayarında bir futbolcudur.Artı önlibero mevkinde oynayan coğu oyuncuda teknik olarak zafiyetler vardır ama bu yektada yok..Gerek ofansif gerekse defansif olarak başarılı bir oyuncudur..

Ben gideceğine ihtimal vermiyorum

Culio'yu gönderdiler,pino gibi genç ve yetenekli birini yolladık şimdi sıra yektadamı?

Yekta istenilen formunu yakalasın selcuk inan ayarında bir futbolcudur.Artı önlibero mevkinde oynayan coğu oyuncuda teknik olarak zafiyetler vardır ama bu yektada yok..Gerek ofansif gerekse defansif olarak başarılı bir oyuncudur..

Ben gideceğine ihtimal vermiyorum
yekta kalsin be abi

bende komple gidecek zannettim kiralık olarak gidiyor o kadar büyütmenin anlamı yok sercan bizde demektir

Sercan transferi karşılığı kiralık gidecekse eyvallah ama aksi takdirde Yekta'nın gönderilmesi ya da kiralanması taraftarı değilim. Kadro genişliği için gerekli bir oyuncu.

FT'nin de böyle bir huyu var.Kendisinin transfer etmediği oyunculara iyi kötü demeden yolu gösteriyor.Culio,Baros,Yekta hep üvey evlat muamelesi görüyor hocadan.Ayhan,Aydın gibi yeteneksizler varken yol versene onlara hocam.

Ayhan ve Mustafa Sarpın gönderilmesi lazım yahu ne Yektası.Gidicek takım dahi bulamıyorlarsa sözleşmeleri fesh edilip kapı önüne konulsun artık.Bitik bir sürü adam varken hala Yektayı göndermeye çalışıyoruz hayret bişey

Allahınızı severseniz...fenerın , beşiktaşın yedeklerine bakın!!! şu yekta bizim yedek klubemızde oturmuyorsa, bız hıc sezonu açmayalım...ciddi söylüyorum 8.cilik bize çok, bu kadar küçük düşünen bir klupten bir şey olmaz..lig tv bızım yedek klubemızı gösterdiginde sarp,ayhan,ceyhunumu görücez??????

Ağır konuşuyorum biliyorum ama O kadar dandik adamlar varken Yektayı kaptırmak saçmalık olur!!

Üst Alt