Yeni Rota Elia - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Rota Elia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeni Rota Elia

Den Haag 2005-2006 30 maç 2 gol 2 asist

Den Haag 2006-2007 26 maç 4 gol 2 asist

Twente 2007-2008 37 maç 2 gol 2 asist

Twente 2008-2009 50 maç 17 gol 11 asist

Hamburg 2009-2010 49 maç 7 gol 12 asist

Hmburg 2010-2011 32 maç 2 gol 3 asist

Kaç yıldır iyi oynadığı o sezonun ekmeğini yiyor.Tüm bunları toplasak Ardanın bir sezonu etmez

Elia kendini son zamanlarda fazla futbola vermiyor. Maç seçerek oynuyor. Maçın içinde kopuk kopuk oynayabiliyor. Eğer Fatih Terim bu mental sorunu hallederse faydalı olabilir.

Lan adam 24 yaşında ne ekmek yemesinden bahsediyorsunuz.Alabilirsek çok büyük iş yapmış oluruz

Elia dünya futbolunun en büyük 5 balonundan biridir.Alırsak elimizde patlar

Den Haag 2005-2006 30 maç 2 gol 2 asist

Den Haag 2006-2007 26 maç 4 gol 2 asist

Twente 2007-2008 37 maç 2 gol 2 asist

Twente 2008-2009 50 maç 17 gol 11 asist

Hamburg 2009-2010 49 maç 7 gol 12 asist

Hmburg 2010-2011 32 maç 2 gol 3 asist

Kaç yıldır iyi oynadığı o sezonun ekmeğini yiyor.Tüm bunları toplasak Ardanın bir sezonu etmez

Ben birini söyledim.Geri kalanları kendin bul

Arda 22 yaşındayken 29 asist yaptığı sezon yuhalandı.Kariyerinde 30 asisti olan adam mı onun yerini dolduracak

Onur, boş konuşuyorsun. Adamı izlediğin bile yoktur girmişsin iki üç istatistik bulmuşsun onları koyuyorsun ortaya.

Adam hakkında bilgin olmadan fikrin oluyor, bilip bilmeden varsayıma dayanan yorumlarına devam edip ortamı germezsen sevinirim.

Onur, boş konuşuyorsun. Adamı izlediğin bile yoktur girmişsin iki üç istatistik bulmuşsun onları koyuyorsun ortaya.

Adam hakkında bilgin olmadan fikrin oluyor, bilip bilmeden varsayıma dayanan yorumlarına devam edip ortamı germezsen sevinirim.
Milli maçlarda bir sürü kere izledim.Oyun zekası olmayan klasik süratli siyahi futbolcu.Hiç bir artısı yok

off bu ne ya kimseye oyuncu beğendiremiyoruz genç alın derler gider genç bakarız asist gol oranı hesaplanır tecrübeli alalım dersin yok çok yaşlı iki sene sonra napcaz denir. İstatistikler yalan söyler bunu kabullenelim o zaman guiza Türkiye'ye gol kralı olarak geldi ne yaptı Türkiye'de yattı. O zaman sizin mantığa göre semih Türkiyenin en iyi futbolcusu olmalı istatistiklere bakarsak oynadığı dakikada attığı asist ve gol sayısı şahane. Lincoln almanya'da asist kralı oldu geldi bizde ne yaptı. Elano milli takımda harikalar yarattı hangimiz onun adını duyduğunda heyecanlanmadı. Herkes ilk olarak porto örneğini verir niye onlar gibi oyuncu bulamıyoruz der kusura bakmayın ama onların baktığı oyuncuların gol ve istatislik değerlerine bakmadan alıyorlar... Göze hoş gelen hareketleri var mı? var sırf gözlerimizin pasını silsin yeter asisti ve golü başkaları yapsın ! Son olarak senin yedek klubende ki en iyi oyuncu 10 senedir patlama yapacak olan aydın'sa ve senin şuanda sol kanadın çıplak ise elia, marlos kim gelirse gelsin artık kimin nasıl oynayacağını kestiremeyiz.

komple bi kanat oyuncudur bu adam için sıradan topçu diyenlerin sanırım takımın solunda robben ronaldo filan oynuyor podolskiden daha çok gelmesini isterim keitanın biraz daha hızlısıdır oyun zekasıda çok fazladır.ama bonservisi el yakar

bilgiyi veren kişi menajer

juve ve arsenal istiyo demesine bakmayın

galatasaray istiyo demesine de bakmayın

bu 3 takımdan biri istiyodur

diyerleri yalandır

mesela juve istiyosa

çakal menajer galatasaray ve arsenalin sol açık aradığını bildiği için fiyat arttırmak için yalan söylemiş olabilir

bu adamı FMde almaya çok uğraştım da bi türlü alamadım

baya iyi olmuştu FMde

sonra bir gün dünya kupasında hollanda maçında gördüm heyecan yaptım

kıvrak böyle yılan gibi :D enteresan bir futbolcu

gelse sevinirim ama gol ve asist sayısının az olması düşündürücü

acaba pino gibi sadece çalım atmaya mı yarar bu adam

Bize yar etmezler . Çok iyi bir oyuncu süratli orta açmayı bilen üst düzey bir futbolcu . Alırsak ne ala ancak pek inanmıyorum .

Ben bu elemanı Dünya Kupası'nda izlemeden önce bir oyundan biliyordum.DK'da görünce çok beğendim,çok yetenekli.Zaten burada ismini görünce de yürüyün gidin diyecektim medyaya ama istatistikleri yerlerdeymiş resmen şaşırdım.Gerçi istatistik manyağı da değilim ama bu kadar düşük olması anormal.Demek ki çok istikrarsız.Ama o Marlos Carlos falan diyorlar ya gidip ne idüğü belirsiz bir adam getireceklerine böyle bir adam getirirse bizimkiler takla atarım.Çoktan kafalamışızdır Marlos'u bize de yutturmaya çalışırlar geleceğin Messi'si diye.Messi'yle yaşıt desen,olsun daha pişmedi derler.Kanser oldum kanserrrr...

Ben bu elemanı Dünya Kupası'nda izlemeden önce bir oyundan biliyordum.DK'da görünce çok beğendim,çok yetenekli.Zaten burada ismini görünce de yürüyün gidin diyecektim medyaya ama istatistikleri yerlerdeymiş resmen şaşırdım.Gerçi istatistik manyağı da değilim ama bu kadar düşük olması anormal.Demek ki çok istikrarsız.Ama o Marlos Carlos falan diyorlar ya gidip ne idüğü belirsiz bir adam getireceklerine böyle bir adam getirirse bizimkiler takla atarım.Çoktan kafalamışızdır Marlos'u bize de yutturmaya çalışırlar geleceğin Messi'si diye.Messi'yle yaşıt desen,olsun daha pişmedi derler.Kanser oldum kanserrrr...

Hamburg'da çok sakatlık sorunları yaşadı. Hatta yeni sezona girmeden de sakatlandı. Şu an tam olarak hazır değil. Biraz da bu performansındaki istikrarsızlığı, sakatlıklardan dolayı..

25 yaşında zaten.Sanki 18 yaşında.Bir çok kere izledim zaten Eliayı.Bal yapmaz arı sıfatını layıkıyla taşıyan bir oyuncu

Haberde adı geçen, hamburglu sol açık oyuncusu. aynı kişilerden bahsediyoruz değil mi? Oyuncuyu bilmeyen biri senin şu yorumlarını okuduktan sonra, ikinci sabriyi alıyoruz der. Bırakın renkdaşlar. benim bildiğim bal yapmayan arı sıfatına uygun bir oyuncuyu ne juventus ne arsenal ne de liverpool istemez. önce alalım da, sonra muhalefet olun ;)

Bknz; Bal yapmayan arı sıfatına uygun dediğin oyuncu;

[video=youtube;oqteFsiQU6U]https://www.youtube.com/watch?v=oqteFsiQU6U&feature=related[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt