yeni neslin ilginç akımı: sınıfta ders işlenirken dans etmek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Öğretmen miydin sen? Ayrıca ülkenin genel sorunu bu. Kimse vazifesini yerine getirmiyor ne talebe ne hoca. Bak dün beni küfür kısaltmasından uçuran da uçmuş uzuuun bir küfürden ;) yani All Quiet On The Western Front...
Hem ogretmen hem öğrenci hem asker hem abi hem de onurlu bir aile babasiyim. Arkadasim yapsa dove dove komaya sokarım, nefret ediyorum bu sacma salak yeni neslin numunelerinden

Hem ogretmen hem öğrenci hem asker hem abi hem de onurlu bir aile babasiyim. Arkadasim yapsa dove dove komaya sokarım, nefret ediyorum bu sacma salak yeni neslin numunelerinden
Maaşallah üstat genç yaşında askerlik, iş, kocalık, babalık aradan çıkmış tebrikler...

Hele bakırköy osmaniye askerlik şubesinde asteke komutan abi bak bu olur mu vurdururken çekilmiş diye sorup hayır olmaz niye kaç piksel olacaktı illa gümüşsuyunda muayene olacaksın diyaloglarına girip pembe tezkere kovalayanları görünce ;)

Bunlar dayaklik. Ulan ben hatirliyorum da ne dayak atardi bizim hocalar. Resim dersinde oturdugum yerde kafama saplak yemistim sirf duzgun cizemiyorum diye. Beden hocasi da girtlagima sarilmisti ama neden hatirlamiyorum simdi. 😁 Ayni beden hocasi arkadasimi yere serip tekmelemisti. Daha neler neler. Hic kimse de sikayet etmemisti. Simdilerde herhalde cocugun sulalesi hocayi linc ederler.

Bunlar dayaklik. Ulan ben hatirliyorum da ne dayak atardi bizim hocalar. Resim dersinde oturdugum yerde kafama saplak yemistim sirf duzgun cizemiyorum diye. Beden hocasi da girtlagima sarilmisti ama neden hatirlamiyorum simdi. 😁 Ayni beden hocasi arkadasimi yere serip tekmelemisti. Daha neler neler. Hic kimse de sikayet etmemisti. Simdilerde herhalde cocugun sulalesi hocayi linc ederler.
Kulağından neden ses gelmiyor derdi rahmetli hocam :)

Ogreymen de bu yolla unlu olmaya calisiyor

#GscGENELaf
#freeEmreSaykal
#freeSinanBilgin
#freeAhmedArifKesen
#freeModelciCemal

Bunlar dayaklik. Ulan ben hatirliyorum da ne dayak atardi bizim hocalar. Resim dersinde oturdugum yerde kafama saplak yemistim sirf duzgun cizemiyorum diye. Beden hocasi da girtlagima sarilmisti ama neden hatirlamiyorum simdi. Ayni beden hocasi arkadasimi yere serip tekmelemisti. Daha neler neler. Hic kimse de sikayet etmemisti. Simdilerde herhalde cocugun sulalesi hocayi linc ederler.

Bura lise birde biz haftada bir ilk okulda sıra dayağı yerdik. Neymiş meyve suyu kaplarıyla maç yapıyormuşuz top vardıda biz mi oynamadık yav mikasa vardı beden dersi hariç müzede duruyordu birini yaralamasın diye:)

Biri en sevmediğimiz hocayı da olsa bu şekilde küçük düşürse elamana ayar verirdik açıkçası. Öğretmeni bitirdiler zaten de okul idaresini hatta komple disiplin mevzuatını da bitirdikleri için bunlar normal görüntüler.

Yalnız madalyonun bir yüzü daha var ki öğrencisinin onuruyla oynayan ve bu tip yavşakça davranışlarla karşılık bulan hoca da çok. Zaman kötü azizim.

Üst Alt