Yekta Kurtuluş Galatasaray'da - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Yekta, orta sahanın hemen hemen her bölgesinde oynayabilen çok yönlü bir futbolcu. Genellikle sağ ayağını kullanır fakat sol ayağına da hakimdir. Topla süratli, çalım atabilen, dikine oynamayı seven, iyi bir oyun görüşüne sahip ve uzaktan sert şutlar atabilen bir futbolcu. Defansif olarakta kötü sayılmaz, mücadeleci ve çalışkan bir futbolcudur Yekta.

yekta çok iyi bir galatasaraylıdır.metin oktay aşıgıdır.alisamiyende gol attıgında başını öne eğip sevinmemişti.bize karekterli ve galatasaraylı oyuncular lazım.

Hayırlı olsun sevindim transfere ama inşallah yine yazılanlar gibi 5m euro vermemişizdir etmez cunku. 2m euro + bir oyuncu olabilir misal.

Yalnız şu noktaya takıldım, G.Saray'lıymış eyvallah. Ama Kasımpaşa'nın resmi oyuncusu iken, Kasımpaşa-Galatasaray maçında attığı gole sevinmemesi ile karakterli oluşu arasında nasıl bir bağ oluyor? Hatta bu durum gerçek, daha doğrusu kasıtlı bir hareket ise, bence karakter açısından olumsuz bir davranıştır, profesyonelliğe ve daha önemlisi hakkaniyete sığmaz bence. K.Paşa'nın oyuncusu olarak sevinme hakkı vardır ve sevinmelidir. Ha rakibi tahrik etmeden sevinir bu fair-play'dir. Bir davranışın dogrulugunu sadece G.Saray pencerisinden bakarak değil, tersi olsaydı diye empatiyle dusundugmuzde çelişmemesine bakarak anlayabiliriz bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt