YellowFriday! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu yeni yönetime simdiden asik oldum. Adamlar bizi twitter üzeri dinleyip bizimle beraber harekete geciyorlar. GSStore islerini bizimle degil de kiminle konusacaklar? Netice de esyalari alan biziz. Birde tasarim degisikligine gidilse. O nu da hal edecegiz :D

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

31'e her şey yakışır.

o Sweatin aynisini aldim. Baya güzel birsey aslinda. Nargile cafeye giderken, disariya cikarken giyiyorum :D

DUVFGD5X0AAGI4m.jpg

Urun almak isteyene elbette engel olmayalim ama size onerim oncelikle mac bileti satin alin

tukenen hizmetler klube daha cok destektir , hem bosluk gorunmez hem de klubun o parayi kazanmasi icin maliyeti yoktur

mumkunse oncelikle bilet alin , urun ikinci planda kalsin

100 lira ayirdiysaniz 50 liraya maci izleyip 50 liraya da atki bayrak filan alin mesela

Urun almak isteyene elbette engel olmayalim ama size onerim oncelikle mac bileti satin alin

tukenen hizmetler klube daha cok destektir , hem bosluk gorunmez hem de klubun o parayi kazanmasi icin maliyeti yoktur

mumkunse oncelikle bilet alin , urun ikinci planda kalsin

100 lira ayirdiysaniz 50 liraya maci izleyip 50 liraya da atki bayrak filan alin mesela
Katılıyorum hiç olmazsa store den alın

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu vesileyle taraftar dahada kenetlenmiş gibi,karınca kararınca çoğu taraftar katkı yapacak gibi,korkum site mite çöker-i falan klüplük bir arıza olması

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkesin böyle kenetlenmesi çok güzel mesela elde edilecek geliri merak ediyorum rakamı tahmin etmek zor ama ciddi rakamlar olursa bir sonra ki gelir getirebilecek yüksek projeleri hemen uygulamaya başlasınlar, onlara da destek verelim. Bu zorlu süreci el ele, kol kola ve omuza omuza atlatalım ki yarınlarımız daha da aydınlık olsun...

af edersiniz renktaslar

GSSTORE kadar rezil rusva yonetilen bir magaza varmi?

Gsstore rotterdam subesine mesak attik, internet uzeri siparis icin, adamlar cevap vermeye tenezzul etmiyor.

8ci ayin 3cunde mesaj atmistim adamlar 18inde cevap yazmisti.

Herkesin böyle kenetlenmesi çok güzel mesela elde edilecek geliri merak ediyorum rakamı tahmin etmek zor ama ciddi rakamlar olursa bir sonra ki gelir getirebilecek yüksek projeleri hemen uygulamaya başlasınlar, onlara da destek verelim. Bu zorlu süreci el ele, kol kola ve omuza omuza atlatalım ki yarınlarımız daha da aydınlık olsun...

Taraftar destek olur yeter ki icraat olsun inansın , dursuna rağmen forma satışında rekor kırdık ya şimdi neler olur düşün :)

Şimdi GSstore ürünlerinin kalitesini veya fiyatlarını eleştirmek sonrasının işi şimdi yapmamız gereken elimizden geldiği kadar destek olmak kim ne kadar destek olabiliyorsa olması gerekiyor hatta benim fikrime göre şart ...

Olum büyük beden bi halt yok ya, bari bileklik mileklik alayım.

Edüd: Gsstore içinmiş indirim ama yine de alalım İnternetten bi şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt