Yekta Kurtuluş Galatasaray'da - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Zapata

sabri servet neil çağlar

pino yekta culio arda

emre çolak

stancu

bu takım nasıl renkdaşlar?

Forzadaki dümbelek takımı yektaya verilen parayı çok bulmuş ben buna neremle güleceğimi şaşırdım tabataya döktükleri kabak gibi gözlerinin önünde hala uğraş veriyolar adamı gönderemediler katara kiraladılar bide kalkmış buna böyle yorum yapıolar ey allahımmmm

Hayırlısı olsun böyle transferden korkmam eğer oynayamazsa çok rahat biçimde diğer kulüplere verilebilecek bir isim

İyi bir sağ iç oyuncusu aldık, Culio sol iç'ti. Cana'dan dmc olur mu olur ama Culio-Cana-Yekta fazlasıyla defansif ve düz kalır. Cana stopere gider bu işte çözülür.

Efenim, demişler ki, Yekta'ya 4m normaldir, Tabata 8m euroysa. Kardeş, sen şimdi bjk'de tutmayan tabata'ya laf ediyon, peki bjk hangi tabata'yı aldı? antep'te harika oynayana tabata'yı. Yani şimdi kalkıp Sercan'a Volkan'a 8m verip alın diyen var, bursa'daki gibi oynamazlarsa ne olacak? Yekta'nın kasımpaşadaki gibi oynayacagının da garantisi yoktur. bu yuzden bu mantık pek saglıklı gelmedi bana.

İkinci nokta, yekta 4m eder tabata 8 ise, yahu tabata'ya geldiginde de normal fiyat diyen olmadı ki. Yine sizin mantıgınıza göre, tabata 8 ederse yekta 4 eder yani tabata 8 etmezse, yekta da 4 etmez, tabataya 8 çoksa yektaya 4m çoktur.

Neyse yahu, yektaya 4m çoktur bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt