Yeni sezon formalarımız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni sezon formalarımız

Cevap: Yeni sezon formalarımız

Türk Telekom'un ki kadar rezalet bir font görmedim. Tüm formalara ikinci sınıf havası veriyor. Kaç yıllık acaba anlaşmaları?

yeniformalargs.jpg

yeniformalargs.jpg

sari ve siyah forma olmasi müthis bir olay...

özellikle sarisis muhtesem gözürküyor.

yillardir sari ve siyah forma istioyrdum insallah bu sezon dualarim kabul olacak :D

Yonetime bu tasarimmi iletebilirmizi ? Keske bu forma ile oynasak seneye, 10 numara da Arda olsa :)

Aslında çoraplar da, forma gibi sarı kırmızı paralel yine aynı tarzda olsa daha hoş da olabilir.

Resimden anlaşıldığı kadarıyla Brezilya formasına benziyeceği doğruymuş. Şortu da sarı yapmışlar. Bu Photoshop'ladığım olacak demektit.

sonnnsar.jpg

Parçalı avatarımdakine benzer olan Fransız Milli Takımının tasarımına benzemiyor. Olsa çok iyi olurdu. :(

Cidden iyi olmuş bu da. Ama kırmızılar biraz daha, gerçek kırmızı olmalı. Bura da kahverengi-bordo tarzda olmuş.

Harika. Biraz daha koyu olursa sortla beraber muazzam olur.

Cidden iyi olmuş bu da. Ama kırmızılar biraz daha, gerçek kırmızı olmalı. Bura da kahverengi-bordo tarzda olmuş.

Dışarı sızdırılan resimde pek belli olmuyor ama sanırım koltuk altıda delikli kısımda kırmızı bir şerit var.

sonnnsar3.jpg

Sarıyı özlemişiz gerçekten. Bende Siyah'ı dört gözle bekliyordum ama sade birşey istiyordum. Kırmızı eklemişler. Pek hoş durmamış.

sarı forma harika,siyah keza öyle.parçalıda klasik zaten,nike bu işi biliyor gerçekten..

Dışarı sızdırılan resimde pek belli olmuyor ama sanırım koltuk altıda delikli kısımda kırmızı bir şerit var.

sonnnsar3.jpg

Sarıyı özlemişiz gerçekten. Bende Siyah'ı dört gözle bekliyordum ama sade birşey istiyordum. Kırmızı eklemişler. Pek hoş durmamış.

Edit gormemistim onceki mesaji

Üst Alt