# Yekta Kurtuluş - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Yekta Kurtuluş

Yekta gibilerini ala ala bu duruma geldigimizden bihaber olanlarin sayisi hic de az degil.

Sen de "futboldan anlıyorum" diye ortalarda dolaşma bari. Nerde aykırılık, nerde mantık hatası varsa orda hep senin yazıların var.

GS'deki bütün orta saha Türk oyuncuları topla ,bir yekta etmez.

Senin gibi taraftarları anlamakta zorlanıyorum.Sanki takımda süper Türk oyuncular var da Yekta'ya burun kıvırıyorsun.

Yekta teknik açıdan kaliteli,mental açıdan olgun bir oyuncu. 6+2 olduğu sürece kaliteli Türk oyuncular vazgeçilmezdir.

Önceden alınan Türk oyuncular kötü çıktı diye bir daha Türk oyuncu alırken yoğurdu üfleyerek yemek gerek ama sen resmen yoğurdun içine buz katıp üstüne soğuk su katıp yemeye çalışıyorsun.

Yok kaşı idi, yok gözü idi diyerek Türk oyuncu beğenmeme lüksümüz yok.

Sen de "futboldan anlıyorum" diye ortalarda dolaşma bari. Nerde aykırılık, nerde mantık hatası varsa orda hep senin yazıların var.

GS'deki bütün orta saha Türk oyuncuları topla ,bir yekta etmez.

Senin gibi taraftarları anlamakta zorlanıyorum.Sanki takımda süper Türk oyuncular var da Yekta'ya burun kıvırıyorsun.

Yekta teknik açıdan kaliteli,mental açıdan olgun bir oyuncu. 6+2 olduğu sürece kaliteli Türk oyuncular vazgeçilmezdir.

Önceden alınan Türk oyuncular kötü çıktı diye bir daha Türk oyuncu alırken yoğurdu üfleyerek yemek gerek ama sen resmen yoğurdun içine buz katıp üstüne soğuk su katıp yemeye çalışıyorsun.

Yok kaşı idi, yok gözü idi diyerek Türk oyuncu beğenmeme lüksümüz yok.

Sen de popcuyum diye dolasma.

Yekta vasat bir oyuncu. BAM kalitesiz deniyorsa Yekta gelirse bu 1 ay sonra BAMY olur.

bize gelecek.... ;)

kaynak sağlam..

kaynak_ve_montaj_isleri_225.jpg

Yekta bu takımda ancak yedek olabilir. Ama tabii bizim takımda banko oynayacağı için orta saha rezilliği devam edecektir. Bu ülkede orta saha seviyesini yükseltebilecek tek isim Selçuk İnan'dır. Gerisi mevkiilerinde alternatif konumunda olur.

Yekta Galatasaray orta sahasında direkt oynar. Hem de çok iyi oynar. Hem çabuk, hem adam eksiltebiliyor, hem pasör hem de hırslı. Okan Buruk'a benzetiyorum ben. Bizim mevcut orta saha oyuncularımızın hepsinden de 2 gömlek üstün. Kesinlikle alamalıyız. Hem de direkt 11 için.

Yekta Galatasaray orta sahasında direkt oynar. Hem de çok iyi oynar. Hem çabuk, hem adam eksiltebiliyor, hem pasör hem de hırslı. Okan Buruk'a benzetiyorum ben. Bizim mevcut orta saha oyuncularımızın hepsinden de 2 gömlek üstün. Kesinlikle alamalıyız. Hem de direkt 11 için.

Kesinlikle katılıyorum. Kesinlikle almalıyız, 11'de her türlü oynar. Sırf eldekilerden iyidir diye demiyorum bunu, geçen sezondan beri defalarca izlediğimden diyorum.

Türk orta saha almak istiyorsak, çok da seçeneğimiz ve olanağımız yoksa (Gökhan İnler ve Nuri Şahin'i alamayacağımıza göre), Yekta'ya vasat demek saçmalıktır.

Üst Alt