Yeni Ribery, Amrabat !


e028camrabat1.jpg
Fatih Terim onun için, “Yeri hazır, bizde uçar” diyor, Sarı-Kırmızılılar bastırıyor… Galatasaray’ın teklifiyle başı dönen Faslı, sıradan bir gerekçeyle takımdan affını istedi...Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Aslan'ın Yeni Ribery'si: AmrabatPSV de fazla varlik gosteremedi..Anlamadigim Diego Biseswari aliyor Kayseri.. biz niye boyle adamlara yonelmiyoruz? Feijenoordda tonlarca adam var bunun gibi..Insallah bize uyum saglar geldiginde, takim oyununu benimser..
 
Cevap: Aslan'ın Yeni Ribery'si: AmrabatHayallerinin takımında yeri hazırmış eğer gelirse:D Ama inşallah sonu ribery gibi olmaz..
 
Cevap: Aslan'ın Yeni Ribery'si: AmrabatPSV de fazla varlik gosteremedi..Anlamadigim Diego Biseswari aliyor Kayseri.. biz niye boyle adamlara yonelmiyoruz? Feijenoordda tonlarca adam var bunun gibi..Insallah bize uyum saglar geldiginde, takim oyununu benimser..Kaldı ki o Biseswar Amrabat'tan daha iyi bir futbolcu. Kayseri Amrabat'ı bize 5 e verse -ki sanmıyorum- o adamı 2.5-3 e alır yine kazançlı olan onlar olacak. Amrabat transferine asla sıcak bakmıyorum. Yani dünya üzerinde daha rahat alabileceğimiz bin tane amrabat tarzında özelliklerinde adam varken şu kayserinin pisliğini çekmek zorunda mıyız? Anlam veremiyorum buna.
 
Cevap: Yeni Ribery, Amrabat !biz Feijenoorda gitsek kapisini calsak ayni Biseswar icin bize 6 milyon para cekerler..Menejerlerin oyunu diye dusunuyorum..
 
Cevap: Aslan'ın Yeni Ribery'si: AmrabatKaldı ki o Biseswar Amrabat'tan daha iyi bir futbolcu. Kayseri Amrabat'ı bize 5 e verse -ki sanmıyorum- o adamı 2.5-3 e alır yine kazançlı olan onlar olacak. Amrabat transferine asla sıcak bakmıyorum. Yani dünya üzerinde daha rahat alabileceğimiz bin tane amrabat tarzında özelliklerinde adam varken şu kayserinin pisliğini çekmek zorunda mıyız? Anlam veremiyorum buna.Biseswar 200 bin euro'ya gelecek Kayserispor'a.. maas'i 1 milyon civari olur ama.Sezon sonu kontrat'i bitiyor arkadasin.
 
Cevap: Yeni Ribery, Amrabat !Su anda amrabat turkiye ligini taniyan iyi bir futnolcu. tek sorunu takim oyu

ncusu degil ve defansa hic yardim etmiyor. bence fatih terim onu sol acik degil elmanderin yanina aliyor barosun yerine.

Eger bencilligi birakirsa super oyuncu,birakmazsa satilir. benim daha onem verdigim alper olcan ve hamit transferi. bizi ucuracak adamlar onlar.
 
Cevap: Aslan'ın Yeni Ribery'si: AmrabatPSV de fazla varlik gosteremedi..Anlamadigim Diego Biseswari aliyor Kayseri.. biz niye boyle adamlara yonelmiyoruz? Feijenoordda tonlarca adam var bunun gibi..Insallah bize uyum saglar geldiginde, takim oyununu benimser..madem biseswar ambarattan daha iyi oyuncu, biz neden kayserinin elinden çekip almıyoruz, bize saldırılarının en güzel cevabı bu olur bence
 
Cevap: Yeni Ribery, Amrabat !Nedense ben bu adamı beğenmiyorum bunun yerine Sivas'daki Kamil Grosicki'yi alırsak çok daha iyi bir iş yapmış oluruz...
 
Cevap: Yeni Ribery, Amrabat !Önce aşağıdaki Fanatik yazısına baktım sonra haberi okumadım bile çünkü ;Bu yazıyı yazan Fanatik yazarı gece aklına ne geldiyse onu yazmıştır , Fanatik öyle bir gazete 3 haberinden 5 'i yalan..
 
Cevap: Yeni Ribery, Amrabat !Beyler bu tarz oyuncular bu tarz büyük hocalarla beklenmedik çıkışlar yapabilir.Mourinho,Di Maria´yı aldığında İspanya basını yerden yere vurmuştu.Yetenekli oyuncuydu ama çok büyük yıldız olabileceğini söyleyen azdı.Şimdi La Liga asist kralı bu adam ve Real´in çoğu golunde katkısı var.Aynı şekilde Nani´de Quaresma´nın gölgesinde idi ama şimdi Manu´nun en kreatif oyuncusu belkide.Hoca faktörü bu tarz oyuncuları bambaşka seviyelere getirebiliyor.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt