Yekta Bursaspor Yolcusu mu? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Bursaspor Yolcusu mu?

Cevap: Yekta Bursaspor Yolcusu mu?

cok büyük hata olur gibi laflar bence yanlis.yekta napti?

Fırsat verdinmiki yapsın? Bir ayhana verilen süre,bir barişa verilen tolerans yada Mustafa sarp'a verilen şans yektaya verdimiki bişeyler yapsın?

Tamam galatasaray'a bi katkısı henüz olmadı ama olmuyacak diyede birşey yokki.Sen yektayı kazanmak istiyorsan ısrar edip 6-7 mac oynatacaksın sonra karar vereceksin..Artı zaten futboldan az cok anlayan bir insan Yektanın yeteneklerini az cok farkedebiliyordur.Aydın 6 yıldır A takımda,konyaya uzatmada attığı şans eseri bi golden başka ne yaptı?

Üvey evlet muamelesi yapılmasın,herkeze yeteri kadar şans verilsin..

Ben yine tekrarlıyorum,yektaya yeteri kadar şans verilsin,ve formunu yakalasan selcuk inan ayarında bir futbolcu olucağına yürekten inanıyorum..

Biri bana Yekta'nın GS ilk 11'e çıktığı maç sayısını söylesin ondan sonra tartışalım sözde verilen şansı değerlendirip değerlendiremediğini. Adamdan ne bekliyorlar anlamıyorum amaçsız sonucu skoru belli son 15-20 dakikada oyuna alıp her şeyi değiştirmesini bekliyorlarlar performansı kafii gelmediğine göre.

medya Galatsaray taraftarının önüne yem olarak atıyor yiyenler çok güzel yiyor Yektaya sallayan zibidiler bile oluyor.

Yekta gibi hem futbolcuyu hem Galatasaraylıyı kolay kolay bulamayız Türkiyede.

Birinden biri eksik olur.

Yekta'yı gönderen yönetim aptaldır göndertmek isteyen hoca da bi daha futbol izlemesin çok net umarım öyle bişey yoktur Türk oyuncu bolluğu var sanki..

Alternatif orta sahamız yok iken Yektayı göndermek ahmaklık olur. koca sezon ayhan-aydın-çolak-ceyhun ile gitmez bu takım.

Acikcasi Yekta Galatasaray icin tam bir hayalkirikligi oldu, kesinlikle takima uyum saglayamadigini ve abartildigini düsünüyorum, dikine oynayan bir orta saha diye aldik fakat pas yüzdesi cok düsük, pas yapamayan bir orta sahanin ne günümüz futbolunda ne de Galatasaray'da yeri yoktur. Evet yerli kalitesi acisindan kayip olabilir ama karsiliginda Sercan'i alacaksak gitmesi en dogru secim olacaktir.

Fatih Hocanın Servet sakatlandığında Yektayı oyuna sokup Ujfalusiyi stopere, Sabriyi sağbeke, Yektayı da onun yerine almamasından belliydi bişeyler. O an en mantıklı değişiklik oydu.. Ama Terim bu.. Umarım bu inat davranışları 2. dönemindeki gibi kulübe zarar vermez..

Yekta'dan önce yabancıları satsak ya. Gökhan Zan, Sabri, Aydın, Sarp, Balta falan hepsini satalım. Futbola yabancı adamlar.

Yekta'yı satanı ben de satarım ! Sarp Ayhan dururken Yekta Florya'dan dışarı adım atarsa gözümde hiçbirşey kalmaz, net !

Üst Alt