Yeni Fiat Siena


autowp.ru_fiat_siena_sporting_4.jpg


autowp.ru_fiat_siena_sporting_5.jpg


autowp.ru_fiat_siena_sporting_6.jpg


autowp.ru_fiat_siena_sporting_7.jpg


autowp.ru_fiat_siena_sporting_8.jpg


autowp.ru_fiat_siena_sporting_2.jpg


autowp.ru_fiat_siena_sporting_3.jpg


autowp.ru_fiat_siena_sporting_10.jpg


autowp.ru_fiat_siena_sporting_9.jpg
Albea'nın dışını tıraşlamışlar, Siena yapmışlar. İçi Albea'nın aynısı. Bir de Speedgear yerine Duallogic eklemişler. İlginç. :cool:
 
Cevap: Yeni Fiat SienaTasarım zorlama zaten.Ön farlar Linea'nın tıraşlanmış hali, arka taraf A4 veya Jetta'dan bozulmuş Albea arka stoplarının traşlanmış hali.İçi zaten direk aynı hiç değişmemiş vites teknolojisi hariç.
 
Cevap: Yeni Fiat Sienaaraba gidiyor mu ona bakarim ben. bu araba km kateder mi? o zaman arabadirkatetmez mi, o zaman degildir
 
Cevap: Yeni Fiat Sienaaraba gidiyor mu ona bakarim ben. bu araba km kateder mi? o zaman arabadirkatetmez mi, o zaman degildirMantıksız bir yorum olmuş. Metre katedip araba lakabına layık olan araçlar da vardır. Olay km katedebilmek değil, 4 tekerleği belli bir harmoni içinde hareket ettirebilmektir.
 
Cevap: Yeni Fiat SienaLan bu zamanda aslında tip önemli değil. Şu arabanın dizelini 20.000TL'ye satsınlar ekmek gibi satılır. Multijet motorlar aşırı az yakıyor. Bu devirde herkes az yakan araba peşinde zaten.
 
Cevap: Yeni Fiat Sienaalbea şasisinin önüne arkasına makyaj yapmışlar sadece.albea isminin kullanılması daha mantıklı olurdu bence.albea üretimden kalkar büyük ihtimal.
 
Üst Alt