Yeni Rota Elia - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Rota Elia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeni Rota Elia

Haberde adı geçen, hamburglu sol açık oyuncusu. aynı kişilerden bahsediyoruz değil mi? Oyuncuyu bilmeyen biri senin şu yorumlarını okuduktan sonra, ikinci sabriyi alıyoruz der. Bırakın renkdaşlar. benim bildiğim bal yapmayan arı sıfatına uygun bir oyuncuyu ne juventus ne arsenal ne de liverpool istemez. önce alalım da, sonra muhalefet olun ;)

Bknz; Bal yapmayan arı sıfatına uygun dediğin oyuncu;

[video=youtube;oqteFsiQU6U]https://www.youtube.com/watch?v=oqteFsiQU6U&feature=related[/video]

Zaten her seyi gectim Hollanda Milli Takimi gibi bir sistem takiminda bal yapmayan arinin isi ne :) ??? Izlemeden yorum yapiyor insanlar malesef ...

Zaten her seyi gectim Hollanda Milli Takimi gibi bir sistem takiminda bal yapmayan arinin isi ne :) ??? Izlemeden yorum yapiyor insanlar malesef ...

Aynen renkdaşım. Şahsen alınmasını çok isterim. gelme ihtimali az olsada o az olan ihtimalin sonuna kadar zorlanması taraftarıyım. olurda bir mucize gerçekleşir ve alınırsa, 10 yıl boyunca sol açık sıkıntısı çekmeyiz. adam 24 yaşında.. disiplinsiz ve istikrarsız olduğu söyleniyor. bu tür oyuncuları yönetmeyi bilmek lazım. F.T yönetme konusunda oldukça beceri sahibi diye biliyorum. Hagi geldiğinde de disiplinsiz deniliyordu.. elia ve hagiyi karşılaştırma maksatlı söylemiyorum, karşılaştırmak mümkün değil zaten.. açıkçası ben podolski'e 15 vereceğime. Elia'ya veririm o parayı.

Haberde adı geçen, hamburglu sol açık oyuncusu. aynı kişilerden bahsediyoruz değil mi? Oyuncuyu bilmeyen biri senin şu yorumlarını okuduktan sonra, ikinci sabriyi alıyoruz der. Bırakın renkdaşlar. benim bildiğim bal yapmayan arı sıfatına uygun bir oyuncuyu ne juventus ne arsenal ne de liverpool istemez. önce alalım da, sonra muhalefet olun ;)

Bknz; Bal yapmayan arı sıfatına uygun dediğin oyuncu;

[video=youtube;oqteFsiQU6U]https://www.youtube.com/watch?v=oqteFsiQU6U&feature=related[/video]
Gerçekte çok iş yapıyormuş.Yılda 3 asist ortalamasıyla oynayan kanat mı olur?Elalemin kalecileri bile 3 asist yapıyor 1 yılda

timblnt Bulent Timurlenk

Almanların G.Saray 9 milyon önerdi dediği Hamburglu Elia, 24 saat içinde büyük bir ihtimalle Juventus'a imza atar. Menajeri bugün Torino'da.

Alamayacağımızı biliyordum.

Gerçekte çok iş yapıyormuş.Yılda 3 asist ortalamasıyla oynayan kanat mı olur?Elalemin kalecileri bile 3 asist yapıyor 1 yılda

Yahu kardeşim sakatlıktan yeni çıkmış bir adamdan asist kralı olmasını bekliyorsun. ya da istatistiklerinin iyi olmasını bekliyorsun. adam ciddi bir sakatlıktan yeni çıkmıştı.. Yahu gündemde o kadar isim var. drenthe - podolski - Reira. ALLAH için Elia'dan ne fazlaları var söylermisin bana? ya da elia'nın onlardan ne eksiği var? Bence fazlası var eksiği yok. Milli maçlarda izlediğini söylemişsin. ben kendi kulübündeki maçlarınıda izledim. sakat sakat oynadığı maçlarıda. Ameliyat olduğu tarihe kadar aklımda. diyorsun ki adam 3 yılda 3 asist yapmış. adam geldiği sezon ayak bileğinden sakatlanıp ameliyat oldu. istatislikleri değil, olayın aslını bilmek lazım. Milli maçlarda izlediğini söylüyorsun, iyiki sen söylüyorsun. bal yapmayan arı'nın hollanda milli takımında ne işi var ?

timblnt Bulent Timurlenk

Almanların G.Saray 9 milyon önerdi dediği Hamburglu Elia, 24 saat içinde büyük bir ihtimalle Juventus'a imza atar. Menajeri bugün Torino'da.

Alamayacağımızı biliyordum.

Renktaş mevzu alamamak değil. alınamayacağı zaten belliydi. fakat burada oyuncuyu öyle bir yorumluyorlar ki, gören ikinci sabri sanacak. ya da ikinci carrusca.

Elia'ya Marwijk engeli

Cimbom Elia'nın transferini bitirdi ancak Marwijk'e takıldı

665712_detay.jpg

Galatasaray’ın, Hamburg’un Hollandalı yıldız Eljero Elia’nın transferini bitirmek üzereyken sürpriz bir ismin vetosu nedeniyle oyuncunun gelmekten vazgeçtiği ortaya çıktı. Arda’nın ayrılmasıyla Cimbom, Elia’ya teklif yaptı ve tamişi bitirirken Hollanda Milli Takımı’nın Teknik Direktörü Bert vanMarwijk’in veto etmesiyle transfer yattı. Marwijk’in Elia ile görüşüp kendisine Türkiye yerine İtalya ya da İspanya’ya gitmesi yönünde telkinde bulunduğu ifade edildi. Bunu doğrulayan Elia da, “Bert van Marwijk ile bir görüşme yaptımve bu transfer tercihimi etkiledi” diye konuştu.

HTSPOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt