# Yekta Kurtuluş - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Yekta Kurtuluş

Bu adam Galatasaray da oynamak istemiyorum dememişmiydi geçen yıl? Daha ne peşinde koşturuyoruz. güle güle

Yektanın verdiği röportajlardan benim anladığım metin oktay a hayranlıgı tugay ı idolü olarak görmesi gibi galatasaraylı oldugunu düşünüyorum mutlaka alınmalı orta saha mıza ilaç olur

Yekta ile neden ilgilenmiyoruz anlamıyorum. Hele ki Türk oyunu kadromuzun kalitesi bu kadar düşükken neden hala devre arasında yabancı oyuncu peşindeyiz? Devre arasında Yekta ile Volkan Şen'i alsak en iyi transferi yapmış oluruz.. Ne de olsa bildiğimiz oyuncular. Yabancı oyuncu için de sene sonunu beklemek daha mantıklı değil mi?

Giriş Saati : 02.01.2011 13:15

Güncelleme : 02.01.2011 13:21

Yekta tamam sıra kulübünde

Kasımpaşaspor'un başarılı futbolcusu Yekta, Galatasaray'ın teklifini kabul etti. Her futbolcu gibi büyük bir takımda oynamak...

Kasımpaşaspor'un başarılı futbolcusu Yekta, Galatasaray'ın teklifini kabul etti. Her futbolcu gibi büyük bir takımda oynamak istediğini ifade eden Yekta, "Şimdi kulüplerin anlaşmasını bekliyorum" dedi. Öte yandan başkan Adnan Polat'ın, başkan Hilmi Öksüz'den söz aldığı ve imzaların an meselesi olduğu belirtiliyor.

Sabah - Yekta tamam sıra kulübünde

Yeni haber. Yekta'yı alacaz galiba inşallah...

Şahin Aygüneş'i lazio transferi ile ilgili dalga geçmişinizde bu adam sercan kadar yetenekli bir oyuncu gidip izlemenizi öneririm Şahin'i Yekta kesin bizde kendisi Galatasaray'lı gelirse 11'de oynar en kötü yedek oturur gelmesi bile kalitenin artması demek

ozan ipekin menajeri radyospora yaptığı açıklamada "adnan sezginle 2 hafta önce görüştüm ama ozan için değil başka bir futbolcu için" demiş

bu adamın diğer oyuncularına baktım şu linkten ENGİN KIRKPINAR - Futbolcu Temsilci Bilgi Sayfası TFF

bizim kalibremizde sadece onur recep kıvrak ve yekta kurtuluş var

onuru almak imkansız gibi gözüktüğüne göre

demekki yekta için görüşülmüş

bekleyelim görelim görüşme olumlu mu sonuçlanacak

ozan ipekin menajeri radyospora yaptığı açıklamada "adnan sezginle 2 hafta önce görüştüm ama ozan için değil başka bir futbolcu için" demiş

bu adamın diğer oyuncularına baktım şu linkten ENGİN KIRKPINAR - Futbolcu Temsilci Bilgi Sayfası TFF

bizim kalibremizde sadece onur recep kıvrak ve yekta kurtuluş var

onuru almak imkansız gibi gözüktüğüne göre

demekki yekta için görüşülmüş

bekleyelim görelim görüşme olumlu mu sonuçlanacak

Vay hadi inshalla Yekta iyi gider bizim takima.

Yekta hakikaten kaliteli bir futbolcu. Alsınlar bu adamı orta sahaya biraz kalite gelsin. Biglia, Formica, Yekta, Cana...B.A.M. üçlüsünden 96562556232211456.... kat daha iyi oynaayacakları kesindir.

Yekta hakikaten kaliteli bir futbolcu. Alsınlar bu adamı orta sahaya biraz kalite gelsin. Biglia, Formica, Yekta, Cana...B.A.M. üçlüsünden 96562556232211456.... kat daha iyi oynaayacakları kesindir.

Ibretlik bir yorum. Yekta kim yahu ? Yarin geldikten sonra BAM'a falan karisip gidecek. Belki bireysel olarak baktigimizda Sarp'tan falan iyi ama bu haliyle kesinlikle bizi bir üst seviyeye tasiyacak adam degil.

Üst Alt