Yeni Ribery, Amrabat ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Ribery, Amrabat !

Cevap: Yeni Ribery, Amrabat !

Şu takım oyuncusu olma meselesini çok abartıyorsunuz.

Kayserispor'da takım oyuncusu olup ne yapacaksınız ki.Herkes sizden birşeyler bekliyor zaten.

Pas verip alamadıktan sonra düz oyuncudan farkın kalmaz.Bu yüzden orada Amrabat liderliği üstlenmişti.Kaldı ki Şota da buna izin veriyordu.

Bize gelirse ben çok problem yaşayacağını sanmıyorum

amrabat bence tam olmamış bir adam. Mental olarak eksik. yani bir oyuncu hiç mi arkadaşları ile kollektif futbolu düşünmez.

Sürekli bireysellik var...

Ben istiyorum alper potuk ve olcan gelsin.

kanatlara onları yerleştirelim olur biter.

Olay kopar o zaman.

yemişim ambrabati grosickiyi. Olcan veya Doka

Afiyet olsun.

Grosicki bencede bizim topcumuz degil ama Ambrabat is yapabilir( ama almiyalim). O degil de biz niye kendimiz bulmuyoruz böyle yabanci bir futbolcu, genc ve kaliteli.

Scout ekibi ne yapiyor? Hayir neden 5 para etmez Kayserispor klübüne muhtac kalmis gibi bir durum söz konusu oluyor, Süleyman Hurmac`i denen ahlakla alakasi olmiyan bir adamdan ahlak dersi verme cabalarini cekiyoruz?

Bir düzelemedi gitti su güzelim Galatasaray`im. Arkadas, suratina bakmiyanin niye affedersin kicindan kovaliyorsun.

amrabat bence tam olmamış bir adam. Mental olarak eksik. yani bir oyuncu hiç mi arkadaşları ile kollektif futbolu düşünmez.

Sürekli bireysellik var...

Ben istiyorum alper potuk ve olcan gelsin.

kanatlara onları yerleştirelim olur biter.

Olay kopar o zaman.

yahu alper defansif ön libero degil mi, yada b2b

Su anda amrabat turkiye ligini taniyan iyi bir futnolcu. tek sorunu takim oyu

ncusu degil ve defansa hic yardim etmiyor. bence fatih terim onu sol acik degil elmanderin yanina aliyor barosun yerine.

Eger bencilligi birakirsa super oyuncu,birakmazsa satilir. benim daha onem verdigim alper olcan ve hamit transferi. bizi ucuracak adamlar onlar.

Adam KAYSERISPOR'da oynuyor. Amrabat kalitesinde 1 isim say bana, sayamazsin. Amrabat ne yapsin? Adamlar zar zor gol atiyor, Amrabat bencil oynamayacakta ne yapacak? Bu bencillik Kayserispor'dan kaynaklaniyor hocam, bunu goz ardi etmeyelim.

Bize nice bencil oyuncular geldi basarili oldu. Bazi oyuncular vardir bencillikleri ise yarar, yani mutlaka bencillik yaparlar. Keita mesela bencil bir oyuncu genel olarak, ama suan Keita keske bizde olsaydi diyenler cogunlukta. Sebep? Keita olsaydi suan 10 puanimiz daha fazla olurdu. Ronaldo mesela takim oyuncusumu? Bence hayir, bencil bir futbolcu ama ne yapip edip takimini sirtliyor degilmi? Bu detaylara takilmamak lazim. Gelsin topunu oynasin, yararli olsun yeter.

Olcan'i da alirsak kanatlar 2 level atlar.

Cevap: Aslan'ın Yeni Ribery'si: Amrabat

Kaldı ki o Biseswar Amrabat'tan daha iyi bir futbolcu. Kayseri Amrabat'ı bize 5 e verse -ki sanmıyorum- o adamı 2.5-3 e alır yine kazançlı olan onlar olacak. Amrabat transferine asla sıcak bakmıyorum. Yani dünya üzerinde daha rahat alabileceğimiz bin tane amrabat tarzında özelliklerinde adam varken şu kayserinin pisliğini çekmek zorunda mıyız? Anlam veremiyorum buna.

Bu kısma kesinlikle katılıyorum. Amrabat kötü oyuncu değil, gelirse iş de yapacaktır ancak sonuç olarak bulunmaz hint kumaşı da değil. Kaldı ki öyle 2-3 milyon Euro'ya gelecek, kelepir bir transfer de olmayacak. Kayseri bu adamı bıraksa bile 5 milyon Euro'dan aşağı bırakmayacaktır. Bu parayı gözden çıkardıktan sonra Amrabat'tan çok daha iyi oyuncular alınabilir. Amrabat ligimizdeki beğendiğim oyunculardan bir tanesi ancak bu şarlar altında bu transfere kesinlikle sıcak bakmıyorum.

Adam 15 maçta 3 gol 6 asistle oynuyor... Topu ayağında çok tutuyor olabilir ama bencil demek saçma, attığının 2 katı asist yapmış, daha ne yapacak?

Üst Alt