Yeni Aday Duygun Yarsuvat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Aday Duygun Yarsuvat

duygun hocamizin bu davranisini takdir ediyor, dursunun apar topar secimle 3 sene daha takimin basina konma cabalarini bertaraf ederek mayista adam gibi bir secime gidilmesinin yolunu acmasi icin baskanlik makamina alacagi reylerle kurulmasini temenni ediyorum

bu adamin sporla futbolla ne isi olur? 80 yasina kadar hayatinda bir tane spor magazini alip okumamistir.
Kameralar ve ilgi gidince baskanlik meraki tekrar portledi tasaklari burusuk pezevengin

Hafife Alinacak bir aday degil

Mayis 2018'de secim yapilsin diye aday olacak ve camia da bundan yana anladigim kadariyla

Belki imparator faktörü kurtarabilir dursun'u

Yoook. O bile bizi sampiyon yapti borclari azaltti.

Dursun ne yapti ?

Bak işte hep bu yüzden kaybediyoruz... Kötünün iyisi olmaz kötü kötüdür. Yağlı suratın gelmesini hiç birimiz istemiyoruz tamam ama bunun da ondan aşağı kalır yanı yok. Eleman çıkartarak ve küçülerek borçlar azalmaz. Nitekim bir sonraki sene bunun acısını çektik. Yarsuvat dediğin adam şikecilerin fahri avukatlığını yaptı ve adam içtihatlara konu oldu.

Ya bırak gözünü seveyim... İki ucu boklu değnek :D

Bak işte hep bu yüzden kaybediyoruz... Kötünün iyisi olmaz kötü kötüdür. Yağlı suratın gelmesini hiç birimiz istemiyoruz tamam ama bunun da ondan aşağı kalır yanı yok. Eleman çıkartarak ve küçülerek borçlar azalmaz. Nitekim bir sonraki sene bunun acısını çektik. Yarsuvat dediğin adam şikecilerin fahri avukatlığını yaptı ve adam içtihatlara konu oldu.

Bence de asıl bundan kaybediyoruz.

Iste şikeci serefsizlerin avukatligini yapti vs.

Ben rasyonel bir adamim. Mevcut adaylar kimler ona bakarim. Duygun 1 yil kaldi. Takim 3 kupa aldi. Son derbi galibiyetimiz onunla. Borcu aldigindan daha az seviyede yagli surata birakti.

Sonra ?? Rezillik disinda ve borclarin artmasi disinda, derbi rezillikleri disinda, hayal kirikliklari disinda bisey yasadik mi ?? Faruk Suren adayda ben Duygun secilsin mi diyorum ???

Duygun Yarsuvatin yasi degil IQ su onemli. Adam profesor, Adam medeni iliski kurabilen, stratejik dusunebilen biri. Konusmasini bilen , temsil yetenegi olan biri. En azindan kicina pantolon alabilen biri. Pasifligi ile bilinen Harun Erdenayin bile rezil ettigi dursun capsizina benzemez.

Eger Mayisa kadar baskan olup secime gitmenin de sozunu veriyorsa daha ne istiyorsunuz ?

Son düzenleme:
Duygun Yarsuvat Türkiye'deki en önemli hocalardan birisi.

Hocam, bırak seni hoca olarak hatırlayalım.

Girme bu topa.

Şike vs gibi konularda yaptığın, yapacağın yorumlar nedeniyle girme hocam.

Duygun dedoşun seçilmesi ihtimaline karşı hanza hanzoğlunun başka bir takımla anlaşmış olmasını temenni ediyorum. Yoksa yaka paça tutar getirir. Duygun hanzoyu seviyo.

Bence asil bundan kaybediyoruz.

Iste şikeci serefsizlerin avukatligini yapti vs.

Ben rasyonel bir adamim. Mevcut adaylar kimler ona bakarim. Duygun 1 yil kaldi. Takim 3 kupa aldi. Son derbi galibiyetimiz onunla. Borcu aldigindan daha az seviyede yagli surata birakti.

Sonra ?? Rezillik disinda ve borclarin artmasi disinda derbi rezillikleri disinda bisey yasadik mi ?? Faruk Suren adayda ben Duygun secilsin mi diyorum ???

Duygun Yarsuvatin yasi degil IQ su onemli. Adam profesor, Adam medeni iliski kurabilen, stratejik dusunebilen biri. Konusmasini bilen , temsil yetenegi olan biri. En azindan kicina pantolon alabilen biri. Pasifligi ile bilinen Harun Erdenayin bile rezil ettigi dursun capsizina benzemez.

Eger Mayisa kadar baskan olup secime gitmenin de sozunu veriyorsa daha ne istiyorsunuz ?

Ben de realist bir adamım. Kojontür'e göre hareket etmem... Bu öngörülere göre de sen rasyonalizmi değil, pragmatizmi savunuyorsun...

Üstadım bak mesela Riekering'i göndertip, Tudor'u getirmemiz sence normal mi? Bence Dursun'u gönderip, Yarsuvatı getirmekle aynı şey... Böyle bişey olmaz. İkisine de tepkimizi koymayacak mıyız?

Bizim taraftar olarak kulübümüze yapabileceğimiz iyilik, mevcut aday profili böyleyse tepkimizi çok daha iyi birini getirtmek için uğraşarak olur. Faruk Süren gelmiyor mu? En azından Faruk sürenin çapının yarısı kadar olan bir adamı getirteceksin... Bu ikisi Faruk Süren'in 1/100'i bile değil! Faruk Süren'i kimler indirdi bir bak bakalım. Zaten mevcut genel kurul düzeniyle bir daha Faruk Süren gibi bir adam gelemez. Bunu bir şekilde değiştirmemiz lazım.

Aç bak bakalım, Yarsuvat konusunda neler yazılmış? Eğer çapsız adam getireceksen oldu olacak Polat'da aday olsun. Dursun ve Yarsuvat'ın kare kökünü çıkartır; her anlamda. Hadi son zamanların lümpen edebiyatını ben de yapayım :D Polat>Yarsuvat>Dursun... Hatta Canaydın'ı da mezardan çıkaralım :D Böyle olmaz. Galatasaray'ın şanına yakışır bir adam getirtmek zorundayız. Böyle adamlar başkan olduğu sürece taşaklı adamların hiç biri aday olmaz. Çünkü başkan aday profili yerlerde sürünüyor. "Mariano vardı da biz mi oynatmadık" mantığıyla mevcut oyuncu profiline en uygun Tarık çamdal ve Sabri arasında tercih mi yapacağız? Bir önceki postta da dediğim gibi bu iş iki ucu boklu değnek.

Burak Elmas'ın aday olması için baskılar yapıldı, adam aday olur gibi oldu ama Fatih Terim'in transferinden sonra kimse bu adamın arkasında durmadı ve sessiz sedasız konu kapandı. Böyle mi olması lazım?

Ya bisey diyecegim. Baskin secim Adaylar kadrolarini kuramadi gibi laflar donuyorda.
Aralik olmus hala ekibini kuramamiş kisiler kalan 4 aylik surecte ekip falan kuramazlar bahanelere saklanmasin kimse bosuna.
Duygun 8 aylik geldiginde oturup aday cikaramamis dursuna mahkum etmis genel kurul secime adaylik basvurusuna 4 ay kala bir b.k yapamaz kusura bakmasin kimse en temizi kulubun satilmasi.
Lise, genel kurul falan kulup yonetimi gibi zoraki seylerle ilgilenmek zorunda kalmaz mis gibi çözüm buyuk dertten kurtulurlar. Aidatlari alsin ceplesinler yine aday sayisini 30bin yapip aralarinda altin gunu falanda yapabilirler.

404e49110a121bfa4c6b538fee790c51.jpg

Üst Alt