Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık

Cevap: Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık

bırak adama imaj parası bile vermizis ya mübarek bechamk sanki!!!!!

Ben bir futbolcu olsam tepkimi dile getiririm.Adam benden kaç kat fazla para alacak ,antremanlara katılmayacak , en küçük pozisyonda kendini yere atıcak ,orası burası sakatlanıp 3 ay oynamayacak ve ben bundan rahatsız olmayacam ha.Eminim takımdaki birçok kişi rahatsızdır ondan .Başarının yüzde bilmem neyi de huzurla olur.Takım içindeki ayrımcılıkla olmaz.

Yönetimin vereceği kararı merakla bekliyorum, verecekleri karar herkesin görüşünü ciddi anlamda etkilecektir.

Çok fazla şey beklemeyin.O sözleşme elinde durduğu sürece adam parasını almaya devam eder.Yönetim çok çok para cezası verebilir, yada paf takıma yollar.

Yönetimde de suç var.

Çalışmaları Brazilya'da yapsanıza adamı neden buraya çağırıyorsunuz kardeşim siz gidin.

:D:D:D

Belki de bonservisini ucuza alıp başka bir takımla daha iyi yıllık ücret üzerinden anlaşma yapmaya çalışıyodur. Lincoln'ü göndermesi Galatasaray. Paf takımıyla oynatsın aklı başına gelene kadar.

6270__wallpaper.jpg

Yanlız Rijkaard bizim futbolcuların hepsinden iri, güçlü ve atletik gözüküyor. Onu mu oynatsak orta sahada

Antreman formalarını çok beğendim yalnız bide o sarı şerit sarı-kırmızı olsaydı yani eşit oranda dağılsaydı harika olurdu.Çıksın almak lazım.Türk Telekom reklamıda çok hoş durmuş.En azından boyutu devasal değil Avea'daki gibi.

Lincoln antrenmana çıkmadı

Galatasaray Futbol takımı yeni Teknik Direktörü Frank Rijkaard ve yardımcısı Johann Neeskens yönetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sezonun ilk çalışmasını yaptı...

Brezilyalı Lincon, mazeretsiz olarak ilk antrenmana çıkmadı. Sadece milli oyuncuların 25 Haziran'a kadar izinli olduğu sarı-kırmızılı kulüpte Brezilyalı oyuncu yine sorunlu bir şekilde sezona başlamış oldu.

UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacağı ön eleme maçları nedeniyle sezonu erken açan sarı-kırmızılılar, ilk antrenmanlarını bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptı.

Yeni teknik direktör Frank Rijkaard yönetiminde saat 10.30’da yapılan antrenman taraftarlara ve basına açık gerçekleştirildi. Brezilyalı futbolcu Lincoln hiçbir mazeret bildirmeden ilk antrenmana katılmadı.

Kalabalık bir taraftar ve medya ordusunun takip ettiği çalışmada özellikle alt yapıdan gelen futbolcuların çokluğu dikkat çekti.

Üst Alt