YellowFriday! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GSSTORE Rotterdam bizi adam yerine koymasini bekliyoruz...

Facebook uzeri siparis olan sahsiyetlerin, siparis yapmak istedigini belirten Galatasaraylilar'a cevap yazmiyarak neyi amacliyorlar?

Beşiktaş'ın maçı var adamlar twitter gündeminde 3. sırada bizim #BugünGünlerdenYellowFriday sloganı Türkiye de 1. sırada işte iki kulüp arasındaki en büyük farklardan biri de potansiyel ve vizyon :D

Son düzenleme:
Olaya maddiyattan çok son birkaç yıldır kaybolan taraftarın kulübe olan aidiyetini tekrar canlandırma girişimi olarak bakıyorum. Taraftarı dışlayıp kulübü yönetmenin bir fayda getirmediğini görmemek için aptal olmak lazım. Kulüp için deniz bitti artık buradan kurtulacaksak el birliğiyle olacak.

Son düzenleme:
Olaya maddiyattan çok son birkaç yıldır taraftarın kulübe olan aidiyetini tekrar canlandırma girişimi olarak bakıyorum. Taraftarı dışlayıp kulübü yönetmenin bir fayda getirmediğini görmemek için aptal olmak lazım. Kulüp için deniz bitti artık buradan kurtulacaksak el birliğiyle olacak.

Kesinlikle katılıyorum, bu sadece bu projeyle de kalmayacaktır hatta bu organizasyon daha büyük organizasyonlara öncülük edecektir

Aslında dursun özbeğe teşekkür etmek lazım rakiplerimiz koskoca 1 yüzyıl boyunca böyle kenetlenmemizi sağlayamadılar dursun özbek 2.5 yıl da ne yaşattıysa adam gittikten sonra tarihimizin en büyük kurtuluş savaşını başlattık :asd22:

Bu her şeyin ilki olup belki de ilerideki tarihi başarılara kapı açan bir proje olmasını diliyorum...

Son düzenleme:
Aslında dursun özbeğe teşekkür etmek lazım rakiplerimiz koskoca 1 yüzyıl boyunca böyle kenetlenmemizi sağlayamadılar dursun özbek 2.5 yıl da ne yaşattıysa adam gittikten sonra tarihimizin en büyük kurtuluş savaşını başlattık :asd22:

Bu her şeyin ilki olup belki de ilerideki tarihi başarılara kapı açan bir proje olmasını diliyorum...

orası öyle tabiki ve de biz bu tarz seylerden cok iyi beslenen bir camiayız fenerlilerinde kıskandıgı bildigi gibi

fakat kenetlenmemize faydası dısında asıl zararları cok daha fazla caldıkları kulübe soktugu borclar zararlar bunları cok merak ediyorum

egerki mustafa baskan bunların hepsini günyüzüne döküp ifşa ederse yani şeffaf olursa iste ozaman hersey ortaya cıkar

cünkü 3 yıl yönetimde kalıp tek bir çivi dahi cakılmadı bu adam döneminde o yüzden hırsızlıgın boyutunu düsünmek dahi istemiyorum.

Dursunun abv ne teşekkürü 2,5 yılda soydu soğana çevirdi kulübü, yaptığı bütün pislikler ortaya çıkarılmalı

Dursunun abv ne teşekkürü 2,5 yılda soydu soğana çevirdi kulübü, yaptığı bütün pislikler ortaya çıkarılmalı

Orada ironi yapıyorum tabi ki 2.5 yıl da kulübü batırdı ama kendi gittiği seçimi kaybetmesinden dolayı kurtulduk bu da bir adımdır bundan sonra dursun özbek seviyesinde bir başkan adayının da geleceğini sanmıyorum hatta gelecek tüm başkanların bu hataları yapmamasını sağlayacaktır çünkü öyle bir dip seviye de gitti ki bütün başkanlar geçmişe bakıp bunu yapmayalım diyecekler :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt