Yeni Aday Duygun Yarsuvat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Aday Duygun Yarsuvat

Aday maday olmaz rez alın,bi kere başkan 3 yıllık gelecek bu dede 6 aydan fazlasını yapamaz
Tüzüğü bilmiyorum ama adam seçim yapmak istedikten sonra her türlü seçim yapar.Olağanüstü seçim diye bir olay var.Gerçi peş peşe yapılabilir mi bilmiyorum ama seçim istedikten sonra yapılır.6 ay sonra ben seçime gidiyorum derse olay biter

6 aylığına geliyorsa benden de ok. Mayıs veya Haziran ayında tekrardan seçim olur ve eli ayağı düzgün bir yönetim gelir. Bu vesile ile Dursun'dan kurtulmuş oluruz. Dursun'a bir 3 sene daha katlanacak derman kalmadı.

Fatih hocadan yana bir sıkıntı olmaz. Aysal bile başkan olsa hoca kalacaktır. Hoca ne zaman düzlüğe çıkarır takımı işte o zaman başına üşüşmeğe başlarlar yıpratmak için.
Kebapçı Selahattin bile başkan olsa kimsenin götü yemez Terim'in rahatını bozdurmaya.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tüzüğü bilmiyorum ama adam seçim yapmak istedikten sonra her türlü seçim yapar.Olağanüstü seçim diye bir olay var.Gerçi peş peşe yapılabilir mi bilmiyorum ama seçim istedikten sonra yapılır.6 ay sonra ben seçime gidiyorum derse olay biter

Yeni açıklama yapıldı zırt pırt değişecek şeyler olduğunu sanmıyorum

Üst Alt