Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz"

Cevap: Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz."

trabzonspor'u satsan atletico'nun tesis hademelerinin aylıgını karsılayamazsın... hamsi takviyesi gerekir, bunuda kolayca basarabilicekleri icin oyle soylemislerdir.

bana mi ogretiyon lan, 1800'de erirmis zaten 3300 degil. 3300 tungsten falandir

tungsten 3422 dir tam olarak ama thorium 3300 dür belki türkiyede farklıdır devlet yeni bir şey keşfetmiş olabilir

ben element thoriumdan bahsettin sanmistim

Siz kıbrıs rum takımlarına yenilirken A.madrid Şampıyonlar liginde oynuyordu.Yani bir sezon amortiden çıkan cL ile havalara girmiş trabzon :)

Cevap: Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz"

Doğru söylemiş Atletico o kadar üst düzey değil. Fakat en nihayetinde Burak be birader. Nereye gidecek Manchester'a mı, Barcelona'ya mı.

Bence TS gibi über büyük kulüpte kalsın daha iyi

Trabzonspor gibi sıradan bir takımda oynuyor ama şuan.

Tolouse a satın onlar baya büyük takım :b5:
Umut ile Burak'ı bir tutmak çok yanlış bana göre. Zira Umut çok yetenekli bir futbolcu değil, çok çalışarak bir yerlere gelmiş biri. Burak geçenlerde yaptığı röportajda, gördüğü en çalışkan futbolcunun Umut olduğunu söylemişti mesela. İdmandan 2 saat önce çalışmaya başlar, 2 saat sonra çalışmayı bırakırmış..

Umut ile Burak'ı bir tutmak çok yanlış bana göre. Zira Umut çok yetenekli bir futbolcu değil, çok çalışarak bir yerlere gelmiş biri. Burak geçenlerde yaptığı röportajda, gördüğü en çalışkan futbolcunun Umut olduğunu söylemişti mesela. İdmandan 2 saat önce çalışmaya başlar, 2 saat sonra çalışmayı bırakırmış..

Bir tuttuğumdan demedim, tarihinde oyuncu sattığı en büyük kulüp tolouse olan bir Trabzon Spor un hangi mantıkla Athletico ya sıradan dediğine dikkat çekmek istedim. Kim oluyorsun da Atleticoya sıradan diyorsun yani, dün ..tun bugün ..tun.

Burak isterse 100 gol atsın Barcelona Real veya Manu ayarı kulüplere transfer olamayacağına göre Trabzonun burağı transfer edebileceği takımların listesinde Athletico Madrid büyüklük olarak en yukarıda yer alır.

Burak sezon sonunda dünya devi Fulham'a gidiyormuş!:SS:

İpsanya Ligi'nin orta sıralarındaki takımın gözden çıkardığı 30 küsür yaşındaki oyuncuyu yıldız diye getiriyorlar birde ATL.Madrid'i beğenmiyorlar.

Ya herseyde kötülük aramayan. Burak yilmaz'i sevmisler adamin daha iyi bir Takimda oynamasini istiyordur. Insan sevdigi insanin en iyi yerlere gelmesini ister. Oda Buragi daha iyi yerlere laik görmüs iste.

Sırf arda oraya gitti diye atletico yu dünya devi yaptınız, atletico bizim ligin istanbulsporu gibi bir şey, barcelona, real madrid, valencia 3 lüsünün yanına yaklaşamaz, en son ne zaman şampiyon oldular ben 22 yaşındayım 10 senedir faal takip ederim la liga yi son 10 yılda şampiyon olmadıkları kesin, deportivo bile şampiyon oldu bunlar olamadı.

Hem A. Madride toplamda 6-1 gibi bir skorla elenen Beşiktaşa hem de Ardaya pis laf koymuş..

Üst Alt