Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık

Cevap: Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık

Lincolncular cikar simdi gecen sene kac tane asist yapdi kac tane gol atti diye yazar .. ve frank rijkaard sezonu cok erken baslatti diye lincoln sucsuz bulur !!

Lincoln´e güzel bir karsilama töreni düzenlemek lazim...

Anlayan anladi...Go home Ortega misali:D

Bence lincoln'e çok haksızlık ediyoruz..Tatil sonuna kadar hakkı diye düşünüyorum ligde okadar asist yaptı nede olsa öyle değilmi.Lincoln olmasa 5.bile olamazdık diye düşünüyorum..Lincoln çok büyük bir futbolcu o olmasa kümeye bile düşerdik..Lincoln'ün dünyada eşi benzeri yok öyle 10 numaralar birdaha gelmez.Lincolnnnn Lincoolnnnn

Lincoln un zaten katilmasini beklemiyordum..

Gecen yil boyle bir durumda Skibbe yaptigi aciklamayla Lincoln un baya bir suyuna gitmisti ,aynisini Rijkaard yapmaz..

Lincoln u yollamak da cok zor malum transfer sadece Galatasaray in cebinden cikan parayla olsaydi degildi ama isin icinde sponsorlar var..

Bakalim ne olucak ,ama bu sefer basit bir para cezasindan fazlasida gelebilir, ben ciddi muhalefet bekliyorum yonetim kurulundan..

Bence lincoln'e çok haksızlık ediyoruz..Tatil sonuna kadar hakkı diye düşünüyorum ligde okadar asist yaptı nede olsa öyle değilmi.Lincoln olmasa 5.bile olamazdık diye düşünüyorum..Lincoln çok büyük bir futbolcu o olmasa kümeye bile düşerdik..Lincoln'ün dünyada eşi benzeri yok öyle 10 numaralar birdaha gelmez.Lincolnnnn Lincoolnnnn

Arda antreman bile yapmasin o halde..Baros´Kewell´de mactan maca gelsin Istanbula?Olur mu?

Bence teknik direktör Mevlana olursa Lincoln'den maksimum performans sağlayabiliriz. Başka türlü hoşgörülü olmayacak kimse. Lincoln'üme yazık oluyor!!! :(

Nonda fotoda Ahmed Barusso gibi çikmis. Ayirca resmi sitede bir sey dikkatimi çekti : antrenmana katilan oyuncular listesinde Linderoth'u ilk siraya koymuslar. Milletin içi rahat etsin diye mi acaba ? :D

6270__wallpaper.jpg

2 milyon euro ceza verilemezmi aslında lincoln e ne güzel yıllık 1 milyon euro veririz bu sene adama

Ben , Gs Tv'den izledim

Yeni sezon Antreman Formaları çok hoş gözüküyordu , ayrıca Pujol çok yakın ilgilendi futbolcularla...

Yeni sezon açılışımız hayırlı olsun...ilk antremana milli takımlarda oynadıkları için 25 haziranda çalışmalara katılacak olan sabri,arda,hakan,m.topal,ayhan,baros,kewel katılmadılar...lincoln olması gerekiyordu her zamanki gibi yoktu!!! en sevindirici olayda sezon açılışında sakat futbolcumuzun olmaması iyişallah sezon boyunca böyle devam eder...u.uçar,s.çalık ve linderoth bu sene yeni transferlerimiz gibi olacaklar...

rijkaard daki fiziğe hayran kaldım ya bizim futbolcuların hepsinden iri adam eminim futbolcular tırsmıştır

Üst Alt