Yeni Fiat Siena - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Fiat Siena

Cevap: Yeni Fiat Siena

Hazır konuyu admin Can Colfan okuyorken konunun sabitlenmesi gerektiğini tekrarlamak istiyorum. Hayri Cund nasıl alt edilir görsün herkes.

Rıza, Refik ve Emre reislerden karşılaşma sonucunu bekliyoruz. Rahatlıkla kazandığımı düşünüyorum, umarım juriler de benimle aynı fikirdedir.

HAYRİ vs UMUT​

Hayri at arabası diyerek hareketi sağlayan 4 tekerlek ve 2 attan oluşan 8 ayağa dikkat çekmiş.

Umut ise 4 tekerlği görüncü resmin tamamına bakamamış.

HAYRİ WINS (PERFECT)

ssfiv-juri.jpg

HAYRİ vs UMUT​

Hayri at arabası diyerek hareketi sağlayan 4 tekerlek ve 2 attan oluşan 8 ayağa dikkat çekmiş.

Umut ise 4 tekerlği görüncü resmin tamamına bakamamış.

HAYRİ WINS (PERFECT)

Juri adam ol, Hayri orada hareketi neler sağlıyor dememiş. Kaç tekerlek var diye sormuş, cevabını vermişiz. ALLAH ALLAH

tek soruyla curur: faytonda kac tekerlek var? :=)

Haksızlık olmaması için tekrar dönüp baktım. Hayri, Umut'a bu soruyu sorarken açık ve seçik atlarla ilgili de birşeyler söylediğini belli etmiştir. Yani faytonda kaç teker olduğunu zaten biliyoruz. Umut atları da hesaba katmalıydı. Umut'un dediği, sadece tekerlekleri sordu atları sormadı ki cümlesi bence kaçamak olmuş. Yoksa Umut'da biliyor Hayri'nin atları kasteddiğini.;)

Rıza reis Tahkim kurulu olarak Umut 'u hor görüp juriye hak vermiş. Her zaman hakkaniyetli olarak moderatörlüğe göz kırpıyorum :005:

Üst Alt